Skocz do zawartości

Bukfurdo


bartosz_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartosz skąd taki nietypowy termin wyjazdu?.

Dla mnie jedyny możliwy termin to od 2 do 7 kwietnia . Trochę Tobie zazdroszczę tak szybkiego wyjazdu , widzę ,że Bukfurdo  to twoje ulubione kąpielisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakoś wyszło, myśleliśmy gdzie by się po zimie ruszyć i padło na Węgry. Od 3 kwietnia na 99% też tam zawitamy. Buk najbardziej nam pasuje ze względu na dzieciaka, drugi jest Lipot ale to ze względu na infrastrukturę tylko w lecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lucek26 - czyli w tym roku święta w Bukfurdo?

Ja niestety po operacji i zapewne nie będzie mi dane pomoczyć się jak zwykle w termalkach, ale jeżeli okaże się że zdrowie i medycy pozwolą, to będzie to Bogacs.

 Miłego moczenia  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej. Jestem właśnie w Bukfurdo. Patrząc na forum to chyba mało popularny kierunek i to mnie dziwi. Ja jestem miło zaskoczony i uważam, że w porównaniu do Lipot ten kemping jest dużo lepszy.

 

Obecnie na kempingu cisza i spokój. Obłożenie oceniam na jakieś 30-40%.

Na basenach też spokój. W porównaniu do Lipot to jest pusto :-D

 

Infrastruktura kempingu też jest dużo lepsza. Więcej sanitariatów i zdecydowanie czyściej.

 

Naprawdę fajny kemping i dodaje go do ulubionych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, baseny są w cenie. Ilość dni nie ma znaczenia. Nas nikt wczoraj nie pytał na ile zostajemy. Dostaliśmy normalne ceny, bez żadnej zwyżki + chipy do wchodzenia na baseny.

 

Jest też zniżka 10% na CCI.

 

Edit: spojrzałem na stronę i nie ma żadnych zwyżek za krótkie pobyty. Jedynie za pobyt jednodniowy jest dopłata 3 eu

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baseny zewnętrzne są w cenie a za kryte jest dopłata - przynajmniej zawsze tak było, a promocje są głównie w sezonie jesień - zima - wiosna i wtedy faktycznie można było trafić z tego co pamiętam na zniżkę lub gratisa na baseny wewnętrzne.

 

camping spoko, mnie przeszkadzały prysznice w wersji hardcore - czyli bez zasłonek, kabin, przegród jak i bez bielizny z dziadkami 70+, ciężko mi tam było dziecku wytłumaczyć o co chodzi :)

 

na miejscu bez znaczenia długość pobytu, wjeżdżać można chyba do 22 a później od 8 rano, w między czasie można zaparkować bezpiecznie przy recepcji i aktualnie już zapłacić za noc - a kiedyś było gratis.

 

camping znany wśród forumowiczów, znam nawet jednego, którego obsługa rozpoznaje po nazwisku od samych drzwi recepcji - z racji wizyt 5-6 razy do roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest jeden sanitariat wspólny, chociaż są już z przegrodami :-D, ale obok jest drugi, już z normalnymi kabinami.

 

Co do basenów to część krytych jest w Zone I i one są w cenie. Kilka jest w Zone II i one są dodatkowo płatne, tak samo jak Zone III gdzie są sauny itp.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.