Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jechaliśmy kolegi osobówką...

My teraz jesteśmy w Niechorzu - 22.08 ruszamy na zachód (bardzo pomalutku)...

Pewnie na weekend dojedziemy do Świnoujścia - a później na Rugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanka !!!

.... o tych pląsach na poligonie to już od różnych słyszałem, że fajna zabawa jest ..... trzeba będzie się tam w końcu wybrać !!!! ....

Misio !!!

.... ja akurat 31.08 mam imprezę rodzinną .... jak się kulturalnie na niej zachowam, to zawitam do Trzebieży 1.09 - 2.09.

Pozdrówki .....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Co do tej imprezy.. Dużo piachu- wszędzie?  Maski, maski  i jeszcze raz maski na twarz!... Już kilka lat się wybieraliśmy na zlot- pojechaliśmy ,zobaczyliśmy-ale żebym tam miała jeszcze raz pojechać....to raczej niekoniecznie?

Co do tego 31 --- To nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zanka napisał:

Hmmm Co do tej imprezy.. Dużo piachu- wszędzie?  Maski, maski  i jeszcze raz maski na twarz!... Już kilka lat się wybieraliśmy na zlot- pojechaliśmy ,zobaczyliśmy-ale żebym tam miała jeszcze raz pojechać....to raczej niekoniecznie?

Zanka !!!!!!!!

.... na litość Boską !!!!!

Przecież toż to Ty na poligon pojechałaś a nie do galerii ganiać w szpilkach (15 - stkach - tak się podobno mówi "młodzieżowo") !!!!! ? .... Dama się znalazła !!!!!! hehehehe ......

..... taki klimat .... im więcej piasku .... błota ..... kurzu .... dziwnych ludzi ..... tym lepiej dla takiej imprezy !!!!!

.... choć też dobrze wiem, że ten latający piach też by mnie wkurzał ? ....


TOM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wieszTomcio...   W sobotę się poświęciłam i założyłam z bólem serca moje jedyne  trampki!!!?

A z tymi maskami naprawdę nie żartowałam - Pył taki ,że nie szło oddychać  i to nie tylko przy głównym przejeździe, ale praktycznie na połowie terenu- fakt , że dosyć  mocno wiał wiatr... Ale tak czy inaczej warto pojechać, obadać samemu... Ja tam liczyłam na przejażdżkę czołgiem, czy tam innym takim,ale ... jakoś nam się odechciało:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może sprawić że się już nie chce...

Mój syn już 3raz pojechał na obóz ASG do Bornego i kończą obóz właśnie piknikiem...było wszystko ustalone że go w końcu odbieramy i zostajemy na pikniku, a tu...pyk i zmiana planów firmowych... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

.... info dla zainteresowanych - prace w Marinie (Trzebież) w końcu się ruszyły (po kilku latach kłótni o teren) ....

https://gs24.pl/marina-w-trzebiezy-w-przebudowie-prace-potrwaja-dluzej-zdjecia/ar/13676030

.... i wspomnień czar ? - za czasów świetlności Centralnego Ośrodka Szkolenia Żeglarskiego w Trzebieży ....

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.