Skocz do zawartości

Chorwacja Zaton - lipiec 2015 - szukamy chętnych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no to spoko będzie się działo byle nie lało heh widzę że będziemy mieli doskonałego przewodnika :]

 

Ale Juri1 jedzie pierwszy raz więc za bardzo nie poprzewodzi  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zatrybiłem po czasie ale zatrybiłem heh pokiełbasiło mi się wszystko kochani bardzo dziękuje za podpowiedzi i wypowiedzi bardzo przydatne ponieważ na razie jestem raczkującym karawaningowcem ale jakże nakręconym na tego typu wypoczynek znajomych też zaraziłem :] i kupują budy na potęgę, JURI 1 czy posiadasz może gg jeśli tak to podaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają na myśli Ciebie :hmm:  :]

hehe, mogę towarzyszyć wirtualnie :)

 

... znajomych też zaraziłem :] i kupują budy na potęgę ...

No to trzeba kuć żelazo póki gorące :) i w drogę samochod-rodzinny.gif  :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iras moje gg 18237026 :)tel.503039710 imię Krystian :-D miło mi poznać wszystkich  :miga:.Co do Chorwacji tak jadę pierwszy raz i też pierwszy raz taka trasę z budą:) ale wcześniej kawałek europki zwiedziłem kamperem wiec jezdzić umiem jak co  :foch:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iras moje gg 18237026 :)tel.503039710 imię Krystian :-D miło mi poznać wszystkich  :miga:.Co do Chorwacji tak jadę pierwszy raz i też pierwszy raz taka trasę z budą :) ale wcześniej kawałek europki zwiedziłem kamperem wiec jezdzić umiem jak co  :foch:  :]

witam i o zdrowie pytam :] mój telefon to 501 342 549 niezmienny o kilkunastu lat, my też raczkujemy pod względem karawaningu ale jesteśmy tym zachwyceni a szczególnie moje dwa  urwisy, pytanie macie jakieś pociechy ? tak pytam poprzez wzgląd na moich synów, może wcześniej na jakiś weekend zgadamy (zapoznawczy) :przyczepa:  :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam się tu dobrze rozmawia mój temat :tuk:  po to go założyłem żeby porozmawiać i zapoznać sie na wspólny wypad:)Iras pociech brak ale walczę jak lew hehe a na weekend bardzo chętnie trzeba sie zgadać obecnie w berlinie siedzimy,


Podoba mi sie opcja Gusia-s fajne zdiecia o takie coś walczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zawiązują się tutaj fajne kółka wzajemnej adoracji .... :]

 

Więc i ja się "dopnę" i napiszę że wybieramy się w trzy osoby (2 + 3`letni bąbelek) właśnie w okolice miasta Omiś, a tak dokładniej na camping Galeb ( http://www.kamp.galeb.hr/pl/) w terminie 04.07 - 17.07.

 

Planowana trasa Kraków-Czechy-Austria-Słowenia-Chorwarcja.

 

Planowany przystanek w połowie drogi gdzieś na "końcu Austrii"

 

Czytająca zasoby wiedzy ( o kołchozie - nomadka :] ) jakim jest Galeb - nie wykluczam przejazdu w inne miejsce bardziej na południe np w okolice polecanych "Zivogosce"  ( Maarec ).

 

Jest ktoś z takim terminem  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zawiązują się tutaj fajne kółka wzajemnej adoracji .... :]

 

Więc i ja się "dopnę" i napiszę że wybieramy się w trzy osoby (2 + 3`letni bąbelek) właśnie w okolice miasta Omiś, a tak dokładniej na camping Galeb ( http://www.kamp.galeb.hr/pl/) w terminie 04.07 - 17.07.

 

Planowana trasa Kraków-Czechy-Austria-Słowenia-Chorwarcja.

 

Planowany przystanek w połowie drogi gdzieś na "końcu Austrii"

 

Czytająca zasoby wiedzy ( o kołchozie - nomadka :] ) jakim jest Galeb - nie wykluczam przejazdu w inne miejsce bardziej na południe np w okolice polecanych "Zivogosce"  ( Maarec ).

 

Jest ktoś z takim terminem  ??

 

osobiście, jeżeli miałbym jechać na camping Dole w lipcu to pytałbym już teraz o rezerwację parceli w 1 linii od morza - dla mnie tam była to wielka zaleta i miałbym zdecydowanie gorsze wspomnienia patrząc na całość z 2-3 rzędu itd. Na tym campingu największą zaletą jest widok - warto go sobie zapewnić.

 

ja w tym roku odpuszczam Chorwację, więc niestety się nie spotkamy - a szkoda bo wiek dziecka podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście, jeżeli miałbym jechać na camping Dole w lipcu to pytałbym już teraz o rezerwację parceli w 1 linii od morza - dla mnie tam była to wielka zaleta i miałbym zdecydowanie gorsze wspomnienia patrząc na całość z 2-3 rzędu itd. Na tym campingu największą zaletą jest widok - warto go sobie zapewnić.

 

My w pierwszej poł sierpnia tam byliśmy bez rezerwacji i widok był taki :) nienajgorszy choć nie 1 linia  :), uliczka przed nami to dojazdówka do parceli.

post-7016-0-24183500-1424264638_thumb.jpg

 

Odniesienie do naszej miejscówki z plaży znaczy się z Jadrana raczej

post-7016-0-20592500-1424264679_thumb.jpg

 

Tak naprawdę przy przyczepie bardzo mało czasu spędzaliśmy - głównie podczas posiłków i wtedy kiedy się przebieraliśmy szykując się gdzieś więc tak naprawdę to ta 1 linia jak dla mnie nie jest konieczna ale jak ktoś potrzebuje to czemu nie, można rezerwować. Wieczorem jak jest ciemno to i tak nic nie widać a w dzień jak jest tak gorąco to lepiej tyłkiem w wodzie leżeć niż pod przyczepą :D.

Obecnie jest mniej miejsca w 1 linii, chyba tylko na lewo (stojąc twarzą do morza) w kierunku kempingu Boban, na prawo wzdłuż ścieżki prowadzącej do przystani w Z. Blato postawili domki, nie wiem czy na całej długości czy tylko do któregoś miejsca - maarec do odpowiedzi :) byłeś tam później ode mnie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.