Skocz do zawartości

Lista chętnych do przyjazdu na III Zlot w SANDOMIERZU


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie Buda-pren to taka dzielnica w Buda-peszcie :-]:hehe: klej to butapren jak go powąchać to pełen :-]:-] niektórzy mówią na niego buciol :hehe:

 

czyżby kolega miał stycznośc z tym wonidłem hehe :-] zart taki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pdudus1980 z żoną też jedzie na 100% :niewiem::] :]

Właśnie miałem pisać do Ciebie bo pamiętam że dzwoniłeś :]

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

czyżby kolega miał stycznośc z tym wonidłem hehe zart taki

 

 

Wiesz jak byłem młody to nie było takich luksusów jak teraz (zioło itp) butaprenik był mmmmm

 

Agenci :niewiem: hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej dyskusji klejowo-ziołowej uprzejmie proszę o doklejenie do zlotu( oczywiście )Paweł 66 czyli – Paweł , Grażyna , Ania i Adaś i myślę że szeryf w fabryce nie zmieni zdania bo pozostanie tylko…… :niewiem::] Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych nie możemy pojawić się na zlocie :niewiem:

Od 1 do 3 maja jedziemy z Mazowszem do Kijowa :]

Pozostaje życzyć Was przyjemnej zabawy

Pewnie pojedziemy na targi do Chorzowa może nawet z przyczepką. Pozostaje odbiór kubków. Tomii zaproponuj coś w jaki sposób mógłbym je zdobyć. Czy jakos przy okazji czy może przesłać Ci kase na przesyłke

Pozdrawiam

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.