Skocz do zawartości

Włochy - Friuli Wenecja 'czerwiec 2015


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za kolejne podpowiedzi > wniosek nasuwa się sam,  warto z kartą ACSI, bo jezeli bez karty  opłata za kemping wynosi ok 28 x5 dni = 140 Euro.  Z kartą 18Euro x 5 dni = 90 Euro,  czyli 50 Euro mniej. Karta kosztuje z przesyłką ok 15 Euro,  czyli zaoszczedzamy 35 Euro.

Ale gdzie szukac ceny za kemping z kartą ACSI ?  Cena jest chyba skatalogowana, zalezna od standardu kempingu.  Jako  że tym razem na kempingu zamierzam raczej przebywac nocując,  może być nawet kemping za 12 Euro. http://www.eurocampings.pl/wlochy/friuli-wenecja-julijska/udine/akwileja/kemping-aquileia-100633/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w tym wypadku taniej wychodzi ci uzywajac campingcheque (jesli chcesz nocowac w tej okolicy).

 

* nie musisz kupowac karty za 10E

* camping cheque silver card mozna zamowic w promocji za free z wysyłką (np tutaj http://www.caravanclub.co.uk/shop-and-offers/overseas-travel/camping-cheque-silver-cards )

* przed wyjazdem doładowujesz karte odpowiednia liczba jednostek po 16E i płacisz nimi za pobyt (1 czek=16E=1 noc) + chyba 3E za oplate administracyjna za zakup

 

płacąc z CC wydasz 83E , karte masz za darmo

 

czasem bardziej opłaca sie ACSI, w innym miejscu CC, wszystko zalezy od konkretnej sytuacji.

Edytowane przez mcmaly (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za kolejne cenne rady. Płatność to Euro  czy Funty GB ?    Napewno skorzystam, bo jak na razie to przymierzam się do tego konkretnego wyjazdu, ale być może i inni skorzystają  w przyszłosci. Jak widać mozna oszczedzac,  trzeba tylko wiedzieć ....................kogo pytać.  Jak na razie to dla mnie "trochę czarna magia" z kartą CC,  ale jak przyjdzie czas napewno doładuję.  Bo kupić warto juz teraz  skoro jest za "free".  Wyprzedzajaco,  oładowanie jest poprzez nasze polskie złotówkowe konto bankowe ?   na ich konto bankowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*zamawiasz karte

*zakladasz konto na campingcheque.com

*jak juz dostaniesz karte to ją aktywujesz na ww stronie

 

czeki kupujesz online, mozesz doładowac karte (silver, gold) lub dostać pocztą papierowe, doładowanie zajmuje kilka minut.

ja płaciłem kartą visa (pln, debetówka), na stronie cena była w Euro, fakture dostałem od francuskiej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

@IRED  Dziękuję,  jak zawsze Twoje podpowiedzi są nieocenione. Jestem pełen podziwu dla Twojej wiedzy i trafności  podpowiedzi.  Jakoś nie umiem odnaleźć w linku  CENNIKA.  Do czasu wyjazdu  jeszcze trochę czasu. Na razie obmyślam cel. Czy to będzie SAN MARINO  i Wenecja,  czy tylko sama Wenecja - czas pokaże.   Do San Marino (kemping w okolicach Rimini - Catollica)  sam droga dojazdowa dalsza  (w tym opłaty autostradowe większe) - niż przed Wenecją (Caorle, Lido, itp.).   Chce wyszukać camping,  być może ze zniżkową opłatą na którąś z kart   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jakoś nie umiem odnaleźć w linku  CENNIKA

@Zbyszek

Podany wyżej    l i n k   otwiera się  w pozycji  1  

Po otwarciu... kliknij na napis [ KEMPING ]  poz. 2  zerknij  niżej...

(przewiń znajdziesz ceny za kemping...)

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasz ulubiony kemping PdT odwiedzamy z przerwami od początku lat 90-tych XX wieku.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yest - odnalazłem sciezkę dostępu.  Najpierw CENNIK, a później Kemping i Parcela standard. Rzeczywiscie, w tym okresie to 14,90Euro / dobę.  Lecz chyba trzeba doliczyć opłaty od osoby !   A tego tez nie widać.


odnalazłem koszty,  w sumie: za min 7 dni > 207,90 + 63 Euro Kaucja.

104,30 Parcela + 103,60 (2 osoby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.