Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

W uzupełnieniu poprzedniej wypowiedzi, ja jadę w piątek popołudniu i zostaję do niedzieli, jak trzeba będzie może być nawet do wieczora...

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najprawdopodobniej w sobotę przyjadę. Przy sprzyjających wiatrach w piątek (zależy od tego czy będę potrzebny w pracy) - ale to będę wiedział na ostatnią chwilę - pracodawca lubi trzymać mnie w niepewności.

Jeżeli idzie o miejsce - to proponuję "badawczo" wybrać się na Staw Cysterki - jeszcze nas tam nie było.

 

A co do dzieci - jak inne będą to ja swoje też wezmę :)

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje biorę , a konkretnie w piątek biorę adasia a Ewkę Małgośka przywiezie w sobotę około 1300. Eksplorujemy staw cysterski. Ktoś musi zadzwonić i ustalić czy prąd jest, czy  kible otwarte i takie tam. 


Dzwoniłem : Tanio na tej przystani to nie chce bo 50zł od budy i wszystko w cenie (prąd kible jest prysznic itd ....) 

ale myślę  że koszty nas nie zabiją :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty Maciek sam sobie zadania stawiasz? Ja właśnie miałem dzwonić, ale widzę, że byłeś szybszy. Ja biorę swoje dziewczyny. Jak im powiedziałem, że tv będzie zostały kupione. Jeszcze jak im powiem, że po drodze na zakupy skoczymy (chipsy, cola, itp.) to już ich Aga w domu nie utrzyma. Że internetu nie ma to im chyba nie powiem. W sobotę może żonka po południu dojedzie.


Chciałem powiedzieć, że przyjedzie, żeby miał kto w niedzielę jechać, ale bym się zapędził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty ....  router 4G mam zawsze przy sobie tylko nie wiadomo czy play ma tam zasięg porządny; wyjdzie w praniu.  :-)

myk polega na tym że na LTE nie mam limitu a na 3G czy też hsdpa są limity

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy całą rodziną. Jeszcze sprecyzuję dzisiaj czy wpadniemy w piątek czy w sobotę... będę naciskał na piątek.

 

Aby uatrakcyjnić rodzince wypad, zarezerwowałem właśnie kręgle na Dąbskiej w sobotę od godz 11:00 na dwie godziny. Tory jeszcze są wolne i można telefonicznie zarezerwować jakby ktoś też chciał pokulać...

 

http://sct.org.pl/index.php?option=com_joomgallery&view=category&catid=1&Itemid=35

 

www.sct.org.pl

 

To ok. 10km od Jezierzyc

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wpaść do domu na kąpiel w wannie ;-)

 

Czy wiadomo jak tam z ogniskiem? Mają drewno itd? Czy są tam ryby, jakie? Jakie ceny za wędkowanie?

 

Są tam jakieś wiatki, zadaszenia, ochrona przed wiatrem?

 

 

 

edit. Uzgodniłem z "szefową", jedziemy w piątek. Chyba, że coś wyskoczy...

 

edit. Radziu dawaj na domek...

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy całą rodziną. Jeszcze sprecyzuję dzisiaj czy wpadniemy w piątek czy w sobotę... będę naciskał na piątek.

 

Aby uatrakcyjnić rodzince wypad, zarezerwowałem właśnie kręgle na Dąbskiej w sobotę od godz 11:00 na dwie godziny. Tory jeszcze są wolne i można telefonicznie zarezerwować jakby ktoś też chciał pokulać...

 

http://sct.org.pl/index.php?option=com_joomgallery&view=category&catid=1&Itemid=35

 

www.sct.org.pl

 

To ok. 10km od Jezierzyc

słabo widzę kierowcę w sobotę o 1100 ........... ale może pojadę carnivalem to Aśka wszystkich zabierze :-)

edit: dobra kierowca zbędny  dam sobie radę ............. :-)

        też  chyba  zamówię jeden tor 

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na naszej weekendowe miejscówce, i co tu dużo mówić, d....y nie urywa. Trochę tam dużo spadku w stronę stawu jest ale na górce miejsce płaskie na parę przyczepek się znajdzie. Teren nie jest specjalnie zagospodarowany, to wszystko jak na razie zostało zrobione na zasadzie postawienia poszczególnych elementów bez połączenia tego specjalnie w całość. Nie ma żadnych miejsc zadaszonych, no może poza werandą domku. Są dwa miejsca na ognisko i przy nich jest drewienko do wykorzystania. Wszystko wliczone w cenę.

Ryby w stawie są, zapamiętałem szczupaki, liny, karpie, było coś jeszcze, ale tego już nie  zapamiętałem.

Parę fotek pstryknąłem telefonem:

 

Brama wjazdowa:

post-3815-0-97205100-1428603606_thumb.jpg

 

To jest ten placyk:

post-3815-0-54373200-1428603655_thumb.jpg

 

post-3815-0-99766500-1428603676_thumb.jpg

 

Widok z placyku w stronę wody:

post-3815-0-48710100-1428603708_thumb.jpg

 

Widok na sanitariaty, dwie prawe kabiny to toalety, a lewa to natrysk. Właściciel zapewnia, że ciepła woda jest, z podgrzewacza przepływowego.

 

post-3815-0-30791500-1428603797_thumb.jpg

 

Aha, no i oczywiście miejsce do umycia naczyń :)

post-3815-0-52816300-1428603859_thumb.jpg

 

Jest tam parę kajaków i łódek z których można korzystać. 

Ja jadę z dziewczynami i psiakiem. Nie zabieram najstarszej dziewczyny, ma wolny weekend. Powinienem wyjechać około 15-tej, a może nawet wcześniej.

Do zobaczenia jutro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle , miejsce ma potencjał. O 1000 mam spotkanie i po nim jadę się spakować , capnę po drodze młodego ze szkoły. wyjadę pewnie około 1400, wcześniej nie dam rady bo Adam w szkole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.