Skocz do zawartości

1 Regionalny Zlot Ogólnopolski, Sandomierz,teraz Nieborów 08


Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA !!! ZAKOŃCZENIE SEZONU FORUM KARAWANING PL, ROK 2008.

 

Po dokładnym zapoznaniu się z postami o Kazimierzu i Sandomierzu oraz lustracji kempingu w Sandomierzu, przyznaję, ze nie miałem racji co do miejsca zlotu.

 

And the winner is Sandomierz, królewskie miasto.

 

A zatem, przepraszam za zamieszanie ale tak czasem bywa....

 

Atrakcje zapodam wkrótce, a ich przedsmak, albo i cały smak jest w temacie Rysiaczka pod nazwą Sandomierz-Królewskie Miasto. I nie myli sie nasz Kolega, naprawdę warto...

 

Mam nadzieje , że Rysiaczek zgodzi sie być współorganizatorem TEGO SPOTKANIA.

Termin - 12,13,14 wrzesień 2008.

 

Jacek. :niewiem:

 

LISTA CHĘTNYCH NA ZLOT W SANDOMIERZU - ZAKOŃCZENIE SEZONU FORUM

Spotkanie odbędzie się pod hasłem " Sabat Czarownic ", prosimy o zabranie strojów organizacyjnych

Termin - 12, 13, 14 września 2008, miejsce - Kemping Browarny w Królewskim Mieście Sandomierzu. ( jak ktoś może , to już od 11 rano/10 wieczorem )

 

1. Rysiaczek + Basia ( organizator + naczelny fotografik + znany atrakcjusz )

2. Jacek, Jola, Janusz + Gucio ( atrakcjusz i znany gaduła )

3. Yabulon z Rodziną ( atrakcjusz i smakosz )

4. Piotrek ( wszędzie przyjedzie )

5. Tomekk z Rodziną ( atrakcjusz małomówny ale konsekwentny )

6. Może Kotek 52 ( nowy atrakcjusz i znawca terenu ), już nie może a NA PEWNO.

7. Szary 11 z Anią ( znani atrakcjusze i zwiedzacze oraz smakosze i sportowcy )

8. Leszek z Rodziną ( główny geolog forum i znawca pięknych miejsc w tym WYSP )

9. Regina ZW ( atrakcjusze rozsławiający forum nawet za granicą )

10. Mario 73 z Rodziną ( atrakcjusz zapoznany w Kozienicach i fajnie )

11. Artly z Rodziną Powiększoną ! ( atrakcjusz znany i szanowany )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeżeli tylko będzie taka Wasza wola ! To nie widzę problemu ! Zapomniałem tylko do kiedy kemping jest otwarty i czy nie można by zrobić tego tydzień wcześniej . Np 4-5-6-7 września jako podsumowanie wakacji ? /dwa dni urlopu / Wszystko jest do uzgodnienia . Jeżeli facet kończy sezon z dniem 1 września to wcześniej trzeba z nim nasz termin dogadać ! Mnie tam pasuje wszystko !!!!! :niewiem: Wobec apelu Jacka , także oczekuje na Waszych opinie :] ! :):?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie, masz pozdrowienia od właściciela, pamięta, że zdjęcia robiłeś.

Co do terminu, to powiedział, że każdy mu pasuje, tylko zadzwonić wcześniej trzeba.

 

Natomiast ten początek września, to ja nie bardzo, bo mój prywatny informatyk idzie do nowej szkoły i na początku to lepiej, żeby może był.

 

A jakie TAM mają LOCHY pod całym miastem, i zwiedzać można !

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za pozdrowienia ! Temat jest prosty do załatwienia i nie ma sprawy , mogę być współorganizatorem tego przedsięwzięcia .Czekam tylko na Wasze poparcie ! Myślę ze do III Zlotu pojadę do Sandomierza i przeprowadzę wstępne rozmowy ! Po majowym jak to wszystko zacznie nabierać kolorków złożę oficjalną rezerwację . :niewiem:

Lochy , a raczej podziemna marszruta kupieckimi piwnicami to odcinek ok. 600 metrów . Podobna atrakcja znajduje sie w pobliskim Opatowie !

Mam obawy co do nazwy ! Słowo ,,regionalny,, budzi w ludziach mało wtajemniczonych obawę że jest to jakaś zamknięta impreza. A może nie mam racji ! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Sandomierz, to jest tam super kemping "Browarny" u pp. Mojsaków. Byłem i jestem zadowolony jak również z kempingu u p. Grzegorza Pielaka w Kazimierzu Dolnym (codziennie rano ciepłe bułeczki dla każdego członka załogi). Spotkanie można zrobić w drugi długi majowy weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie, to możemy nazwać nasze spotkanie np. tak : :niewiem:

 

1 Regionalny Zlot Ogólnopolski Forum Karawaning PL - Sandomierz 2008.

 

Tak jeszcze nikt nie nazwał, będziemy pierwsi i wchodzimy od razu do historii.

 

No i co ? :]:?:)

 

Pasuje do koncepcji naszych spotkań chyba.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomekk, żeby niejasności nie było, ja sie w ogóle nie nie uważam za jakiegoś organizatora

ani takie tam.

Po prostu lubię ludzi z forum, spotkaliśmy sie już parę razy i nadajemy na tych samych falach.

A, że ja gaduła internetowy jestem co sie na starość okazało, no to już trudno.

Sam sie sobie dziwię.

 

Znaczy będziecie w Sandomierzu, no to jest miła wiadomość.

Na 3 zlocie dogramy Litwę, zobaczysz.

 

Pozdro, Jacek.

 

PS. No, Admin już wstawił w kalendarz, to sie nazywa szybka reakcja. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Regionalny Zlot Ogólnopolski Forum Karawaning PL - Sandomierz 2008.
= IV Zlot Karawaning.pl :niewiem:

A przynajmniej wszystko na to wskazuje i niech tak już zostanie. Uniknie się bezsensownych głosowań, kłótni (czyt. dyskusji) itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.