Jump to content

Hamak do przyczepy Niewiadów 126N

BIGL
 Share

Recommended Posts

Słyszałem żę są takowe ale nie wiem jak wyglądają, szukałem zdjęć w internecie lecz bez rezultatów. Mam 4 osobową rodzinke i myślę z czasem w coś takiego zainwestować . Jakby ktoś miał zdjęcie tego ustrojstwa to byłbym bardzo wdzięczny.

Wielkie dzięki :hehe: . Widzę że to raczej delikatna konstrukcja i raczej mi się nie nada :bukiet: , z czsem trzeba będzie pomyśleć o piętrowym łużku dla dzieci :hehe: .

również na fanklubowej stronie jest pokazane piętrowe łóżko :bukiet:

Tak, widziałem. :bukiet: .Najbardziej mi się podoba to z zasłonkami i chyba na takie bym się zdecydował, tylko wtedy zlew i kuchenka :hehe: .

Wielkie dzięki :bukiet: . Widzę że to raczej delikatna konstrukcja i raczej mi się nie nada

Wiesz w instrukcja pisze o 50 kg i można kopić koszt coś koło 400zł.

albo oniżyć łóżko które masz teraz ( bądz jedynkę po lewej stronie , bądz dwójke po prawej stronie i) i zrobic stelaż i drugie łózko nad nim ..jest taka wersja nowej Adrii Action 361 PH+

Ja mam taki oryginalny (1977) "hamak" ale jak gdzieś wcześniej pisałem to są dwa drążki z rozciągniętym materiałem (chyba nawet od przedsionka). Może spać na nim raczej tylko małe dziecko, tak do 20 kg bo drążki się uginają.

ja uważam ze hamak w tym wydaniu to duża pomyłka... :bukiet::hehe:

A ja już też gdzieś pisałam,że widziałam taki hamak .Nie wiem jak był umocowany w przyczepie,ale były to oryginalne nosze lekarskie,takie jakie kiedyś były w każdej karetce pogotowia.

ja uważam ze hamak w tym wydaniu to duża pomyłka... :hehe::hehe:

Tak, zgadzam się, hamak raczej odpada :bukiet: - myślałem że to jest troche lepiej rozwiązane, a jeszcze ta cena :hehe: . Po sezonie będę myślał o łóżkach dla dzieci, najprawdopodobniej w miejscu tego pojedynczego. Zobaczymy.

• 3 weeks later...

Ja miałem niewiadów z hamakiem i rzeczywiście konstrukcja nie wygląda solidnie , ale wytrzymuje 50 kg. sprawdzone nigdy się nie zarwało. Dwie rury aluminiowe wyginają się jak sprężyny ale nie odkształcają. Moge polecić bo osobiście sprawdzałem. :niewiem:

Ja miałem niewiadów z hamakiem i rzeczywiście konstrukcja nie wygląda solidnie , ale wytrzymuje 50 kg. sprawdzone nigdy się nie zarwało. Dwie rury aluminiowe wyginają się jak sprężyny ale nie odkształcają. Moge polecić bo osobiście sprawdzałem. :niewiem:

to kolega leciutki dećko :niewiem::niewiem:

Teraz 90 od kąd nie pale.

Syn testował :niewiem: