Skocz do zawartości

Włochy 22.06-07.07.2015


gazela

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak jest. Każdy kemping honorujący kartę ACSI ustala to indywidualnie. Większość kończy akceptować z końcem czerwca,ale są i takie które honorują jeszcze pierwsze tygodnie lipca. Im droższy kemping tym korzystamie z ACSI się bardziej opłaca. Nic tylko zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy rezerwacji, pisząc do danego kempingu,  podajecie informację, że posiadacie i chcecie skorzystać z karty ACSI? 

Jestem ciekaw jak zachowują się w takich przypadkach przydzielając parcele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia nigdy niczego nie rezerwowałem. Karta ACSI działa poza sezonem a wtedy nie ma raczej problemu z miejscami na kempingach. Co do wyboru parceli to też zależy od konkretnego kempingu, mnie nikt nie wyznaczał gdzie mam stanąć (najpierw wybierasz parcele a potem przy meldunku pokazujesz kartę), ale ja korzystałem z ACSI tylko w Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Karta ACSI działa poza sezonem a wtedy nie ma raczej problemu z miejscami na kempingach.

 

Z tym bywa różnie.... jak jest dobry kemping... :hmm:  Mam z tym pewne doświadczenie z Amarinu w CRO. :] Z dnia na dzień dobijało kupę ludzi i wyjeżdżając, nie mielibyśmy szans stanąć, tam, gdzie staliśmy.... :hmm:

 

 Co do wyboru parceli to też zależy od konkretnego kempingu, mnie nikt nie wyznaczał gdzie mam stanąć

 

Sporo było zarezerwowanych i dostałem mapkę z zaznaczonymi wolnymi parcelami, pomimo, że była to połowa czerwca.  Ale muszę przyznać, że w sezonie to na pewno nierealne byłoby stać pod dwoma wielkimi, starymi drzewami, gdzie cień właściwie był przez cały dzień :look:  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie na Amarinie w połowie czerwca byliśmy i mieliśmy parcelę pod drzewami (zresztą trochę z Twojego polecenia :] ). Napisałem że wybierasz parcele którą chcesz mając na myśli te które są w danym momencie dostępne i nie są zarezerwowane bo jest chyba oczywiste że recepcja wskazuje ci wolne miejsca a nie stajesz gdzie ci się podoba. Na Zatonie staliśmy w Zonie A czyli najdroższe parcele i nie było problemu z akceptacją karty ACSI więc jak pisałem wyżej wszystko zależy od konkretnego kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie na Amarinie w połowie czerwca byliśmy i mieliśmy parcelę pod drzewami (zresztą trochę z Twojego polecenia :] )

 

Ooo  :look:  Mam nadzieję, że się Wam podobało  :]  Ciekawe, czy to dokładnie ta sama parcela, pod takimi dwoma wielkimi starymi drzewami, niedaleko myjaków, przy szutrowej drodze ??  :hmm:

 

 

 

 Na Zatonie staliśmy w Zonie A czyli najdroższe parcele i nie było problemu z akceptacją karty ACSI więc jak pisałem wyżej wszystko zależy od konkretnego kempingu.

 

Przede wszystkim, ważna jest porządna analiza strony internetowe, najpierw ACSI, potem konkretnego kempingu. No i oczywiście maile do recepcji. Ja do tego dołączyłem jeszcze w tym roku analizę map/zdjęcia satelitarnego Google, więc wszystko było dokładnie wybadane :) I tegoroczny kemping też mogę z czystym sumieniem poleć tym, którzy lubią piaszczyste, CZYSTE plaże włoskie i ciepłe CZYSTE morze :)  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


 

Witam.

Wybieramy się 22.06.w okolice Jesolo (7 dni) oraz nad jezioro Garda (7 dni).

Planujemy skorzystać z kart ACSI - opłaty tylko 16 EURO za dobę (za zestaw).

W planach mamy jednodniowy wypad do Wenecji oraz pobyt w Gardalandzie.

Miło by było gdyby ktoś miał ochotę potowarzyszyć nam na wakacjach.

Planujemy przejazd przez Czechy z noclegiem na parkingu w Austrii w okolicach Graz-u.

Koło Villach masz bardzo fajny i niedrogi camping.

post-740-0-29618900-1422701547_thumb.jpg

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info . Kemping fajny ale raczej nie uda nam się dojechać w jeden dzień z centrum Polski.

 To fakt z centrum kraju to trochę daleko, ale masz bliżej w Hartbergu jeszcze przed Gratzem. Niewieiele od autostrady, a cichy, czysty i też nie za drogi.

Przez ostatnie lata otrzymuję za darmo od austriaków mapy tematyczne np Camping

piszę na stronę www.austria.info i wybieram co potrzebne (przysyłają do trzech szt.) ostatnio dostałem fają mapę naddunajskich tras rowerowych. Warto napisać

Tu masz link do odpowiedniej strony

http://www.austria.info/pl/prospekty/zamowienie-429976.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_JA  tu masz dokładne informacje http://www.campingcard.co.uk/extra-information/what-is-campingcard-acsi/

 

Czyli: parcela, pobyt dla 2 dorosłych, auto z przyczepą lub auto z namiotem lub kamper, prąd max 6A z ograniczoną ilością do 4kWh na dzień, ewentualnie zwierzak.

Wymagają dopłaty: taksa turystyczna, 

 

Miodzio,  czy do tej niebieskiej karty zniżkowej muszę też mieć kartę zieloną, rejestracyjną?   Trochę się pogubiłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.