Skocz do zawartości

Turcja - objazdówka


Filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, pawel1966 napisał:

Miała być Grecja Na 100 % ale jak widzę co wyprawiają z tymi testami i ceregielami na granicach to zastanawiamy się czy tym razem samym Vanem, bez przyczepy nie pojechać do Turcji.

@pawel1966 co Ty świrujesz? ja cały czas móżdżę jak Grecje ogarnąć a Ty dezerterujesz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

co Ty świrujesz? ja cały czas móżdżę jak Grecje ogarnąć a Ty dezerterujesz? 

No nic nie świruję:) Wkurza mnie ta całą sytuacja i szukamy czegoś jako alternatywy. jeszcze zobaczymy - na razie rozglądam się gdzie, co i jak:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pawel1966 napisał:

No nic nie świruję:) Wkurza mnie ta całą sytuacja i szukamy czegoś jako alternatywy. jeszcze zobaczymy - na razie rozglądam się gdzie, co i jak:):)

 

59 minut temu, nomadka napisał:

Na obu granicach (greckiej i tureckiej) wymagania są podobnie. Jednak Grekom kontrola idzie mniej sprawnie (2h na granicy), do Turcji niecałą godzinę. Akceptują europejski paszport kowidowy

No dokładnie jeśli z dziećmi to i tak testy, identycznie jak do Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nomadka napisał:

Na obu granicach (greckiej i tureckiej) wymagania są podobnie. Jednak Grekom kontrola idzie mniej sprawnie (2h na granicy), do Turcji niecałą godzinę. Akceptują europejski paszport kowidowy

Przejeźdżaliście  przez granicę grecko- turecką?

Ciekawe jak jest z odprawą i ile to trwa  na bułgarsko-tureckiej Kapikule, bo tamtędy właśnie przekraczają granicę jadący na wakacje do domu Turcy mieszkający na Zachodzie Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2021 o 20:19, jacekzoo napisał:

@pawel1966 co Ty świrujesz? ja cały czas móżdżę jak Grecje ogarnąć a Ty dezerterujesz? 

@jacekzoo właśnie sobie uświadomiłem że w Grecji musisz maseczkę nosić nonstop.... wyjątkiem jest plaża... :) W Turcji tylko w zamkniętych pomieszczeniach...

Jak bym się zdecydował na Turcję to - 44E zielona karta na miesiąc lub negocjacja cenowa z @maarec aby na turcję wypisał... Cały czas jesteśmy rozdarci....

Plan na Turcję mam zrobiony i miejsca spisane, a i tak wyczekujemy @nomadka relacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalnie na stronach jest i znajomi z Hellasu napisali że bezwzględnie trzeba mieć, żebyśmy nie zapomnieli.. 

 

POBYT W GRECJI

UWAGA Na terenie całej Grecji w godzinach 01:30 do 05:00 obowiązuje zakaz przemieszczania się. W tym czasie oczekuje się od wszystkich osób pozostania w miejscu przebywania.

UWAGA na terenie Grecji w dalszym ciągu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeniach publicznych, zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Za nieprzestrzeganie obowiązku noszenia maski grozi kara grzywny w wysokości od 300 euro. Niedozwolone jest zasłanianie twarzy chustami, szalikami i przyłbicami (w tym półprzyłbicami).

Sklepy: w sklepach i centrach handlowych obowiązują zasady utrzymywania 2-metrowego dystansu pomiędzy klientami. Maksymalna liczba klientów dopuszczona do przebywania w sklepie to 1 osoba na 25 m2 powierzchni sklepu. Maksymalna liczba klientów w centrach handlowych w przestrzeniach pomiędzy sklepami to 1 osoba na 10 m2. 

Stanowiska archeologiczne i muzea: otwarte pod warunkiem, że można zwiedzać ekspozycje na wolnym powietrzu. Zwiedzający zobowiązani są do zachowania dystansu 1,5 m.

 

To niech wypoczywa.. 44E dam... niż być opalony do połowy.... hihihi

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.