Skocz do zawartości

Weekend w termach - Cserkeszolo lub Berekfurdo


Mrtommy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam już nie przesadzaj. Nie jest to może miejsce extra, ale samo Hajduszoboszlo to pewna "legenda". Miasto ma swoje plusy - mnogość knajp (z obsługą również w języku pl), ryneczek z lokalnymi produktami i owocami, wino sprzedawane w kanisterkach. 

Kemping na kolana nie powala, ale nie straszy. Łazienki są ok (np. ładniejsze niż w Zalakaros), większość parceli jest mocno zacieniona, na parcelach przyłącza prądu i wody. 

Dla mnie największym minusem Hajduszoboszlo są dodatkowe opłaty za zjeżdżalnie, aquapalac czy aquapark. To miejsce to klasyka gatunku jeśli chodzi o termy :], trzeba to zobaczyć żeby polubić mniejsze i spokojniejsze miejscowości. Na kemping przeletowy nie bardzo bym polecał jednak jeśli ktoś chce poznać klimat węgierskich termali/kempingów to powinien to miejsce odwiedzić (niekoniecznie w pełnym sezonie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam już nie przesadzaj. Nie jest to może miejsce extra, ale samo Hajduszoboszlo to pewna "legenda". Miasto ma swoje plusy - mnogość knajp (z obsługą również w języku pl), ryneczek z lokalnymi produktami i owocami, wino sprzedawane w kanisterkach. 

Kemping na kolana nie powala, ale nie straszy. Łazienki są ok (np. ładniejsze niż w Zalakaros), większość parceli jest mocno zacieniona, na parcelach przyłącza prądu i wody. 

Dla mnie największym minusem Hajduszoboszlo są dodatkowe opłaty za zjeżdżalnie, aquapalac czy aquapark. To miejsce to klasyka gatunku jeśli chodzi o termy :], trzeba to zobaczyć żeby polubić mniejsze i spokojniejsze miejscowości. Na kemping przeletowy nie bardzo bym polecał jednak jeśli ktoś chce poznać klimat węgierskich termali/kempingów to powinien to miejsce odwiedzić (niekoniecznie w pełnym sezonie).

 

i dokładnie takie są cele, zobaczyć i ocenić legendę 

nie przypadkowo padło też na "poza sezonem", bo w wakacje pewnie ciaśniej

jak będzie kiszka to  :banan:

pod drodze planujemy postój w Sarospatak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok "klasyka" warto odwiedzić jak się nie było. Piszę też trochę pod kątem dzieci. Jak ich nie miałem to też inaczej na to wszystko patrzyłem ;)

Potwierdzam, że na plany wieczorne miasteczko jest jak najbardziej ok, dużo się dzieje, trzeba się tylko przespacerować ok. 20 min. Dobrze jest mieć rowery ale na imprezę mało kto na rowerze jeździ. W ciągu dnia można przez baseny, jest trochę krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w Berekfurdo. Miejsca są ale co jakiś czas ktoś dojeżdża. Myślę, że spokojnie znajdziesz miejsce. Wczoraj słonecznie 29 stopni.

Dzisiaj lekkie chmurki  ale za to bardzo przyjemny wiaterek.

 

Jestem tu pierwszy raz i zaskoczony jestem czystością sanitariatów, ciszą i spokojem wieczór, szybkim internetem.

Nowe baseny z 2 zjeżdżalniami bardzo przyjemne dla dzieciaków i nawet dają troszkę adrenaliny.

Za 2 osoby dorosłe i 3 dzieciaków zapłaciłem 46000 za 4 noce.

 

Foto relację przedstawię jak wrócę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blumore  >  Jesteśmy w Berekfurdo.

 

Którędy jechaliście, czy to Wasza marszruta attachicon.gifs-1.gifz winetami SK i H ?

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Czy spotkaliście jakies utrudnienia na trasie?

 

Witaj.

 

Tak to nasza trasa.

Ale niestety z z 390 km zrobiło się 460 bo przed Preszowem jest objazd, droga zamknięta.

Objazd nieco wydłużył naszą podróż niestety.

Jechaliśmy w nocy. W sumie droga praktycznie pusta, lecz poza autostradami nieciekawej kondycji.

 

Winietki kupowaliśmy w Polsce i na oba kraje w PZM. Koszt obu na 10 dni 124 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jest ktoś z szanowanych forumowiczów już w Berekfurdo lub Cserkeszolo ? Chciałbym zapytać jak sytuacja z wolnymi miejscami i pogodą :)

 

My wyruszamy jutro po pracy :)

 

Dojechałeś? Bo nie widzę nic z naklejką forumową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :-)

 

Jesteśmy już od środy w nocy ;-)

 

Pogoda piękna i mamy nasze ulubione miejsce na kempingu :-)

 

Dziś czas pozwiedzać okolice jeziora Tisza To. Ciekawe czy można tam na dziko się rozbić....

 

Ps. Naklejki się jeszcze nie dorobilismy.

 

Pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.