Skocz do zawartości

Chorwacja - Dalmacja sierpień 2015


Rekomendowane odpowiedzi

@poliarny . Dla mnie to nie jest przerażające.  Połatane ale proste. Pojedź drogą Leszno - Błonie  ( mazowieckie ) to ta z miniatury to jest luxus:) Myślę zę google streets nie jest na bieżąco i sytuacja mogła  ulec zmianie. Tak jak wielu pisze , CRO lubi turystów i element drogowy jest zapewne istotny w budowaniu pozytywnego postrzegania krainy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kurcze @ired, nie śmiem podważać Twojego doświadczenia aleee,

zwykłem wrzucić trasę przed wyjazdem w google street view i nieco stan drogi objazdowej w Słowenii mnie przeraża... 

 

w podobnym stanie jest kawałek drogi pomiędzy zakończeniem autostrady w Słowenii a granicą Cro, niestety wygląda to zupełnie jak w PL - wniosek taki - da się jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STIgal > stan drogi objazdowej w Słowenii mnie przeraża.
 

Stan drogi objazdowej to nic w porównaniu z odcinkiem Drażenci - granica SLO/HR.

 

Ten odcinek drogi  ~16 km E59 Drażenci - HR jest najgorszy

 

Pokonać muszą wszyscy ci z winietami i ci co jadą objazdem.

 

Jak napisał kolega [maarec] da się jechać, odcinki z ograniczeniem prędkości 60 km/h to norma.

Tu czas zatrzymał się  w miejscu, droga wymaga kapitalnego remontu.

Nic się nie zmienia od wielu lat z powodu sporów terytorialnych między SLO i HR .

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Dla nas turystów jest wybór między winietą a objazdem.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też początkiem sierpnia planujemy jechać kamperem z dwójką chłopaków w tym samym wieku. Gdzie dokładnie planujecie? Robicie rezerwacje?

hejka dopiero teraz doczytałem my w planie Omis kemp galeb tydzień a drugi tydzień gdzieś okolice makarskiej wyjazd w niedziele to 2.08 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dopiero teraz doczytałem my w planie Omis kemp galeb tydzień a drugi tydzień gdzieś okolice makarskiej wyjazd w niedziele to 2.08 rano

 

poczytaj o Galebie, Bartoszbb był tydzień temu, wystraszył się bałaganu, sterty śmieci i ścisku i uciekł dalej, ja to samo zrobiłem chyba w 2013 roku - z przyczepą zawracałem na ich parkingu, bo ścisk jaki tam panował w czerwcu mnie przeraził.

 

Nie dziwi mnie ze Omis przyciąga - mnie też to miasto się podoba, ale chyba lepiej poszukać campingu w okolicy. Mnie z fotek podoba się Sirena Rogoznica - ale tam będzie stromo, co nie każdemu spasuje.

 

szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to może masz racje i tanio też nie jest,

 

poczytaj o Galebie, Bartoszbb był tydzień temu, wystraszył się bałaganu, sterty śmieci i ścisku i uciekł dalej, ja to samo zrobiłem chyba w 2013 roku - z przyczepą zawracałem na ich parkingu, bo ścisk jaki tam panował w czerwcu mnie przeraził.

 

Nie dziwi mnie ze Omis przyciąga - mnie też to miasto się podoba, ale chyba lepiej poszukać campingu w okolicy. Mnie z fotek podoba się Sirena Rogoznica - ale tam będzie stromo, co nie każdemu spasuje.

 

szerokiej drogi

w sumie to masz racje a tanio też nie jest na galebie, a wiesz jakie są ceny i czy jest przyłącze prądu na polu sirena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też początkiem sierpnia planujemy jechać kamperem z dwójką chłopaków w tym samym wieku. Gdzie dokładnie planujecie? Robicie rezerwacje?

witam czy mamy rezerwację to nie mamy a gdzie ? Dalmacja szukamy jakiegoś urokliwego kempingu blisko wody ponieważ zabieramy ponton z silnikiem tak dla urozmaicenia planujemy podzielić pobyt jeden tydzień tu drugi tam a gdzie to jeszcze nie wiem  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dopiero teraz doczytałem my w planie Omis kemp galeb tydzień a drugi tydzień gdzieś okolice makarskiej wyjazd w niedziele to 2.08 rano

 

Hej,

My wyruszamy 5.08 rano, planujemy najpierw kierunek Plitvice - polecany kemping Korana, a później kierunek zachód :) może się gdzieś uda spotkać na miejscu :]  

 planujemy podzielić pobyt jeden tydzień tu drugi tam a gdzie to jeszcze nie wiem  

to tak jak my  :] już wpisuję twój nr tel.do kontaktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalmacja szukamy jakiegoś urokliwego kempingu blisko wody ponieważ zabieramy ponton z silnikiem tak dla urozmaicenia planujemy podzielić pobyt jeden tydzień tu drugi tam a gdzie to jeszcze nie wiem  

@Iras

Polecamy kemping Prapratno

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

My wyruszamy 5.08 rano, planujemy najpierw kierunek Plitvice - polecany kemping Korana, a później kierunek zachód :) może się gdzieś uda spotkać na miejscu :]  

to tak jak my  :] już wpisuję twój nr tel.do kontaktów 

a nie dacie rady wyjechać razem z nami też byśmy z wami na plitvice jechali bo taki mieliśmy plan my jedziemy 2.08 rano myślę  że dacie rade :]  :miga:  :drink:  :przyczepa: a na korana :piwo:

@Iras

Polecamy kemping attachicon.gifs-2.gif Prapratno

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

jesteście nieocenieni szacun :blagac:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dacie rady wyjechać razem z nami też byśmy z wami na plitvice jechali bo taki mieliśmy plan my jedziemy 2.08 rano myślę  że dacie rade :]  :miga:  :drink:  :przyczepa: a na korana :piwo:

 

 

no niestety, bo moja żonka ma jeszcze rano jakiś "egzamin" i ruszamy zaraz po czyli 5-go ok południa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Na początku witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum tych na miejscu i w drodze :]  Jak w opisie jestem nowy i na forum i w karawaningu . Znalazłem forum przez przypadek (jak wszyscy pewnie ) szukając fajnych miejsc w cro , a że mieliśmy wyjeżdżać 26.07 lecz plany się zmieniły i będziemy startować po 29.07. zastanowiłem się czy nie było by lepiej-milej-weselej się do kogoś "przykleić" a że plany wyjazdowe mamy luźne byle chłopaki się nie nudzili to zawsze się możemy dostosować do karawany . Jedziemy w czwórkę 40.36.12.8. data do ustalenia , a wiec jakby ktoś w tych dniach startował chętnie się przyłączymy za pozwoleniem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.