Skocz do zawartości

"Luźne gatki" zlotowe


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

KiT'ku , czy planowana jest zlotowa naklejka oraz odznaka (taka na kapelusz ,którą wykonywał JanuszS po zaprojektowaniu) ?

Fajnie by było dalej zapełniać pole kapelusza . :)

 

Niby już niedługo , niby czas biegnie sprawnie.

Jednak mi się strasznie dłuży i idzie to marnie.

Co z tym zrobić ? Jeszcze nie wiem .

Wiadomo jednak , że do zlotu pozostało dni ... osiemdziesiąt jeden . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejka będzie :ok:  projekt zrobiłem i zobaczymy co powie wykonawca wtedy pojawi sie odpowiedni temat

 

Odznaki mam nadzieje że też będą W tym tyg skontaktuje się z Januszem i zobacze co i jak O wszelkich ustaleniach poinformuje ;)

 

Myślałem też by zrobić smycze pamiątkowe ale niewiem czy byliby chętni  :niewiem:  koszt byłby rzędu 3zł/szt :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem też by zrobić smycze pamiątkowe ale niewiem czy byliby chętni  :niewiem:  koszt byłby rzędu 3zł/szt :hmm:

 

Sądzę, że chętni się znajdą. Pytanie, ile sztuk trzeba zamówić, aby powyższa cena obowiązywała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga:

Cena przy 100 szt. to jedno, a to że ktoś zamówi i nie odbierze to co innego. Ty zapłacisz za 200 szt 600pln, a na koniec imprezy zostanie Ci 60 szt (a na pewno tak się stanie) za które zapłaciłeś ze swojej kieszonki 150pln!!! Cena za taki gadżet niech będzie nawet 5pln, a nadwyżka (jeżeli taka będzie) niech pójdzie na utrzymanie serwera dla Tomiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Kwestia decyzji Tomka, czy będzie chciał siedzieć ze 3godz. dziennie lustrując wyciąg z konta i sprawdzając kto wpłacił a kto nie ale nie wydaje mi się żeby mu się to spodobało. Poza tym utrzymanie serwera też kosztuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawełku niewiem czy to dobry pomysł   :hmm:   kto będzie przyjmował te wszystkie przelewy i rozszyfrowywał nicki, nazwiska itd :bzik:  Pozatym wiecej czasu spedziłbym "na koncie" niż te smycze warte, a do tego cały zlot bym roznosił towar i zaznaczał skrupulatnie kto dostał a do kogo jeszcze musze sie wybrac Wyłożyć siano jest najprosciej i to nie problem tylko niechciałbym zostać z połową towaru, dlatego pytam o ten temat i warto go na spokojnie przedyskutować a nie kwitować "Róbcie jak uważacie" :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Kitka ? Czy planujemy ,,pasowanko,,? Jeżeli tak , to w jakiej formie. Na forum padały głosy że ta impreza powinna dotyczyć tylko ,,pierwszaków,, i tych co uczestniczyli w 10 zlotach  /komandor zlotowy/. A może  odstąpić całkowicie od tej tradycji ? :piwo:  :banan::gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.