Skocz do zawartości

XVII zlot karawaning.pl GOŁUCHÓW


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podpowiem wyjście  :]  kemping nie bedzie na Naszą wyłaczność a osoby spoza listy będa kasowane według cennika wiec załogi jednoosobowe niech sie nie wpisuja na liste tylko przyjadą i zapłacą według cennika  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem ile wynosi taksa pobytowa . Myślę że opłacenie tych kilku dni nie doprowadzi mnie do ruiny finansowej a mam pewność że kamping jest zarezerwowany tylko dla naszego zlotu.Wybierając się na dłuższą wyprawę robię bardziej szczegółowy kosztorys .Zawsze wygrywa droższe miejsce gdzie okolica jest ciekawa od tańszego kempingu gdzie pozostaje mi tylko leżenie przed przyczepą. Gołuchów to bardzo atrakcyjne miejsce zwłaszcza że zobaczę tam wszystkie moje przyjacielskie ,,mordki,,  Myślę że powinniśmy się skupić na uatrakcyjnieniu naszego pobytu . Tu powinniśmy błyskać pomysłami . Wszyscy ci którzy uczestniczyć będą pierwszy raz w naszym zlocie przebierają się w różne śmieszne stroje podczas  pasowania . Można popatrzeć na fotki z poprzednich zlotów. Temat ten dotyczy także innych załóg które chcą uczestniczyć w tej zabawie. Każdy zlotowicz otrzymuje specjalny certfikat po wypiciu czary specyficznego napoju. Tu prośba do wszystkich załóg , aby zabrać ze sobą różnego rodzaju wściekłe przyprawy , papryczki ,,piri piri ,, tabasco, chili, itp. Pasowania dokonamy w sobotę wieczorem .Kitku , przypominam o pieczęci . Potrzebna jest sama gumka którą przykleimy do drewnianego klocka dostarczonego onegdaj przez 100-pkę. Będzie też konkurs na najlepszy strój. Jedną nagrodę już mam ze zlotu w Gdańsku , gdzie ze względów rodzinnych nie mogłem uczestniczyć w pasowaniu.

Buteleczka dobrego trunku została mi przekazana / tu nie będę pisał od kogo / i leży w bakiście. Słonko coraz wyżej , uśmiechnijcie się przyjaciele .

Kto zaprojektuje odznakę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... .Kitku , przypominam o pieczęci . ...

 

... Kto zaprojektuje odznakę ? ...

 

Sprawe pieczęci zaoferował załatwić w całości Finger  :blagac:  i tu wielkie podziękowania dla Arka  :blagac:

 

Wzór naklejki wykonałem samodzielnie a teraz fachowo obrabia ją Dżuma przy okazji prac nad projektem odznaki  :blagac:  Dla Zbyszka wielkie podziękowania  :blagac:  Oczywiście należy tu wspomnieć o nieocenionej pomocy Eda  :blagac: dziękuje  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrusiu ! Finger / Arek / to kowal naszych pieczęci . Strażnikiem jestem chyba ja , gdyż posiadam wszystkie zlotowe pieczęcie. Zawsze mam je ze sobą na zlotach. Jeżeli ktoś potrzebuje zaległego odcisku to proszę się zgłosić na zlocie . Dla wszystkich zainteresowanych posiadam także pełną dokumentację fotozlotową z naszych spotkań + filmy. Jest tego ok. 100 GB . Są to zdjecia kilku uczestników z każdego zlotu . Przedstawię odciski pieczęci jakie posiadam jak tylko dotrę do domu. Jeszcze jutro jestem w Krakowie , potem Niewiadów w Opolskim itd. Nie bedę was zanudzał swoimi trasami . ,,jarobaro,, zabrałeś śliniaczek dla mojego wnusia , miałeś zrobić malutki napis ,,Rysiaczek junior,karawaning.pl,, mam nadzieję że przywieziesz na zlot w Gołuchowie.Jak go zgubiłeś to przypominam że mój wnuczek używa tylko bawełenkę.

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrusiu ! Finger / Arek / to kowal naszych pieczęci . Strażnikiem jestem chyba ja , gdyż posiadam wszystkie zlotowe pieczęcie. Zawsze mam je ze sobą na zlotach. Jeżeli ktoś potrzebuje zaległego odcisku to proszę się zgłosić na zlocie . Dla wszystkich zainteresowanych posiadam także pełną dokumentację fotozlotową z naszych spotkań + filmy. Jest tego ok. 100 GB . Są to zdjecia kilku uczestników z każdego zlotu . Przedstawię odciski pieczęci jakie posiadam jak tylko dotrę do domu. Jeszcze jutro jestem w Krakowie , potem Niewiadów w Opolskim itd. Nie bedę was zanudzał swoimi trasami . ,,jarobaro,, zabrałeś śliniaczek dla mojego wnusia , miałeś zrobić malutki napis ,,Rysiaczek junior,karawaning.pl,, mam nadzieję że przywieziesz na zlot w Gołuchowie.Jak go zgubiłeś to przypominam że mój wnuczek używa tylko bawełenkę.

Rysiaczku pamietam i bedzie napewno gotowy dla Ciebie zawsze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.