Skocz do zawartości

Nowe forumowe tytuly - bohater i głupek caravaningu.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

A kąpiele w Sandomierzu pamiętam, coś w nich było szalonego.

Ed, ja myślę, że Jacek właśnie takie wyczyny miał na myśli przy nominacjach na głupka. My też pamiętamy to doskonale i do dziś się z tego śmiejemy, a miny Tomiego na ten plusk za drugim razem nie zapomnę do końca życia!!

 

No ale w sumie to sztuka umieć się śmiać z samego siebie, nie każdy to potrafi, ale polecam poćwiczyć, to wiele ułatwia, powietrze łatwiej uchodzi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I dyskusja z tytułów wymyślonych zwędrowałą na plątanie Ukrainy z Białorusią czy innych kołomyi :) 
Zasadniczo ilość pisanych postów nie ma moim zdaniem w ogóle znaczenia czy ktoś jest ekspertem, złotą rączką kuglarzem czy innym utytułowanym osobnikiem... 
A tu tytuły są przyznawane za ilość, a nie jakość... Kiedyś na jakimś forum widziałem funkcję "pomógł" Jak ktoś wam pomaga swoim postem to pod tym postem się klika owe pomógł. Wtedy pod avatarem wyświetla się, że użytkownik pomógł 100 razy itd... Taka ot moja sugestia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dyskusja z tytułów wymyślonych zwędrowałą na plątanie Ukrainy z Białorusią czy innych kołomyi :) 

Zasadniczo ilość pisanych postów nie ma moim zdaniem w ogóle znaczenia czy ktoś jest ekspertem, złotą rączką kuglarzem czy innym utytułowanym osobnikiem... 

A tu tytuły są przyznawane za ilość, a nie jakość... Kiedyś na jakimś forum widziałem funkcję "pomógł" Jak ktoś wam pomaga swoim postem to pod tym postem się klika owe pomógł. Wtedy pod avatarem wyświetla się, że użytkownik pomógł 100 razy itd... Taka ot moja sugestia... 

Jednakże dość często można zaobserwować klikanie owego "pomógł" przez grupę znajomych popierających niekoniecznie konstruktywne posty danej osoby.

Na naszym forum tytuły zostały w niezmienionej formie, jednakże polecamy stosowanie do nich metody przymrużonego oka ;)

Wydaje mi się, że każdy logicznie myślący człowiek jest w stanie określić innego użytkownika po przeczytaniu paru jego postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dyskusja z tytułów wymyślonych zwędrowałą na plątanie Ukrainy z Białorusią czy innych kołomyi :)

Zasadniczo ilość pisanych postów nie ma moim zdaniem w ogóle znaczenia czy ktoś jest ekspertem, złotą rączką kuglarzem czy innym utytułowanym osobnikiem...

A tu tytuły są przyznawane za ilość, a nie jakość... Kiedyś na jakimś forum widziałem funkcję "pomógł" Jak ktoś wam pomaga swoim postem to pod tym postem się klika owe pomógł. Wtedy pod avatarem wyświetla się, że użytkownik pomógł 100 razy itd... Taka ot moja sugestia...

I tu się zgadzam z kolegą , jeżeli ktoś ma byc tzw wyróżniony to właśnie taka opcja pasuje. Jestem na tak ;)

Edytowane przez Miodzio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Cathay... przyjąłem.

 

 

 

Panowie i Panewki, a może przeróbmy ten tamat na dwa inne:

 

1. Co mnie komicznego spotkało podczas wyjazdu przyczepą.

 

2. Co postawiło mi włosy na głowie (pomijając np. przykre dla każdego kradzieże mnienia na kempingu).

 

Myśle, że mogłoby być i ciekawie i śmiesznie.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander, Ty to masz pomysły... Jestem oczywiście jak najbardziej na tak. Będzie i wesoło i być może ku przestrodze a wszystko ściśle związane z karawaningiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo jasne... dobra dobra...d. z bobra... złaźcie ze mnie ale już :foch: .

 

Po prostu nie bylo chyba sensu się dłużej kłocić, bo przecież ktoś przeczyta to za 5 lat i popuka się w czoło... i wstyd na cały las. Myśle że to pogoda jest winna. 

 

Jeśli ktoś będzie szybszy to pardzo proszę o zalozenie takich wątków skoro sa chetni. Jak nie to zrobie to jutro bo walnąlem dzis prawie 800 km i padam na ryłko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie troche nudze i do glowy mi przyszlo, ze mozna by sie zabawic w nadawanie tytulow za wybitne osiagniecia w caravaningu, mozna by stworzyc kapitule nadawania tytulow Bohater oraz Glupek caravaningu.

 

Przyklady : - bohater : - ten co przejechal z przyczepa Transalpine albo Droge Transfogaraska

                                    - ten co pierwszy zaladuje przyczepe na wlasny prom i z nia poplynie

                                    - ten/ci co jako pierwszy pojedzie z przyczepa na Bialorus

 

I bohaterstwo ma byc w sensie bezpiecznym, godne nasladowania :look:

 

                   - glupek : - ten co jezdzi z przyczepa powyzej 100 km/h

                                   - no nie wiem co tu wymyslic jeszcze?

 

Co o tym myslicie?

 

Ja mam troche zadatkow na glupka caravaningu za to, ze na zlocie w Sandomierzu DWA razy wpadlem do stawu dzien po dniu, ale czy to juz sie kwalifikuje do nadania tytulu to nie wiem... :bzik:

 

J.

 

Niepuszczone bąki unoszą się do mózgu.... a dalej już wiecie...... :]  :] :]  :bevil:

 

Całe szczęście, że idzie wiosna i zajmiemy sie poważniejszymi tematami :yay:  Ale w długie zimowe wieczory, cos trzeba robić .... :ee:

 

Ale przynajmniej kolega uczciwie napisał, że mu się nudzi i wymysla temat dla zabicia czasu :P

 

Mnie osobiście pomysł nie pryzpadł do gustu, a napewno nie w kategoriach przyznawania tytułów. Możemy ewentualnie założyć temat, w którym będziemy się wzajemnie przestrzegać przed głupimi rzeczami, które sami kiedyś zrobiliśmy - jak rzeczone wjechanie przez autora do wody :D

 

A co do osiagnięć, jak Transalpina, to kto chce, to się nimi chwali w relacjach, i kto chce to je czyta. Dla jednych wyczynem, może być wyjazd na Slowację, bo jeszcze nigdy nie był z budą za granicą, a dla innych przekroczenie cieśniny Bosfor i zrobienie sobie słitfoci z prawdziwym Talibem, bo inne doznania już go nie rajcują... ;)

 

Takie moje zdanie :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos widze ze, koledzy strasznie nadęci.. :bzik: reklamuja na to Espumisan..

 

No, ale ok, rozumiem, ze pomysl sie nie spodobal, choc najblizsze bylo mi zdanie kol WojtEwy -  "Tymczasem ja odbieram pomysł w trybie kabaretowym i jeśli moja głupota może kogoś rozśmieszyć* + uchronić* od krzywdy, to ja się na to piszę."

 

W zwiazku z tym nie bedzie niestety ani bohaterow ani glupkow karawaningu, beda sami eksperci.

 

J. :hehe:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował załozyc kącik zdrowia- z tą naszą słuzbą zdrowia jest roznie to moze zaczniemy się dzielic swoimi spostrzezeniami jak się leczyc ,ponoc  bardzi lubimy wyręczac łapiduchow .Po prostu nudzimy się bo do wiosny jeszcze trochę i przychodzą nam tz posrane pomysły -moja rada odejsc od klawiatury i isc na cosssss.Tych tematow jest tu sporo i nie dokładajmy innych które mają bardzo mało z karawaningiem,trzeba wziąsc cos na wstrzymanie i wytrzymac do wczesnej wiosny a wtedy ........!!!!?????/ :yay::]:ee::laugh::pub:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.