Skocz do zawartości

Wspólne wyjazdy na zlot w Sandomierzu


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Luudzie, ale Lepciak nocą jechał będzie to po kiego ma gdziekolwiek skręcać ?

Jedzie cały czas gdańską drogą, potem wisłostradą do usrania czyli aż do Konstancina a potem dalej prosto do Góry Kalwarii potem dalej do Kozienic itd.

Nie da sie inaczej, tylko prosto calutki czas, rzeka po lewej ręce.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

We wrześniu jechałem tamtędy (Konstancin) do Kozienic z przyczepką i wielkiej tragedii nie było :). No chyba że przez zimę coś tam porozkopywali :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiem jaka jest jakość drogi z Konstancina do Góry Kalwarii. Ja osobiście jak tylko mogę to omijam Warszawę i jadę przez GK - zarówno w drodze do Krakowa (przez Kielce) jak i na Katowice, Wrocław. Po prostu szkoda nam czasu na korki w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jacek ma rację na nocny przejazd Wisłostradą do Konstancina, na tej trasie nie ma żadnego kręcenia . Od Konstancina drogowcy sporo zrobili, tak że jazda z ogonkiem spoko.

 

 

 

 

Pozdro be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za wskazówki. Myślę, że jedyny korek jakiego nie ominę to korek piwny przy mojej przyczepie w Sandomierzu podczas zebrania pilotów.

trybeki

Wiesz Lepciak dla Kaplaw to raczej kwiaty. :ok: to dla plaw jej męża.

Wierzę, że czegoś razem się napijemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a co z kolezankiami i kolegami ze śląska ...kto...,? kiedy wyjeżdza...????

 

żona walczy o urlopik i wszystko wygląda na to ze pojedziemy ... :przyczepa::blagac:

 

Ja wyrażam chęć wyjazdu 30. kwietnia koło południ ....jest ktos to tez taki ma zamiar ...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz jest blizej zlotu, to jak jedziemy, juz wiecie ? :przyczepa:

Pytam w sensie podlasian i warszawian.

 

Pozdro, J.

I'm redy - czekam na wskazówki, ale na pewno będę w GK - tylko o której godzinie ?

Tylko ciekaw jestem czy wszyscy pomieścimy się na tym parkingu ?

Ja będę miał CB to będziemy mogli się zwołać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.