Skocz do zawartości

LMC Munsterland 490K1 2002r.


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dzięki wszystkim :piwo:

 

W schowku: koło zapasowe, klucz do podpór (to w standardzie), a wrzucona już butla 11kg, zbiornik 33l na wodę (do przyczepy w końcu trzeba donieść), grill, klin... i jakieś tam inne szpargały. I klapa podnoszona siłownikiem :) Podobnie jak łóżko francuskie.

 

 

Fajna sprawa, że krzesła wejdą pod łóżko wkładane z zewnątrz :ok: Stół już nie, ale biedy nie ma. 

 

Ciekawy gadżet jeszcze posiada w postaci zewnętrznego oświetlenia odpalanego z pilota :) Do 40m działa bez problemu, dalej nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 Michał , jeszcze raz gratuluje zakupu naprawdę fajnej budki :ok:

Niech Wam daje wiele frajdy w użytkowaniu przez kilka ładnych lat .

Moje oczy wypatrzyły szyny pod stolikiem przy podkowie, powiem  Ci jest to fantastyczny patent. Poza tym masz w kibelku otwierane okno dachowe !   duży plus ,przyda się na pewno.A bagażnika firmowego  na plecach na trzy rowerki to zazdraszczam .

Powiedz mi jeszcze jaką nazwę ma Isabella. 

Pozdrowienia od moich dziewczyn dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Sam mam lmc 1300 i mondeo mkiv 2.0 tdci 140km daje rade. Jest dużo samochodów które ma dmc do 2200 np. Audi a8 ma równo 2200 a merc e211 2.7 cdi 2195 nowa mazda 6 około 2000 jest w czym wybierać suwy i vany odpadaja.

Fajnie ze kupiłeś lmc bo w kraju to ludzie znaja tylko hobby:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda piękna, ale myślałem że będziecie szukać czegoś rozwojowego z piętrusem  :]   :laugh:

 

Oczywiście niech się dobrze i bezawaryjnie toczy  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, nie martw się holownikiem, zestarzejesz się, przyzwyczaisz się.

Ford Focus Mk2 2. 0 TDCi kombi  IS THE BESTt!!!

  

Janwil, daleki jestem od zmartwień związanych z holownikiem. Dla mnie jest bardzo dobrym kompromisem w ogólnej eksploatacji :ok:

 

Chodziło mi oto, że przysiadł tyłem bo ma długi zwis, a przyczepka wielgachna (ale mogę się mylić... foto 1)

Ważyłeś przed podpięciem dyszel?

O moc się absolutnie nie bałem. Przecież lata z cięższymi budami :ee:

 

Przyjrzyj się dokładnie fotce. On praktycznie w ogóle nie osiadł. Nacisku nie ważyłem. Ale prędzej był za niski na pusto.

 

 

 

Powiedz mi jeszcze jaką nazwę ma Isabella. 

Pozdrowienia od moich dziewczyn dla Was

 

Dzięki :)

Nazwę muszę sprawdzić. I w ogóle przedsionek rozłożyć :) Ale to juz przy pierwszym wyjeździe.

 

 

Gratulacje... Cos czuje ze zostaniesz juz z LMC... ;-)

 

Na najbliższe 7-10 lat z pewnością :ok:

 

 

Gratuluję. Sam mam lmc 1300 i mondeo mkiv 2.0 tdci 140km daje rade. Jest dużo samochodów które ma dmc do 2200 np. Audi a8 ma równo 2200 a merc e211 2.7 cdi 2195 nowa mazda 6 około 2000 jest w czym wybierać suwy i vany odpadaja.

Fajnie ze kupiłeś lmc bo w kraju to ludzie znaja tylko hobby:-P:-P

  

Salaj, z viatolem chodziło, że focus może holować 1,5 tony i nie łapie się w haracz. Z moją 1300 mam jeszcze pole manewru z holownikami.

 

Buda piękna, ale myślałem że będziecie szukać czegoś rozwojowego z piętrusem  :]   :laugh:

 

Oczywiście niech się dobrze i bezawaryjnie toczy  :yes:

Zakup akurat takiej był przemyślany na rozwojowość. Na piętrusa przyjdzie czas :ok:

 

Jeszcze raz dzięki wszystkim za miłe słowa :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie o co Wam chodzi !!.

Jak Focusy pasują to super. MI pasuje benzynowy citroen, kto inny do tylko do 4x4 wsiądzie itd... po co bić pianę, po co ta dyskusja !!

To że Focusik szarego przy tej przyczepie wygląda jak resorak... to inna sprawa ale jeśli dobrze mu się jechało to przestańcie się na wzajem kopać !!!!

Może kiedyś z BartoszemK spotkacie się na kempingu - BartoszK dla szarego11 pomoże swoim 4x4 wciągnąć budę na wzniesienie na mokrej łące, za to szarego niskie spalanie spowoduje, że będzie go stać by za to postawić kilka piwek BartoszowiK ... i wszyscy będą szczęśliwi  :)

 

Szary - gratuluję zakupu !! Niech dobrze Wam się ciąga Focusem i bądźcie szczęścili i bezpieczni !! 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dyskusji pamiętajcie o tym ,że jazda zestawem to nie wyścigi drogowe -obowiązuje  50 -70- 80 km/godz.

 

Każdy holownik jest dobry i wystarczający dla przyczepy pod warunkiem, że spełnione są kryteria i warunki użytkowania zestawu zgodnie z przepisami.

 

Gratuluję zakupu i życzę samych przyjemności w eksploatacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie wielkiego focusa i małą budę ;) I bez fotoszopa!

post-8-0-57685400-1426801058_thumb.jpg

 

Wielkość i siła to pojęcia względne.

Bezwzględne są opinie, niekoniecznie prawdziwe... Kończymy temat auta.

 

Budka dziś została wyszorowana, firany uprane i zawieszone. Ale mi tego brakowało :) Przymiarka do solara zrobiona, zaraz będę klecił zamówienie.

 

Helmut zadał mi pewną zagwostke (na pw) dotyczącą bagażnika rowerowego. Dacie wiarę, że jest on zamocowany u góry tylko do listwy? Nic na wylot???!!! A tam przecież pod 60kg się ładuje. Do tego drgania... Jestem w szoku lekkim :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pad:

-----------

 

Michal, ale chyba wiekszosc, jesli nie wszystkie bagarki sa tak mocowane, i faktycznie co dziwne jakos nie odpadaja...

 

A ma takie miejsca do podlozenia podnosnika oryginalne? w sensie zmiany kola?

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam 3 małe szyberki przezroczyste. Marzylem o heki ale te też mi się podobają :)

Lodówka musiała być po przeciwnej stronie drzwi. Zazwyczaj używamy na gazie.

 

Jacek, z podnośnikiem muszę sprawdzić. Nie zwróciłem na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.