Skocz do zawartości

Turcja - objazdówka


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.02.2011 o 22:00, Pawel1o napisał:

Turcję polecam, ale przede wszystkim wschodnią. Czym bliżej Europy, tym mniej turecka ta Turcja.

Czyli tak jak mi się wydaje...chyba warto pchać się jak najdalej na wschód...Chyba nie zmieniło się to aż tak wszystko od 2011???:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam .

Od dłuższego czasu przyglądam się tematom związanym z wyprawą na Turcję połączonych ze zwiedzaniem państw przelotowych.

W jakim terminie ta Turcja ?

Orientacyjny koszt takiej 3,5 tygodniowej wyprawy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2022 o 08:50, b6666 napisał:

W jakim terminie ta Turcja ?

Orientacyjny koszt takiej 3,5 tygodniowej wyprawy ?

Chodzi  Ci o to w jakim terminie najlepiej pojechać do Turcji??My jedziemy w pełni lata, pewnie na przełomie lipca i sierpnia jak zwykle - czyli pchamy się świadomie w piekło:)

Jaki koszt...ciężko powiedzieć ale pewnie coś pomiędzy 2500 - 3000 EUR  + koszty przejazdu, winiet itp. My jeździmy z dwójką wnuków (9 i 11 lat) więc liczę jakby cztery osoby  Oczywiście kwotą może być przecież bardzo różna,  w zależności od sposobu życia. tak mi się przynajmniej wydaje i tyle chyba trzeba ze sobą mieć żeby korzystać z w miarę dobrych campingów ( poza kilkoma nockami "na dziko"), żeby  połazić po tawernach, coś tam pozwiedzać, posmakować lokalnych przysmaków z ulicznych barów i robiąc normalne zakupy na bazarach i w sklepach. Nie wiem tylko jak z inflacją w Turcji, bo na razie jest chyba nieciekawie pod tym względem i nie ma perspektyw,  żeby coś miało się nagle zmienić.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeśli już to ruszali byśmy 24 czerwca powrót 17 lipca . 2 szt 45l plus piesek. Mamy małe doświadczenie ale wydawało nam się że  skromnie

20 tyś trzeba mieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, b6666 napisał:

 Jeśli już to ruszali byśmy 24 czerwca powrót 17 lipca . 2 szt 45l plus piesek. Mamy małe doświadczenie ale wydawało nam się że  skromnie

20 tyś trzeba mieć .

Trzyjcie szlaki, piszcie jak jechaliscie, którędy. My 1 lipca ruszamy, taki jest plan.

Ja troche obawiam sie tego ichniejszego HGS ze trzeba cos zasilac albo doładowywać, wiec najprawdopodobniej pojedziemy przez Turcję darmowymi drogami omijajac autostrady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ufolz napisał:

Trzyjcie szlaki, piszcie jak jechaliscie, którędy. My 1 lipca ruszamy, taki jest plan.

Ja troche obawiam sie tego ichniejszego HGS ze trzeba cos zasilac albo doładowywać, wiec najprawdopodobniej pojedziemy przez Turcję darmowymi drogami omijajac autostrady.

To chyba działa  tak jak nasz wspaniały etoll, z tym, że trzeba to kupić na  poczcie. Ale generalnie ja też nie lubię takich zagmatwanych systemów, straty czasu, niepewności czy to działa czy nie:):) no i jeszcze ten internet, zakup karty..ale to trzeba niestety jakoś przetrawić i już

 

4 godziny temu, b6666 napisał:

 Jeśli już to ruszali byśmy 24 czerwca powrót 17 lipca . 2 szt 45l plus piesek. Mamy małe doświadczenie ale wydawało nam się że  skromnie

20 tyś trzeba mieć .

Myslę, że to spokojnie wystarczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.