Jump to content

Panowie uwaga !!!

marek
 Share

Recommended Posts

lecę " wrzucić naczynia do zmywarki ".
lece zrobic mojej Madzi kolacyjkę.

No Panowie ,który następny? :):):)

elaola - ja mam do Ciebie pytanie innej natury (jeśli mogę) - co Ty robisz w tym namiociku , że tak Ci serducho wali :):);):) .........................a tam - chyba tez szybciutko posprzątam - cóś ugotuję i się wykąpię - za dobre sprawowanie może "będę używany " ;);););) ............... ;) ............... :)

Filipie już pisałam,że ja jestem poważna, ;) stateczna pani :) a ten w namiocie to mój osobisty mąż śpi/sam/ i chrapie. :) Chyba muszę zmienić znowu swój awatarek.

/a tak mi się spodobał/ :););)

mój osobisty mąż śpi/sam/ i chrapie.

Biedny ten mąż. Złóż mu od mnie wyrazy współczucia :) Może przynajmniej mu :) postaw, żeby coś z życia miał :)

mój osobisty mąż śpi/sam/ i chrapie.

Biedny ten mąż. Złóż mu od mnie wyrazy współczucia :) Może przynajmniej mu ;) postaw, żeby coś z życia miał :)

ciii, elaola nas wkreca, a ta "stateczna pani" to tylko przykrywka .. Ona poprostu nie chce prawdy powiedziec :)

Filipie już pisałam,że ja jestem poważna, :bzik: stateczna pani :hehe: a ten w namiocie to mój osobisty mąż śpi/sam/ i chrapie. :hehe:

Jeśli mogę użyc takiego sformułowania - skarbeńku - ja znam życie namiotowe od podszewki - mam nawet "chińską" dwójkę - spałem w niej nie raz i przy moim wzroście 188cm nigdy - zaznaczam nigdy mi się nie zdarzyło kulasów tak daleko za namiot wystawic - to jedno a po drugie nie spotkałem się jeszcze nigdy z przypadkiem coby w "trakcie snu" ktoś tak kopytami wierzgał :bukiet: .............................. :hehe: .................. :hehe:

Chyba muszę zmienić znowu swój awatarek.

/a tak mi się spodobał/

Nie zmieniaj, przynajmniej bedzie o czym podyskutować. Może założymy taki temat "Zycie pod namiotem elaoli" :bukiet:

Biedny ten mąż

YabulonkuSpójrzmy na to w inny sposób: a może to ja jestem ta biedna ,która nie ma nic z życia,bo mąż sam w tym namiocie? :bukiet::hehe::hehe:

"Zycie pod namiotem elaoli

O to były dawne,bardzo dawne czasy i wspominam je z wielkim rozrzewnieniem.

:hehe: tak dokładnie to wyglądało

może to ja jestem ta biedna ,która nie ma nic z życia,bo mąż sam w tym namiocie?

Taaa No cóż, nie pomyślałem. Wobec tego :bukiet: mu nie przysługuje :hehe:

to były dawne,bardzo dawne czasy i wspominam je z wielkim rozrzewnieniem

Ja też, fajnie było :hehe: