Skocz do zawartości

1 Regionalny Zlot Ogólnopolski, Sandomierz,teraz Nieborów 08


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kontaktowałem się z właścicielami kempingu "Browarny" w Sandomierzu, pod kątem wrześniowego spotkania. Wyrażają zgodę i czekają. Ceny jak w ubiegłym sezonie, tylko prąd trochę droższy. Ceny: osoba - 10 zł, samochód - 10 zł, kamper - 15 zł, przyczepa - 12 do 20 zł, zwierzęta - 5 zł. Przy większej grupie negocjowane zniżki. Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej na temat kempingu, to mam kontakt z właścicielami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% nie potwierdze przyjazdu :) Ania z racji, że nauczycielka, nie wie jak będzie pracowała (plan lekcji układany w sierpniu) więc trodno mi przewidzieć. Jeśli nie udałoby się dojechać do piątku wieczór było by lipowato :) Czas pokaże... ale jak się wszystko ułoży napewno dojedziemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego że początek września to dla mnie zawsze mocna walka z uczelnią :) 100% dać nie mogę ;). Przyznam jednak że zlot w Kozienicach też odbywał się w czasie sesji i to co miałem zaliczyć, zaliczyłem :). Generalnie dopiero po czerwcu będę mógł coś więcej powiedzieć :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z racji tego że początek września to dla mnie zawsze mocna walka z uczelnią 100% dać nie mogę . Przyznam jednak że zlot w Kozienicach też odbywał się w czasie sesji

To może by tak jakąś książkę do ręki wziąć, pouczyć się trochę i zaliczyć w pierwszym terminie :) Ale z drugiej strony jak sięgnę pamięcią do zamierzchłej przeszłości, kiedy to też na jakieś uczelnie ganiałem, to pamiętam, że za pierona nic nie mogłem zaliczyć za pierwszym razem, no ale ja może jakiś mało zdolny byłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może by tak jakąś książkę do ręki wziąć, pouczyć się trochę i zaliczyć w pierwszym terminie

 

Gdyby wzięcie książki do ręki i pouczenie się trochę załatwiało sprawę to już dziś pisał bym się na zlot :), niestety nie jest to wszystko takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA.

 

W obliczu wielkich zmian, które z przyczyn obiektywnych, jak to w życiu, zaszły w wyborze miejsca

3 zlotu, to 1 Ogólnopolski Zlot Regionalny Karawaning.pl SIĘ NIE ODBĘDZIE w Sandomierzu

ale za to SIĘ ODBĘDZIE W NIEBOROWIE.

 

Zmiany, zmiany, zmiany.

 

Jacek.

 

Przyjedzie kto chce, ale mam nadzieję, że lista nadal jest aktualna.

No, niewykluczone, że będzie to Kazimierz n/Wisłą.

Ja to nawet lubię już te zmiany.

A, i termin ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIĘ ODBĘDZIE W NIEBOROWIE
niewykluczone, że będzie to Kazimierz n/Wisłą
A może wymyślimy jeszcze co innego :bukiet:
Ja to nawet lubię już te zmiany
No... przynajmniej coś się dzieje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta zmiana w sumie odpowiada :) Dłuższy weekend - dłuższa podróż do Sandomierza, krutszy weekend - bliżej do Nieborowa B)

 

PS. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.