Jump to content

komisy w okolicy berlina - przyczepa kempingowa

camper4x4
 Share

Recommended Posts

hej

wybieram sie na targi do berlina i wobec tego jak już tam jadę to pomyślałem ze poszukam tam jakiejś przyczepki dla rodziny 2+2 - coś klasy hobby 420-440

czy mozecie podać namiary na komisy w tamtej okolicy

moze tytuły gazet gdzie moga być ogłoszenia?

pytanie nr 2 - w aucie mam gniazdo 10 pinowe czyli małe

czy przyczepy z roczników 1990 - 1997 maja też zwykłe gniazda czy moze już te wieksze i trzeba wtedy jakieś przejściówki stosować?

i najważniejsze - czy jeśłi kupie przyczepę np w sobotę lub niedzielę - to ją wyrejestruję ? czy będe musiał czekać do poniedziałku

dzięki za pomoc

hej

nikt nic nie wie :bukiet:

please help :)

Spróbuj z ogłoszeniami w gazecie ZWEITE HAND ukazuje się ona w rejonie Berlina w sobotę. Najwcześniej do zdobycia w sobotę około 3:30 na stacjach benzynowych :bukiet: musisz się spieszyć bo handlarze nie śpią, większość okazyjnych anonsów już po 9 jest nieaktualnych.

Witam!Sam ostatnio kupilem przyczepe w berlinie.Adresy komisow znajdziesz na mobile.De w dziale wohnwagen wystarczy okreslic kod berlina 15831 i zakreslic np w okregu 50 km od berlina.Przyczepy przewaznie sa juz wymeldowane ,ale zeby zabrac ja do polski musisz wykupic tablice wywozową wazna na 5 dni(kurzeitkennzeichen) co kosztuje okolo 70 euro razem z ubezpieczeniem.Wszystko niestety mozna zalatwic tylko w urzedzie komunikacji ktory pracuje w dni robocze oprócz srody.

Powodzenia w razie innych pytan mozesz dzwonic 608078116

pozdrawiam

• 2 weeks later...

dzięki za pomoc

udało mi się kupić fajną przyczepę

szczegóły wkrótce

hobby chyba 495 albo coś takiego rocznik 1996