Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 16.8.2016 o 22:20, TomekKnaus napisał:

Panie/Panowie pozdrowienia ślę z Międzyzdroji

 

post-15991-0-52200700-1471378622_thumb.jpg

Ludzi na deptaku dużo, na ośrodku Stilo tych tłumów nie czuć.

post-15991-0-08404900-1471378800_thumb.jpg

TOM

 

Zadowolony byles z pobytu tam ? Chce tam jechac na dluzej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecki, odpowiedziałem Ci na pytanie o alternatywę w temacie Kemping 24 Międzyzdroje

 

Stilo to nie jest typowy kemping ale przyjmują tam kilka/naście przyczep w sezonie. 

Pomyśl też nad Świnoujściem, kemping Relax. Miasto odrobinę zaczęło tam inwestować, wyremontowali tam sanitariaty, remontują oświetlenie i tworzą nowe parcele. 

W Świnoujściu masz dużo więcej atrakcji i piękną szeroką plażę, a i do Międzyzdrojów możesz się wybrać. również do Niemiec. Minusem Świnoujścia są te cholerne promy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na to miejsce wracam co roku ...... a wracam, gdyż mi to miejsce odpowiada:

- jest w cichym miejscu Międzyzdroji (do głównego deptaka - centrum - jest kilka minut spacerem - deptakiem,

- na plażę jest dosłownie 10 m. (plaża w tym miejscu nie jest oblegana),

- jest ładny plac zabaw,

- basen zewnętrzny,

- miejsce na ognisko,

- jest knajpka (można też wykupić posiłki).

.... nie jest to typowy camp (jak ten wyżej cytowany 24) ...... jest to ośrodek wypoczynkowy (zabudowany takimi drewnianymi domkami jak na zdjęciu) .... przyczepami stoji się na terenie trawiastym ...... 

.... mi to miejsce odpowiada .... więc możesz śmiało tam jechać ..... podłączenie do napięcia jest ..... zlewnia nieczystości jest ..... z sanitariatów korzysta się z tych co są przy basenie ......

..... natomiast jeżeli szukacie typowego capma ...... to kemping24 ( który jest około 1 km od Stilo) - dalej na plażeę ale za to bliżej większego sklepu (Netto).

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na załączonym obrazku pogoda była deszczowa.

My spędziliśmy majówkę w Bieszczadach na kempingu Diabla góra.Pogoda była wymarzona.

DSC_1008.JPG

Edytowane przez TIGERLUNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIGERLUNAR !!!! ........ spójrz na datę postu, kiedy to fotka była wykonana :-) .....

.... z resztą ....  to tylko pokropiło ...... wystarczyło schować się na lody i już ładna pogoda powróciła :-) ...... 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIGERLUNAR ..... że się tak technicznie zapytam, jechałeś w Bieszczady te 900 km. na raz, czy dzieliłeś trasę na 2 dni (bo przy podziale - po 2 dni w jedną stronę - razem 4 dni w drodze = pół majówki w trasie) ?!?

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomekKnaus podróż wyglądała następująco:

1 Dzień - 580 km dojazd do Będzina i postój u rodzinki

2 Dzień - 330 km dojazd do Diablej góry.

Wszystko licząc do kupy to 12 godzin jazdy trzeba liczyć z tego 80% drogami ekspresowymi i autostradami.

Wracają do Szczecina jechałem od 0900 do 2300 z 3 przestankami.

Edytowane przez TIGERLUNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, jeżeli ktoś ma ochotę spędzić "czerwcówkę" w okolicy Szczecina to w Policach będą koncerty ...... info o tu ..... http://www.dziennikpolicki.pl/kultura/imprezy-cykliczne/dni-polic-dni-chemika.html, na scenie pojawią się: Bajm, Happysad, Mesajah, Mateusz Ziółko, Michał Szpak.

..... a pod koniec czerwca, w Goleniowie będzie Piasek i Sylwia Grzeszczak ..... https://gdk.goleniow.pl/wydarzenia-kulturalne-2018/2510-30-czerwca-2018-r-urodziny-goleniowa .... (na to wydarzenie zarezerwowałem już pobyt w agroturystyce - niestety jest już problem z dostępnością miejsc). 

.... donosił TOM .....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kondziorro napisał:

Hej. Wybieramy się w piątek na weekend. Myślimy o Linowku lub Trampie. Ktoś gdzieś biwakuje?

.... ja w ten weekendzik mam imprezy rodzinne, więc wyjazd musze odpuścić :-( ...

... ale podaję info dot. kolejnego weekendu ....

26.05.2018 r. .... Trzebież - Dni Chemika, koncert Sarsy i Stachurskiego ..... info .... http://24kurier.pl/akcje-kuriera/grupa-azoty/zapowiada-sie-swietna-zabawa/ .....

.... program "czerwcówki" w Policach .... info ..... http://www.police24.pl/police-informacje/495-dni-polic-2018.html .....

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.