Skocz do zawartości

Swierzak poszukuje przyczepy


Swierzak

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój pierwszy post na forum dlatego witam Was wszystkich!

Tak jak i wy, uwielbiam spędzać wolny czas na "świeżym powietrzu" jak na razie pod namiotem a przyczepa to moje marzenie które chciałbym powoli już zrealizować:) Oczywiście przede mną długa droga wyborze..

 

Znalazłem na Olx przyczepę firmy elddis (jak na razie ten układ najbardziej mi odpowiada).

Chciałem Was prosić o poradę i wskazówki. Co sądzicie o tym ogłoszeniu. Czy rzuca Wam się w oczy:

 


 

jakaś wada, usterka cień itp? A może jest tu ktoś z okolic Częstochowy kto mógł by rzucić na to okiem na miejscu?? Ja jestem z Poznania:/

 

Dodam, że jest zarejestrowana już w Polsce, jest od osoby prywatnej. Gość przez telefon powiedział, że z rodziną był dwa razy na urlopie.

 

Liczę na Wasze doświadczenie i jakąś wskazówkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze powiedz jaki masz holownik i jakie masy przyczep możesz ciągać ?? najlepiej uzupełnij profil :)

 

a po drugie to mało i złej jakości zdjęcia :\ jak prawi mój poprzednik

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć sobie uwagę na ubikacje,jest tam coś dziwnego w rogu jak by szmata wepchana nad ubikacją  ,przy podłodze toche przyciemnione też jak by pleśń 

także zalecam dużą czujność,a szczególnie że to angielka jak już moi poprzednicy  to zauważyli

Sam po nią nie jedz tylko z kimś kto ma doświadczenie szczególnie z angielkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad ubikacją jest kawałek materiału służącego do mocowania zasłonki prysznicowej - to jest ok.

 

ja widzę inny problem - dach łączony, którego listwa aluminiowa pozbawiona jest klina ozdobnego kryjącego śrubki - moim zdaniem tak nie wychodziło z fabryki i jest duża szansa, że jest tam już mokro w dachu.

 

jeżeli będzie warto to mogę kiedyś podjechać na szybkie oględziny (mam bardzo ograniczony czas), nie jestem ekspertem, ale miałem angielkę i wiem gdzie zaglądnąć.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurus, no niestety mój holownik nie zwala z nóg.. mam skodę fabie 2004r.

w dowodzie wygląda to tak:

 

 

A czy angielki na prawde zasłużyły na taką opinię?? Skąd mam mieć pewność że inna marka przyczep w wieku 21 lat nie jest trafiona?? Czy to nie jest bardziej zależne od tego w jaki sposób byla użytkowana i jak zabezpieczana?? Wydaje mi się, że chyba lepiej kupić od osoby prywatnej.. Mam takie przekonanie, że o swoje to ktoś przez te kilka lat dbał, a nie robił na sztukę (co może zdażyć się w przypadku hanlaży).

Gość obiecał zrobić więcej zdjęć i wysłać mi dzisiaj lub jutro. Jak będę coś miał to Wam wyślę:)

Już dziękuję Wam za uwagii.. powoli uczę się w jaki sposób oglądać te zdjęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A czy angielki na prawde zasłużyły na taką opinię?

...

 

Tą opinię angielkom zrobili handlarzyny, szczególnie z zagłębia angielek, czyli Twoich okolic.

Odmładzają o kilka lat, zaniżają DMC, zacierają ślady prowadzące do prawdy.

A prawda jest taka, że w UK "sprzątają podwórka" ew. kupują za 6 funtów i flaszkę pepsi, potem targają takie cuda do kraju.

Znam się na angielkach, lubię je, miałem kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.