Skocz do zawartości

06-03-2015 do 08-03-2015 łowisko Karpik za Reczem Zachodniopomorskie


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z uprzejmą sugestią moda zakładam nowy wątek o spocie na łowisku Karpik w najbliższy weekend.

dla szukających w googlach znaleźć prostynię i to jest 900m po lewej stronie biegu drawy i po lewej stronie drogi leśnej pierwsze zabudowania. (lewa strona drogi jadąc od drogi 10 na północ)

będzie patriks, ja i chyba liwiusz333 

Patryk będzie łapał ryby a my grilki itd .

Patryk jedzie ze swoimi chłopakami ja biorę swoje dzieciaki, Daniel (liwiusz333) nie określił się jeszcze w tej kwestii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie określiłem Maciek? Ja przyjeżdżam na pewno, czy będzie prąd czy nie. Mogę wyjechać jutro ok. 17-tej, ale poczekam do 18-tej żeby nie być za wcześnie. Będę sam bez dziewczyn, może z pieskiem jak mi go pozwolą zabrać :). Może zabiorę do załogi brata. No chyba jednak rzeczywiście nie do końca się określiłem :).  Patryk, w kwestii prądu liczę na ciebie.. 


Czy ja tam mogę jechać bez uprzedzenia? Macie jakieś namiary tel. na właściciela? To tak na wszelki wypadek, gdyby mi się jednak zachciało wyjechać wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak pisałem to byłeś jeszcze "nieokreślony" :-)

Ja jadę jednak wcześniej .... wyjadę około 1600 może 1700 max. Nie holowałem jeszcze terenówką i nie chcę pierwszy raz po nocy jechać (szczególnie z dziećmi, sam to bym najwyżej stanął na poboczu i pifko strzelił)  ..... niby wszystko sprawne ale ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym dołączył, ale niestety w piątek i sobotę pracuję, a dokładnie to z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, więc nie mam możliwości.

Do następnego razu .......

pozdrawiam

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości, w sobotę jak tylko wstanę to lecę na Lipiany - "dzień kobiet u Babci", a z kolei w niedzielę wybieramy się na METRO w Szczecin Arena, więc cały weekend zajęty. Może w któryś kolejny weekend na Jezierzyce się wybierzemy, na rybkę "która przecież lubi pływać" :)

Pozdrawiam

TomekKnaus


Ale dziękuję za zaproszenie :)

TomekKnaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc w piątek wieczorem zajechaliśmy wszyscy na miejscówkę Karpik do Prostyni... ciemno już było... i niewiele już było widać... no i zaczęły się schody z prądem i właścicielem. Jednak ze względu na porę dnia ani myśleć nam było o innej miejscówce...

 

Właściciel przywitał nas brakiem prądu i ogólnym fochem... miał awarię ( o czym nas informował, jednak przed samym wyjazdem stwierdził, że fachowcy awarię naprawiają i prąd powinien być ) i zwarcie na przewodach zasilających instalację do kilku domków. ( tu wielki minus ) Nie pozwolił przyłączyć się do prądu z domków, w których prąd był... być może dlatego, że te domki były wynajęte i pewnie obawiał się całkowitego black outu...

 

Na szczęście się przygotowalim, wzielim agregat i bańki z prądem do agregatu, i w razie coś wiedzieliśmy, że pomimo iż będziemy z dziećmi to spokojnie, jak zawsze damy radę... 

 

Zaraz po przyjeździe w piątek wieczór rozpalone zostało ognisko, które paliło się non stop do niedzieli ( właściciel też miał focha na palące się 24h/dobę ognisko, ale jak zobaczył gotówkę za drewno, to drewno chętnie zwoził )

 

cd rzecz jasna nastąpi...

 

( miejscówka okazała się piękna a i właściciela być może po awarii prądu bolał ząb i dlatego na początku był opryskliwy )

 

foto z sobotniego poranka:

 

post-1522-0-90117900-1426100092_thumb.jpg

 

post-1522-0-70844800-1426100105_thumb.jpg

 

post-1522-0-08236500-1426100117_thumb.jpg

 

post-1522-0-90661900-1426100133_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież grzała kości przy ognisku

 

post-1522-0-53813600-1426426275_thumb.jpg

 

post-1522-0-09170400-1426426286_thumb.jpg

 

post-1522-0-66028300-1426426291.jpg


Wujcio przez pół soboty szykował sprzęt :-)

 

post-1522-0-39032300-1426426537_thumb.jpg

 

post-1522-0-57098100-1426426545_thumb.jpg

 

 

 

 


Chłopcy zawzięcie testowali drugi zbiornik

 

post-1522-0-59599300-1426426860_thumb.jpg

 

A Daniel wyciągnął ponton

 

post-1522-0-13102400-1426427007_thumb.jpg

 

Co było w międzyczasie i później? Opiszemy :-)

 

 

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądamy miejscówkę...

 

...jest tam drewniany, zadaszony szałas ogniskowy... co prawda nieco mniejszy niż w Zaniemyślu ale wiemy jaki jest w nim klimat... 

 

post-1522-0-86625700-1426428903_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.