Skocz do zawartości

Sprite malowanko:)


Juri1

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę odmalowana na zewnatrz nowe sylikony,wzmocnienia nowa podłoga cyklinowana 3razy grunt 4razy lakier grubość dech 2,5cm powina troszkę wytrzymać.Wkrutce wiecej zdiec z konca prac narazie pogoda nie pozwala.

post-18808-0-09520800-1423293973_thumb.jpg

post-18808-0-02327000-1423294008_thumb.jpg

post-18808-0-26848700-1423294051_thumb.jpg

post-18808-0-42283200-1423294088_thumb.jpg

post-18808-0-29943100-1423294137_thumb.jpg

post-18808-0-45116500-1423294178_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

gratuluję odwagi - ja nie widzę siebie malującego przyczepę :) nie jestem na tyle dokładny, żeby to ładnie wyszło.

 

 

mam takie jedno proste pytanie - skąd deski, pomysł na deski na podłogę ? ważyłeś je przed montażem ? ważyłeś przyczepę przed lub po ? Widzę markizę zewnętrzną typu balkonowego (prawdopodobnie stalowa)...

 

ładowność przyczepy ograniczają papiery i rozsądek... proponuję sprawę przemyśleć i sprawdzić na wadze, np. w skupie złomu czy też u handlarzy węglem.

 

powodzenia w dalszych remontach, miałem bardzo podobnego Sprita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważyłem  przyczepki ale dwie plazmy osprzet itd napewno waży swoje markizę też zakładałem sam myslę,że się zmieszcze w przedziale 3,5tony nie przekrocze dlatego taka kupiłem.A pomysl na dechy był taki ,ze ja w niej mieszkam zima zagranica i mam wykladzine dywan  i dodalem dechy fajna izolacja mam cieplo plus czysto tylko zmiotę  przemyje i lśni plus pieknie wygląda mam tam lapszą podłoge niż w domu hehe

Edytowane przez Juri1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spód mamuśki też zakonserwowałem nowe oponki nie maja metra przejechanego jeszcze:)ciężko było dostać bo to 13 cala środek tez wymieniałem dechy oraz izolacja stara miała przeciek i była zgnita:( około 12 tubek specjalnego sylikonu klejacego poszło i malowałem  ja 4 razy polska farba olejnica  też zrobi swoje nie polecał używać akrylowych nawet zewnętrznych nie posiadają takiej ochrony trwałej.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ważyłem  przyczepki ale dwie plazmy osprzet itd napewno waży swoje markizę też zakładałem sam myslę,że się zmieszcze w przedziale 3,5tony nie przekrocze dlatego taka kupiłem.A pomysl na dechy był taki ,ze ja w niej mieszkam zima zagranica i mam wykladzine dywan  i dodalem dechy fajna izolacja mam cieplo plus czysto tylko zmiotę  przemyje i lśni plus pieknie wygląda mam tam lapszą podłoge niż w domu hehe

Kolego masz się zmieścić nie w przedziale 3,5t tylko w ładowności przyczepy , Czyli masa przyczepy plus jej ładunek nie może być większe od DMC twojej przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witaj Juri. Miną już ponad rok od pomalowania przyczepki, powiedz czy nic się nie dzieje z farbą? Czy się nie łuszczy? Jak przygotowałeś ją do pomalowania? Czy tylko odtłuściłeś czy też zmatowiłeś. Opisz to proszę bo sama szykuję się do pomalowania mojej cepki ale wszyscy odradzają malowania wałkiem.

 

PS. ta markiza nie przeciąża Ci przyczepki na jeden bok? Nawet ładunek musi być podczas jazdy rozłożony równomiernie a tu na jednej ścianie taki ciężar i to w dodatku u góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.