Skocz do zawartości

Dysza do lodówki Privileg. problem nie istnieje


Rekomendowane odpowiedzi

Pomóżcie znaleźć miejsce gdzie mogę kupić dysze do lodówki turystycznej firmy privileg.

 

Kochani w sklepie AGD kupiłem dysze do swieczki od gazowego podgrzewacza wody za 2zł.

Pasuje idealnie do mojej lodówki. Myślę że również do większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tutaj

 

Naprawa Lodówek - Zamrażarek - AGD

 

Województwo: wielkopolskie

Miasto: Poznań

Ulica nr: os. Piasrowskie 42c

Kod pocztowy: 61-154

Tel.: 061 875 70 19

Tel. kom.: 0512 309 309

Adres WWW: serwis.lodówek.pl

E-mail: wyślij list »

Zobacz na mapie:

 

 

Opis firmy:

 

Naprawiamy w domu u klienta. Działamy od 1989 r. Obsługujemy Poznań i okolice. Naprawiamy wszystkie typy i marki solidnie i szybko. Załatwiamy części zamienne. Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowanych serwisantów. Doradztwo techniczne. Obsługujemy ludność, firmy, sklepy spożywcze, bary- gastronomie - szybko i solidnie. Udzielamy gwarancji.

 

Oferta firmy:

 

Naprawa i serwis Lodówek, zamrażarek, AGD oraz innego sprzętu chłodniczego jak: Lady chłodnicze, Szafy, Witryny chłodnicze, Lodówki przeszklone, Chłodziarki, Lodówko-Zamrażarki, Zamrażarki przeszklone, sklepowe, gastronomiczne i domowe.

 

Naprawiamy najlepsze marki jak: ARDO, Bosch, AMICA, Siemens, Ariston, Indesit, Beko, ELEKTROLUX, Mastercook, Miele, POLAR, Candy, Zanussi, Liegherr, AEG, Snajge, Mors, West-Frost, Mińsk-Atlant, Ignis, CANDY, Brant, Iberna, Privileg, Argos, Bauknecht, GORENJE, Husquarna, Elektro-Helios, WHIRLPOOL i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kawaraningowca i cieszę że jest z tej branży gdyż klopotów nie brakuje

i mam od razu pytanie czy do elektroluksa symbol 200 lodówka 60 litrów czy dostanę gdzieś palnik gazowy wraz z dyszą oraz rurkę idącą od palnika do zaworu ,rurkę można wykorzystać od hamulców ale z dysza i palnikiem chyba sa klopoty? :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Odnośnie palnika i dyszy do lodówki "electrolux" to z tego co wiem to palniki sa praktycznie takie same do róznych modeli tej firmy. Istotna jest dysza i trzeba wiedziec np. z tabliczki znamionowej czy lodówka pracowała na ciśnienie gazu 50mbar (starsze wersje) czy też 30mbar i taką dyszę dobrać. jakis czas temu miałem podobny problem i udało mi się kupić palnik i dyszę w krakowskiej firmie Elcamp. koszt o ile dobrze pamiętam dyszy ok 40zł i palnika ok.160zł. Ewentualnie komisy przyczep, czasami mają uszkodzone ale kompletne lodówki i inny osprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

witam, podepnę się pod temat...

ktoś pomoże z identyfikacją lodówki?

 

niestety nie ma na niej żadnych oznakowań i tabliczek .. a muszę dokupić do niej dyszę .. bo o dziwo nie ma jej w miejscu w którym być powinna, przez co płomień jest niebiesko żółty i chyba zbyt mały .. na pewno ma to wpływ na jej działanie.. stąd chciałbym dobrać odpowiednią dyszę.. 

pliz hepl.. 

lodówkę mam zamontowaną w przyczepie Knaus z 97 roku model 440 

2yl9vg0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.