Skocz do zawartości

z przyczepą kempingową po stolicy


mundek28

Rekomendowane odpowiedzi

mundek28 zapraszam do mnie pod firme na duzy parking z ochrona na ulicy Kolejowej samo centrum warszawy zostawisz tam cepke pod okiem ochtony jesli bedziesz potrzebował to za symboliczne :piwko: podłaczysz sie pod 230V wiec czego chciec wiecej a miesjce w super lakalizacji i wszedzie blisko wiec jako coś to pisz na pw a w lipcu dzwon bo ja mam wakacje od połowy czerwca do połowy sierpnia ale nie ma problemu z postejem jak mnie nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mundek28 zapraszam do mnie pod firme na duzy parking z ochrona na ulicy Kolejowej samo centrum warszawy zostawisz tam cepke pod okiem ochtony jesli bedziesz potrzebował to za symboliczne :piwko: podłaczysz sie pod 230V wiec czego chciec wiecej a miesjce w super lakalizacji i wszedzie blisko wiec jako coś to pisz na pw a w lipcu dzwon bo ja mam wakacje od połowy czerwca do połowy sierpnia ale nie ma problemu z postejem jak mnie nie bedzie

Miło takie komunikaty czytac wiedząc ze są jeszcze ludzie ktorzy pomogą :thank::gitara::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mundek28 zapraszam do mnie pod firme na duzy parking z ochrona na ulicy Kolejowej samo centrum warszawy zostawisz tam cepke pod okiem ochtony jesli bedziesz potrzebował to za symboliczne :piwko: podłaczysz sie pod 230V wiec czego chciec wiecej a miesjce w super lakalizacji i wszedzie blisko wiec jako coś to pisz na pw a w lipcu dzwon bo ja mam wakacje od połowy czerwca do połowy sierpnia ale nie ma problemu z postejem jak mnie nie bedzie

Jarobaro - ukłon w Twoją stronę. Tak sobie kiedyś wyobrażałem karawaning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkowanie zaprzęgu wzdłuż krawężnika może oznaczać zablokowanie go przez inne samochody ustawione pod zderzakiem przenim i tyłem budy – mogiła.

Odczepianie przyczepy, by stała jak samochód wymaga przecież zatarasowania pasa ruchu i trwa parę minut – też masakra.

Zakładając, że potrafisz wjechać tyłem budą na wąskie miejsce parkingowe, pomiędzy inne smochody, to ile potrzeba miejsca na manewry by popisać się taka wirtuozerią  ?

Wszelkie ćwiczenia manewrów na pustym placu, nie odzwierciedlają klimatu, kiedy mobilki podjeżdżają pod tył cofającej przyczepy, a przechodnie i rowerzyści egzekwują swoje „pierwszeństwo”.

Zalecam wszystkim kamienny spokój i bardzo ostrożne i powolne wykonywanie wszelkich manewrów w takim otoczeniu, choćby jakiegoś „słoika” miałoby rozerwać ze złości, że musi czekać, a piwo mu stygnie.

Pomachajmy mu przyjaźnie łapką i prześlijmy ukłony, to mu ciśnienie spadnie – takie proste gesty uratują nas przed zlinczowaniem.

Naród jest złośliwy, a zwłaszcza krzepkie staruszki, którym coś stanęło na drodze i autentycznie można oberwać laską po karoserii.

Podobnie zachowywać się mogą „właściciele” chodnika, na którym właśnie pojawił się fragment naszego pojazdu – należy wkalkulować zarysowanie kluczem lakieru.

Niektórzy jednak mają szczęście, bo widuje się czasem parkującą bez holownika przyczepę w samym centrum miasta, na chodniku i nic się nie dzieje.

W przypadku zabrania bagaży, nie widzę specjalnego problemu, bo stanąć na awaryjnych światłach, częściowo na chodniku, na parę minut, zapewne się da.

Wolne przestrzenie występują przy cmentarzach – warto sprawdzić, czy nie mamy takich miejsc na swoim szlaku, podobnie można i na osiedlach trafić na przyjazne zaułki.

Dla wytrawnego karawaningowca nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza na „krzywy ryj” i nie na długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odzew, oczywiście kol. Adamkwiatek ma rację wszystko to sobie można wyobrazić, szczególne dzięki dla kolegi Jarobara, ul Kolejowa to bardzo dobre miejsce i chyba będę chciał z niego skorzystać na kilkugodzinny postój a na kilka chwil po zabranie bagażu za radą kol. Adamkwiatka zatrzymam się nie opuszczając auta-chyba SM mi to odpuści. Ale problem ze znakiem D-18 pozostaje.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale problem ze znakiem D-18 pozostaje.

 

Witam !

Mundek, osobiście nie widzę żadnego problemu ze wspomnianym znakiem.

 

post-8228-0-72620800-1426093741.gif

 

Od wielu lat zatrzymuję się na tak oznaczonych parkingach, gdy jadę z przyczepą i nigdy nie miałem z tego tytułu kłopotu.

Moim zdaniem przepis jest jednoznaczny i w tak oznakowanym miejscu, mogę zaparkować zespołem pojazdów.

Przypuszczam, że każdemu z nas znane jest znaczenie określenia "zespół pojazdów". Oczywiście na takim parkingu, nie może parkować przyczepa kempingowa samodzielnie, chyba, że pod znakiem umieszczono "tabliczkę wskazującą T23e". Dodatkowo należy mieć na uwadze, że umieszczenie pod znakiem "D-18" którejkolwiek z "tabliczek wskazujących T30a - i"

 

post-8228-0-69527100-1426093742_thumb.jpg

 

oznacza, że może tam parkować pojazd samochodowy o DMC 2,5 tony.

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Asnyka z budka to bym sie nie pchal, ale na rogu Tarchominskiej i Dalekiej jest Orlen nieduzy i tam wzdluz plotu mozna spoko stanac a z Asnyka jest tam 5 minut piechotą...No, jak z konca Asnyka to 4 minuty... Noooo, jak z samego skrzyzowania z Niemcewicza to 3 minuty... :bzik:

 

Calkiem fajny kemping masz w poblizu na Bitwy Warszawskiej, kiedys go lustrowalem dla forum ale chyba sie skasowalo po awariii forum, daaaawno temu.  http://www.majawa.pl/

Cena niestety wysoka dosc.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kristofer ,ja też tak interpretuję jak Ty bo tak należy rozumieć ale z interpretatorami w mundurach może być różnie ,pisało na ten temat w jakimś czasopiśmie motoryzacyjnym, sprawa tabliczek T-30 jest jednoznaczna.Kol. Jack I dzieki za informację o CPN róg Dalekiej i Tarczyńskiej/ Tarchomińska na Pradze/ tylko ciekawe co na to  ajent, a jeżeli o kemping Majawa to w ostateczności bo 150 zł za dobę to..i ciekawe jak z miejscami w okresie wakacyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorki, Tarczynskiej oczywiscie, pomylilo mi sie, o tym cpnie to myslalem raczej jako o miejscu postoju na niedlugi czas, na zapakowanie spokojne budki bez rozpinania zestawu, ale tam sympatyczna obsluga zawsze byla...Czasem jak sie auto chcialo sprzedac, to z kartka mozna bylo zostawic...

 

W Majawie na ogol miejsca sa, to jest przelotowy kemping i raczej kampery z zachodniej Europy w drodze na Mazury, tloku nigdy tam nie widzialem a spokojnie bardzo i w centrum w zasadzie. Bo tak po prawdzie dla turysty to w naszym miescie za duzo ciekawych rzeczy to nie ma...

 

Gewehr, a dlaczego kiepskie warunki na Majawie, jak bylem i ogladalem to czysciutko bylo i w toaletach i na samym kempingu, cos sie zmienilo?

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, znalazlem caly temat o kempingach w stolicy i lustracja Majawy tam tez jest, tylko to byl 2009 rok..

http://forum.karawaning.pl/topic/3570-kemping-w-warszawie/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarobaro, jestes GOSC, szkoda, ze nie ma opcji wielkie piwo za bezinteresowna pomoc dla kolegi, bo nalezy sie Tobie jak nie wiem co, pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajny kemping masz w poblizu na Bitwy Warszawskiej, kiedys go lustrowalem dla forum ale chyba sie skasowalo po awariii forum, daaaawno temu.  http://www.majawa.pl/

Cena niestety wysoka dosc.

 

Oj Jacek Jacek  :skromny: . Co najwyżej załączniki mogły przepaść. Wydaje mi się że to było to: http://forum.karawaning.pl/topic/2814-4-te-spotkanie-knajpowe-w-warszawie/?p=68441

 

EDIT: a nie jednak to było to co dałeś w następnym poście  :yes:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.