Skocz do zawartości

Co porabiacie na codzień?


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie i ja sie chce przedstawić.

na imię mam tomasz i mieszkam w rybniku.

pracuje jako monter układów pomiarowych w Vattenfall Network (zakład energetyczny).

z racji nędznych zarobków i obiążenia (mójojciec posiada ponad 2500 projektów racjonalizatorskich) kombinuje nad wszystkim nad czym sie da.

takie moje zamiłowanie.

mam 32 latka i córeczkę Zuzię i zonkę Agnieszkę

obecnie jeżdze Fordem Scorpio Combi 2,300 cm 3 a ciągam ulubiona markę burstner 3803 z 1985 roku.

pozdrawiam, tommi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Od maja udało mi się wskoczyć na inne stanowisko w browarze białostockim, obecnie jestem operatorem procesów technologicznych (jestem odpowiedzialny za fermentacje i dojrzewanie piwa). Praca bardziej odpowiedzialna od poprzedniej, ale co za tym idzie dużo ciekawsza i lepsza zarobkowo:-) Ponad to dalej studiuje, plany małżeńskie jeszcze nieco odległe ale wszystko idzie ku temu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Serdecznie pozdrawiam ! Mam 36 lat. Z zawodu i pasji fotograf. Teraz działam jako handlowiec w branży budowlanej. Jestem szczęśliwie :D żonaty i mamy wspaniałą suczkę Owczarka Niemieckiego.14 lat spędziłem na zachodzie Europy i tam zaraziłem się karawaningiem. Niestety jak większość z nas cierpię na brak wolnego czasu. Mam nadzieję że to się szybko zmieni i wypijemy wszyscy razem dobrego browca np. naważonego przez Szarego11 :( w jakimś przyjemnym miejscu. :]:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem metryki wszystkich użytkowników forum,ale sądze,że jestem najstarszy?Mam 48 lat; żonę i dwie córki jedną zamężną bez wnuków.Z zawodu jestem kierowcą-ratownikiem straży pożarnej w elektrowni Dolna Odra.Dodać jeszcze muszę iż mimo faktu,że córki są dorosłe to często wpólnie jeżdzimy.

 

Witam.

I tu się Irku mylisz.Mam 52 lata i chyba ja jestem seniorem na tym forum.A tak o sobie to prowadzimy z żoną(zona juz na zasłużonej nauczycielskiej emeryturze) mały interesik na naszej Wyższej Szkole i w tym roku mija właśnie 20 lat (uff,sporo czasu). :( Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam z tego co wiem (najmłodszy ale tylko na forum i doświadczeniem w karawaningu)

Normalnie na codzień od 3-go roku życia mechanik samochodowy od nastu lat własny warsztat i praca praca praca więc postanowiłem coś zmienić i tak sie zaczeło.

Jestem właśnie po pierwszym wyjeżdzie co prawda tylko trzy dniowym ale już wiem że właśnie tego mi brakowało to jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam Greg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas wiec i na mnie.

Mam 39 lat,z wyksztalcenia jestem lek.weterynarii,ale glownie pracuje w branzy farmaceutycznej,w jednej z firm farmaceutycznych.Prywatnie zonaty,dzieciaty (1 chlop na pokladzie).

Przyczepke ciagam od 5 lat i caly czas ta sama N126n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, cóż ja też parę słów o sobie. Mam 30 lat, jestem żonaty od 6 lat, mamy już własne mieszkanko i jak widać w opisie dwa autka i jedną przyczepkę:hmm:))) Jak narazie jesteśmy sami a jedynym naszym podopiecznym jest 4 letni pies-cocker spaniel angielski o imieniu Dakar. Z wykształcenia oboje z małżonką jeteśmy mgr. famacji i pracujemy w zawodzie, żona tylko w aptece, ja w aptece i hurtowni leków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To moze i ja napiszę co nieco o sobie. Licytacja, kto jest najstarszy na forum juz sie odbyła, to ja zacznę odwrotną :]. Mam 17 lat, uczę się w renomowanym wrocławskim liceum w klasie drugiej o profilu matematyczno- informatycznym. Po skonczeniu szkoly zamierzam studiowac informatyke, najpradopodobniej na Politechnice Wrocławskiej. Z karawaningiem mam niewiele wspólnego, nie liczac jednego wypadu z wujkiem, a tu znalazlem się wskutek pewnych zbiegów okoliczności :hmm:

 

EDIT 2008:

No cóż, ostatnie zdanie w pierwotnej wiadomości już nijak nie przystaje do rzeczywistości :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm, jak wszyscy to wszyscy.

Mam 33 lata, żona Kasia, córka Ola - 10 lat, syn Kacper - 2 miesiące. Przez 8 lat pracowałem w Policji a od sześciu lat pracuję w zakładzie komunalnym w moim mieście i zajmuję się Strefami Płatnego Parkowania. W lutym 2007 roku będę bronił pracę dyplomową a tym samym skończę studium informatyczne. Zawsze marzyłem o przyczepie ale nigdy nie miałem na nią kasy. Mojego Burstnera Club z 84 roku nabyłem przez przypadek (na imprezce ) od szwagra, za bardzo dobrą cenę, do małej kosmetyki i lekkiej reanimacji elektryki no a dzięki temu forum zaraziłem się już na maxa i mi nie przejdzie. Mam nadzieję że kiedyś się spotkamy. Ot i cały ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam 38 lat,żonaty,córka,pies.Pracuję jako kierowca autobusu w komunikacji miejskiej.Interesuję się turystyką-zwłaszcza górską-kolarstwem,lubię dłubać przy swoim 17 letnim aucie,kąpać się w morzu zimą,nawiązywać dalekie łączności przez CB radio,amatorsko bawię się w blacharstwo i lakiernictwo samochodowe głównie na potrzeby swoje i znajomych.Sam już nie pamiętam co jeszcze lubię robić.Obecnie szukam przyczepy a w niedalekiej przyszłości planuję wyjazd do Nordkap.To moje marzenie choć może się wydawać dziwne dla niektórych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.