Skocz do zawartości

Weekend w termach - Cserkeszolo lub Berekfurdo


Mrtommy

Rekomendowane odpowiedzi

majsterbaciar, jakie przynęty stosowałeś? nie ma tam ograniczeń? można używać zanęty? Pisząc o zbiorniku na obrzeżach miasta, masz na mysli ten w prawo od kempingu? Z  góry dzięki za odp... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

majsterbaciar, jakie przynęty stosowałeś? nie ma tam ograniczeń? można używać zanęty? Pisząc o zbiorniku na obrzeżach miasta, masz na mysli ten w prawo od kempingu? Z  góry dzięki za odp... ;)

 

Przynęta to białe robaki i pinka. Zanęta karpiowa produkcji własnej plus pellet rybny 6 mm. Łowiłem ok 40 m od brzegu, metoda odległościowa (spławik). Łowiłem na tym za cmentarzem ( jadąc drogą główną mijamy skręt w lewo na baseny i za cmentarzem w prawo i za jakieś 500 m po lewej stronie jest spory zbiornik z zadziwiającą ilością pomostów i domków na wodzie. Żadnych ograniczeń nie widziałem... zbiornik ten polecił mi miejscowy wędkarz. Polecał też bardzo wędkowanie w jeziorze Tisza-to... Udało mi się zwiedzić okolice tego jeziora ostatnio i jestem pod dużym wrażeniem ! Jest to mój kolejny cel wędkarski na Węgrzech :) Połamania kija :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cennik w sezonie czyli do 31.08

 

Bilet wstępu na kąpielisko w razie 1-2 noclegów 650

Przy 3 noclegach bilet bezpłatny.

 

osoba dorosła  - 1750

emeryci i dzieci do 18 lat - 1450

od przyczepy - 1350

od samochodu - 600

przyczepa albo motorkarawan - 1500

namiot do 6m2 - 850

namiot większy niz 6m2 - 1200

za korzystanie z lodówki - 550

pies - 500

pralka - 700

prąd przyczepa - 900

prąd namiot - 500

 

rabat 10%  dla  MCCC, FICC, ADAC

do 3 lat dzieci gratis

cena zawiera wstęp na kapielisko

do 18 lat nie obowiązuje podatek turystyczny

 

CENY W HUF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Aktywność na forum słaba wiec sam odpowiem :-)

 

Cserkeszolo to super miejsce na urlop :-)!

 

Klimat, baseny, infrastruktura super :-)

 

W poniedziałek ruszamy na Cro :-)

 

Pozdrowienia dla wszystkich "Termalnych karawaningowcow" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja byłem przejazdem w tym roku w Cserkeszolo...

Dla dzieciaków atrakcje w postaci zjezdzalni (zewn i wewn) dodatkowo platne - to taki minus dla kempingowiczów.

Baseny pod dachem w przypadku niepogody - plus

Duuuuzo wody termalnej... - plus minus w zaleznosci od upodobania

Z powodu duzej ilości wody termalnej, duuuużo seniorów... normalnie jak w sanatorium ;)

Autodrom na terenie jako atrakcja dla dzieciaków - Suuuuper... do dzis moje dzieciaki, od kiedy zrobiły "prawko" pytają czy czy za rok zajedziemy :)

Ogolnie dla mojej rodziny narazie Lipót górą.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.