Skocz do zawartości

Pytanie o przyczepy Hobby - prośba o sugestię odnośnie wybor


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolego JACKU jak NIEBORÓW jest pod Warszawą to CI gratuluję< Ja wiem że jest w okolicach ŁOWICZA około 10 km. za w kierunku Warszwy ale województwo ŁÓDZKIE. Z ŁODZI jest około 65 km.a z warszawy około 75 km. jadąc na Sochaczew i Błonie i co Ty na to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dyszlem 5,5 , znaczy 5 w środku żeby miała.

Ej kolego chyba trochę przesadziłeś. Dyszel ma koło 1,5 m więc całość to będzie jakieś 6,5 m

Kolego JACKU jak NIEBORÓW jest pod Warszawą to CI gratuluję< Ja wiem że jest w okolicach ŁOWICZA około

Nie czepiaj się, dla Warszawiaka Szczecin też pod Warszawa leży. :)

 

Sorki Jacku, :) nie mogłem się opanować, w końcu z Krakowa jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;):) :) no tak, to jest absolutnie w drugą stroną niż ja :);) ;)

 

No nic, najpierw przyczepa potem planowanie.

 

Czy sądzicie, że w Hobby 420 damy radę żyć w trójkę czy będzie zdecydowanie za ciasno na pobyt z małym acz bardzo ruchliwym dzieckiem? Trochę, nie nie trochę - bardzo się bijemy z myślami, no w końcu to nasza pierwsza przyczepa i masa dylematów a do ego jeszcze więcej niewiedzy.

 

Może wiecie, gdzie mogę sprawdzić wymiary Hobby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga z 420 na pewno będzie lepiej się Wam podróżowało i ustawiało ją na kempingach i to jest dużym plusem z tego powodu że macie zamiar często zmieniać miejsce postoju.

 

Niestety często zmieniając miejsce nie ma sensu rozstawiać przedsionka, a ten jak wspomniał jacek znacząco zwiększa przestrzeń życiową. Z wyizolowaną przestrzenią do pracy niestety będzie wtedy problem.

 

Zakup przyczepy to jest właśnie wybieranie takiego złotego środka

 

Nie chce jednak Was zniechęcać. Najlepiej jak pojedziecie i osobiście "przymierzycie" tą przyczepkę. Nie ma innej rady musicie sami wejść do środka, potrzaskać trochę szafkami, usiąść przy stole, zobaczyć w którą stronę otwierają się drzwi od szafy a w która od łazienki. Wiesz takich drobnostek na zdjęciach nie wyłapiesz a mogą być później wkurzające przy codziennej eksploatacji.

 

Trzeba robić wszystko na spokojnie :) dobrze przemyśleć zakup a staniecie się posiadaczami na prawdę funkcjonalnej w Waszym odczuciu przyczepki i gorąco zachęcam do zobaczenia jak największej ilości przyczepek na własne oczy.

 

Pytałaś na początku o komisy w okolicach Warszawy i Siedlec które warto obejrzeć. Tu niestety jest problem :), ale pamiętaj zawsze warto pojechać obejrzeć więć coś Ci podpowiem:

- pierwszą wycieczkę zrobił bym tak jak Prusiak wspomniał w kierunku Ostrołęki (El-za w Ostrołęce i www.e-caravan.pl w Antoninie), jadąć od Warszawy przed wyszkowem masz jeszcze jednego handlarza i obok handlarza jakieś 150 metrów w stronę Wyszkowa tylko po drugiej stronie jezdni (po prawej) też stało kilka przyczep na handel).

- druga wycieczka to Kutno :) (http://www.autokempingi.pl/ i http://centrumcampingowe.otomoto.pl/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olga a ogladaliscie ta przyczepke ? jak sie tak patrze na podobne, to powiem Ci ze moze za duze to to nie jest, ale wszystkie maja oddzielone miejsce do siedzenia-spania na przodzie przyczepy i wszedzie sa drzwi przesuwane, a na koncu jest tez siedzaco-spiace rozkladanie przy wejsciu i lazience.

Jak do tego dodasz przedsionek to mozecie sie zmiescic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję.

 

Przyczepę oglądamy w czwartek, oczywiście zdam relację :) ale już powstało pytanie u nas w domu: jak się wybiera lusterka do ciągnięcia przyczepy i czy są potrzebne do CRV-ki? Gdzie w Wawie można je kupić, może w Norauto?

 

Na razie raczej jesteśmy na tak z tą przyczepą z racji warunków sprzedaży dla nas, jej stanu - gwarantowany idealny (sprawdzony w jakimś punkcie), ma przejechane 10 tysięcy kilometrów u tego pierwszego właściciela, ma zrobione elektryczne ogrzewanie i nowiutkie wzmocnione oponki. No i nie jest taka stara bo z 94 roku. Resztę zobaczę na miejscu, ale jak sprawdzam ceny 535 to są dla nas w tej chwili za wysokie. A i są dwa przedsionki w komplecie :) to też się liczy :)

 

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie, miłe słowa i wsparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję - już się w takim razie zaopatrzę w lusterka. :)

 

Jule - no rzeczywiście, aż jestem w szoku! Jedyne, co mnie martwi to to, że nie ma kanapki takiej podkowy i WC bez składanej umywalki.

 

Ale z drugiej strony, chyba się czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby byla podkowa, przyczepa musialaby byc o rozmiar wieksza, bo na takiej powierzchni sie nie zmiesci. Wiem ze takie ulozenie w podkowe jest super przy trojce, bo kazdy ma swoja strone stolu :)

A co do umywalki, to chyba nie jest problem.. chociaz nie wiem bo takiej nie posiadam, ale sobie mysle ze przeciez nie robi sie siku i nie myje jednoczesnie hihi ... a nawet jak ktos siedzi w kibelku, to rece przeplukac mozna w kuchni.

 

ps. zawsze jest cos za cos i przy uzywanych przyczepach trzeba isc na kompromisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.