Skocz do zawartości

Potrzebny pilnie kamping w okolicach Łodzi


blumore

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj tu zadzwonić http://meteor-turystyka.pl/basen,konstantynow-lodzki.html

nie mam pojęcia jak to wygląda i czy już czynne ale przejeżdżając obok widzę, że ludzie spacerują wokół stawu 

 

http://forum.karawaning.pl/topic/16332-okolice-%C5%82odzi/?hl=tresta&do=findComment&comment=359776możesz na ten wątek zerknąć

podobno koło term uniejów można się rozbić i pod termy podłączyć się z prądem- wydaje mi się że nie powinno być problemu, ale zaznaczam że tylko mi się wydaje

 

Powodzenia w szukaniu, daj znać jak rezultaty:)

Edytowane przez Millerowie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz ustawić sie w Konstantynowie Łódzkim nad stawem. Terez ogrodzony, jest prąd zapłacisz grosze za postój. Przy termach też możesz stać z budką, o prąd musisz zagadać w recepcji. Stoisz wtedy na dzikusa między termami a rzeczką.

W linkach które dodał kolega masz wszystko czego szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie potrzebujesz fajerwerków z zapleczem turystycznym, to jedź do Rokitnicy. 39 km od centrum Łodzi. Kemping bardzo skromny (raczej pole namiotowe) i bardzo tani, za dwa dni zapłacisz jakieś 40,- zł (w tamtym roku za 2 +1). Jest woda i prąd. Bardzo skromne sanitariaty. Nie wiem, czy w marcu będzie już czynny, ale zadzwoń do właściciela, Pana Rafała, tel. 665 370 878. On tam mieszka przez cały rok, to się dogadacie. Kemping nad stawami hodowlanymi, rybki można połapać. Tylko jeszcze raz napomknę, że jest to skromny kemping. Prowiant weźcie raczej z domciu, bo w promieniu około kilometra nie ma żadnego sklepiku spożywczego. Jest to chyba najbliżej położony kemping od Łodzi. Położony kilka  kilometrów od trasy z Łodzi do Łasku. Wygoogluj.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blumore, ten zajazd indeksuje się jako Cemping: http://narogach.obitur.pl/

Jest to już w zasadzie w Łodzi (zewnętrzna dzielnica ale jeszcze granice administracyjne).

 

 

Być może tutaj się dogadasz: http://www.wisniowa-urlop.pl/

Ale nie polecam wynajmowania tam domków, straszna stęchlizna ;)

 

Rozumiem, że potrzebujesz bazę noclegową do załatwienia jakieś sprawy a nie do zwiedzania Miasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na Rogach" są domki campingowe, ale ja prawdę mówiąc przyczepek tam nie widziałem. Może miałem pecha? To samo na rogu ul. Rzgowskiej i ul. Kosynierów Gdyńskich przy Stawach Jana, reklamują się jako camping, a na terenie kilka domków i też przyczepek nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kemping to moze przyjma. Zalezy jeszcze do czego ta baza ma sluzyc.

Jak na zwiedzanie Lodzi to odradzam do nastepnego roku przez budowe trasy W-Z ;). Port wie o czym mowie. Cale centrum stoi w korkach i remontach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak kemping to moze przyjma. Zalezy jeszcze do czego ta baza ma sluzyc.

Jak na zwiedzanie Lodzi to odradzam do nastepnego roku przez budowe trasy W-Z ;). Port wie o czym mowie. Cale centrum stoi w korkach i remontach.

A ja przez te korki codziennie dwa razy dziennie do pracy. Mieszkam na Widzewie, a pracuję w Zgierzu, koszmar :mlot: Blumore, w okolicach Łodzi do 50 kilometrów to dużo kempingów nie ma, więc nie ma w czym przebierać. Skontaktuj się z tymi co były wskazane wcześniej w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś jak działa mapa kempingów był dodany taki na ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi. Tam jest taki ośrodek z domkami ale przyjmowali cepki. Teraz tego niestety nie mogę znaleźć, a mapa nie działa (pusta jest). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.