Jump to content

RAJD TERENOWY WĘGRY-RUMUNIA

koliber1111
 Share

Recommended Posts

od 20 do 26 kwietnia odbywać się będzie rajd zaliczany do "Dakar series".rajd startuje z Budapesztu,jedzie w górzyste tereny Rumunji i wraca nad Balaton.wraz z temem Power-B jedziemy na tą imprezę.jeśli kogoś interesują takie klimaty i chciałby uczesniczyć w tego typu przygodzie czekamy.pojedziemy odcinkami dojazdowymi(drogowymi)omijając odcinki specjalne wraz z serwisami.wyjazd w ramach teamu umożliwia wstęp do stref serwisowych i pełne uczesnictwo w wielkiej przygodzie nieosiągalne dla "turysty z ulicy".

przygoda wspaniała ,aż zazdroszcze tym co sie na nią piszą , ale ja niestety z moją córeczką na coś takiego póki co nie moge sie załapac.... :-]

a szkoda bo bardzo lubie rajdy... :lol:

mam nadzieje ze mozna liczyc na dobra relację ( foto) po powrocie :bukiet:

Jakim sprzętem można przejechać to co planujecie. Osobówka da radę, czy tylko 4x4 wchodzi w rachubę ?

pojedziemy normalnymi drogami jak wszystkie ekipy serwisowe od obozu do obozu,po drodze możemy trochę pozwiedzać,zostawić ogonek w obozie i obserwować zawodników na trasie.

"Ogonek" ? Planujesz jechać z przyczepką ?

tak planuję.potrzebować będziemy kawałek zaplecza i dlatego zdecydowałem jechać scudo z ogonem.

Skoro tak, to może dołączę. Sprawdzę terminy i dam znać. Możesz podesłać coś więcej na temat tej imprezy ?

Witam !

Jeśli mam być szczery, to opisana wyżej oferta jest warta "grzechu" dlatego wstawiłem ją do kalendarza imprez.

Osobiście, może nie w tym roku, może za jakiś czas. Koliber, Twoja propozycja wg mnie jest niepowtarzalna !!!

Podrawiam