Skocz do zawartości

4600000 km


kit

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

fajne , ciekawe ile jeszcze mercedesa w mercedesie zostało skoro w sumie trzy silniki na zmianę tam jeździły , a cała reszta ???

 

przebieg miliona km to nie żaden wyczyn, na jednym silniku bez kapitalki , więc tu 4,6 miliona to tylko słowa uznania dla cierpliwości i uporu greka  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest mercedes, a nie jakieś tam pitu pitu. Mój znajomy dopiero co sprzedał klesę "S"karbonkę, sprzedawał ją rok czasu, po bardzo zaniżonej wartości. Kłopotów z tym autem miał naprawdę dużo i kasy poszło sporo, ktoś zaraz powie, że ktoś kto kupuje s-kę powinno być go stać na naprawy, ale czy na prawdę o to w tym chodzi?  Mi się wydaje, że kupując takie auto człowiekowi powinna zostać już tylko radość z jazdy (no i może mały stres przy okresowych przeglądach). Dodam tylko, że merca kupił nowego. Ja jeździłem bardzo długo starą s-ką w coupecie, a w zasadzie dwoma i były to najlepsze samochody mojego życia. Na fotkach obydwie...

post-7469-0-56873600-1423635493_thumb.jpg

post-7469-0-39745800-1423635796_thumb.jpg

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez gwiazdy nie ma jazdy :)

ja kiedyś byłem szczęśliwym posiadaczem jednego z pierwszych 5 szt, 124 jakie przyjechały do Polski w 1985 roku, i nabyłem go od 1 właściciela, gościa który z drewnianej skrzyni wyciągnął to cacko, wpłacić na 123 a przyjechał 124.

Opowiadał że pierwsza reakcja była taka - oszukali mnie to przecież nie mercedes ale po oględzinach okazał się pięknym, nowym mercedesem, skóra, wentylowane fotele, drzewo orzechowe, oj piękne to było auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to drugim autem pod względem przebiegu jest Volvo P1800.

Do dziś nalezy do jednego właściela w USA (prawnik) i przejechało w ciągu 40 kilku lat 3,8 mln kilometrów. Ponoć bez wiekszych usterek. Wymieniono tylkko uszczelnienie silnika i coś tam...

Nie mogę tylko znaleźć tego linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, to Volvo też na wypasie...te przetłoczenia... :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłem bardzo długo starą s-ką w coupecie, a w zasadzie dwoma i były to najlepsze samochody mojego życia. Na fotkach obydwie...

 

i co Ty Pierzaku najlepszego zrobiłeś, takie perełki ??? karawaningu się zachciało :] 

 

S - rzeczywiście znaczy drogo, ale kto bogatemu zabroni... swoją drogą W-126 jest w moim klimacie :slina:

 

wracając do tematu dzisiejsze auta też robią mocne przebiegi, kwestia mentalności i wiary w liczbę <200tys.km  :]

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.