Skocz do zawartości

Naturystyczne kempingi - jak to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

A my spróbowalismy i jest lepiej niz na tekstylnych,całowicie inni i mili ludzie na takich kempingach jpanuje rodzinna atmosfera.Dużo forumowiczów się czai bo wiadomo jak naturyzm odbiera polskie społeczeństwo nawet niektórzy nie zdają sobie sprawy ile tutaj na forum jest naturystycznych par które wstydzą się wyjść z cienia.My polecamy

Edytowane przez aga (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My od lat staramy sie wypoczywac na  Campingach "pol na pol" lub gdzie przynajmniej jest plaza FKK. 

Caly dzien na golasa to dla mnie za duzo, ale na plazy jest super.

Z tego co widzialam to 95% ludzi na stronie FKK jest nago ale tym 5 procentom nikt nie zwraca uwagi. 

Campingi cale FKK sa duzo lepsze od tekstylnych no i oczywiscie duzo spokojniejsze ale jednak pozostaniemy przy opcji mieszanej. 

W zeszlym roku na Valkaneli jak jedna pani sciagnela na plazy gore od stroju( co nie jest niczym nadzwyczajnym) glowa ( kobieta) polskiej rodziny kazala sie pakowac i przeniesc kawalek dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyobrażam sobie rodzinnego przyrządzania posiłków z dziećmi , plaża to czy kąpiel to co  innego ale tak w trakcie jedzenia ?

nie chciał bym patrzeć przed obiadem na Niemieckich emerytów  gdzie to i owo  poczuło już siłę grawitacji :blink:

no chyba że takie kempingi zapewniają jakąś intymność i parcele są "pozasłaniane" między sobą bo jak jest tak jak na normalnych kempingach gdzie często sąsiad zagląda sąsiadowi w stół to dziękuję bardzo mnie to nie kręci :]

osobiście nie mam nic przeciw , ale trzymam się z daleka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... widocznie mąż tej Pani nie mógł się skupić na rozmowie z żoną i trzeba było ukrócić spoglądanie na sąsiadkę ... hehehe ...
TOM 
Moja żona ma na to prostą metodę - pierwsza ściąga górę stroju ;) Hmmm na mnie działa ;)


Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 21.09.2018 o 13:32, jaaalko71 napisał:

nie kręci mnie ekshibicjonizm

gwoli ścisłości - @jaaalko71 zdecydowanie mylisz  pojęcia

ekshibicjonizm - to zboczenie seksualne
naturyzm -  to styl życia i wypoczynku choć może i nadal szokujący ale nie ma w swoich założeniach nic wspólnego ze zboczeniem (z wyjątkiem pseudonaturystów podglądaczy)

To czy ktoś lubi z gołym tyłkiem latać - jego sprawa i dla mnie nie jest to problem że sobie lata, nie mam też zamiaru gnoić naturystów na zasadzie większości tekstylnych  ale jednak tekstylnemu małemu dziecku trudno jest właściwie wytłumaczyć filozofie naturyzmu to też fakt niezaprzeczalny.

Jest to też na pewno trochę temat kulturowy - w krajach gdzie od niemowlaka po dziadka i babcię wszyscy idą nago np. do sauny naturyzm nie razi nikogo, jako Polacy jednak jesteśmy z założenia trochę bardziej tekstylni kulturowo :)  wielu z Was na pewno pamięta głośna w historii zadymę z Chałupami na Helu - dziś Chałupy właściwie nikogo już nie rażą i spowszedniały

Organizacja/lokalizacja miejsc naturystycznych i tekstylnych po prostu powinna być  zrobiona w lekkim oddaleniu tak aby sobie w drogę nie wchodzono a każdemu wolna wola wtedy czy hasa w majtkach czy bez i nie ma problemu :) To przecież prawie tak samo jak powinny być knajpy dla miesożerców i wegetarian a każdy niech papusia co i gdzie mu pasi :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.