Skocz do zawartości

Nowe forumowe tytuly - bohater i głupek caravaningu.


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie troche nudze i do glowy mi przyszlo, ze mozna by sie zabawic w nadawanie tytulow za wybitne osiagniecia w caravaningu, mozna by stworzyc kapitule nadawania tytulow Bohater oraz Glupek caravaningu.

 

Przyklady : - bohater : - ten co przejechal z przyczepa Transalpine albo Droge Transfogaraska

                                    - ten co pierwszy zaladuje przyczepe na wlasny prom i z nia poplynie

                                    - ten/ci co jako pierwszy pojedzie z przyczepa na Bialorus

 

I bohaterstwo ma byc w sensie bezpiecznym, godne nasladowania :look:

 

                   - glupek : - ten co jezdzi z przyczepa powyzej 100 km/h

                                   - no nie wiem co tu wymyslic jeszcze?

 

Co o tym myslicie?

 

Ja mam troche zadatkow na glupka caravaningu za to, ze na zlocie w Sandomierzu DWA razy wpadlem do stawu dzien po dniu, ale czy to juz sie kwalifikuje do nadania tytulu to nie wiem... :bzik:

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam !

Wybacz szczerość, ale zarówno same "tytuły", jak i zaproponowane kryteria nie przypadły mi do gustu.

Moim zdaniem, chybiony pomysł, przynajmniej w kształcie tu opisanym :nono:

IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle, nie bo nie. ok. No ale w ksztalcie nie tu opisanym tylko inaczej opisanym to by znaczy dobrze bylo?

To moze jakies propozycje?

Ja jestem za!

 

A tak serio, wróciłam na forum, czytam i nie wierzę. Gdzie się podziało poczucie humoru??!!!

 

Jacek już był Jozinem z bazin i topielcem i w ogóle. Teraz proponuje fajną zabawę, a już pierwszy komentarz zniechęca. Nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za!

 

A tak serio, wróciłam na forum, czytam i nie wierzę. Gdzie się podziało poczucie humoru??!!!

 

Być może mamy odmienne poczucie humoru ;)

Pytanie było:

Co o tym myslicie?

J.

 

Napisałem, co myślę i to jest właśnie moja odpowiedź na to pytanie.

Założyciel tematu, jak i osoby, które uważają temat za zabawny, mogą przecież mieć własną opinię i kontynuować "zabawę".

 

P.S.

Miałbym własnego faworyta do przynajmniej jednego z wymienionych tytułów, ale publicznie pisać o tym nie zamierzam.

 

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kategorii glupek?

 

A na powaznie - to bardziej mi chodzilo o kategorie bohater, bo w tej kategorii to chyba nic zlego nie mozna zobaczyc?, czy tez mozna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek małe wprowadzenie.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Bohater

 

http://sjp.pl/g%B3upek

 

A teraz odnośnie propozycji. 

Przejechanie obu rumuńskich dróg z budą jest sporym wyzwaniem. Pięknym ale i deczko niebezpiecznym.

Tylko co w tym bohaterskiego? 

Jeśli przejedzie je "normalnie" dobry kierowca, to mamy do czynienia z normalnym przejechaniem trudnej trasy. 

Jeśli puści się na nie pipowaty kierowca, to raczej mamy do czynienia z głupotą niż bohaterstwem.

 

A jazda z budą na Białoruś? Jakie w tym bohaterstwo? Normalne drogi, normalni ludzie, normalne miasta, normalne wsie. Psy może trochę bardziej przekupne niż u nas.

 

A Twoja propozycja "głupoty"?

Jeżdżenie powyżej 100km/h z budą? Jeśli chodzi o przepisy, to oczywiście mamy do czynienia z ich łamaniem. Ale jadąc 51km/h w mieście tak samo je łamiemy.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to wybacz. Uważasz że 20 letnia astra z 20 letnią budą, ze słabym kierowcą jadąca 98 jest bezpieczniejsza niż np. nowe X5 czy Disco z nową przyczepą z bardzo dobrym kierowcą jadący 105?

 

Lepszym przykładem bohatera to może być ten kto pomoże innej załodze zmienić koło na trasie w zamian za słowo dziękuje, a głupka to ten co wkoło budy będzie miał 100 kilo śmieci rozwalonych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie troche nudze i do glowy mi przyszlo, ze mozna by sie zabawic w nadawanie tytulow za wybitne osiagniecia w caravaningu, mozna by stworzyc kapitule nadawania tytulow Bohater oraz Glupek caravaningu.

 

Przyklady : - bohater : - ten co przejechal z przyczepa Transalpine albo Droge Transfogaraska

                                    - ten co pierwszy zaladuje przyczepe na wlasny prom i z nia poplynie

                                    - ten/ci co jako pierwszy pojedzie z przyczepa na Bialorus

 

I bohaterstwo ma byc w sensie bezpiecznym, godne nasladowania :look:

 

                   - glupek : - ten co jezdzi z przyczepa powyzej 100 km/h

                                   - no nie wiem co tu wymyslic jeszcze?

 

 

 

 

 a czy tytuły się znoszą czy sumują jakoś 

 

bo ja zazwyczaj jeżdżę koło 105-107km/h :ee:  i na białorusi też byłem z kempingiem i wróciłem  :foch:

 

i jakoś nie widze ani głupoty ani bohaterstwa w tym  :fuck:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku . O ile kategoria bohater w jakichś kryteriach (bez konkretnych jeszcze przykładów) mieściła by się w ramach dobrej zabawy to tytuł głupka mógłby być nieco obraźliwy . Byłby to kolejny przyczynek do wojenki na forum a tego przecież nie chcemy .

 

Pomysł sam w sobie jest dobry. Już kiedyś była podobna inicjatywa z której wykluła się nazwa/kategoria "zrytego beretu".

Kategoria ta odnosiła się do osób , które robiły w owych czasach coś szalonego. Przykład. Dziś to już nawet rzecz normalna - Spotkanie Mikołajkowe w grudniu ale kilka lat temu spotkanie to , czy ludzie na nie jadący , na takie określenie zasługiwało . Kolejny przykład to sylwester z przyczepami w górach. Po drodze , ślisko jak diabli , łańcuchy na kołach , tańczące czepki na plecach ale oni jadą . "Zryte berety" jak malowane. :)

Przy okazji pozdrawiam pomysłodawcę nazwy "ZB" Bishop'a. :)

 

Tak na prędce , jeżeli miałbym tu coś podpowiedzieć do tego tematu to z chęcią widziałbym tu kategorię - Złota czcionka miesiąca (później roku).

Byłby to zbitek tekstów forumowiczów z różnych tematów. Mogły to by być całe posty (czasami nie da się ich rozdzielić dla zachowania sensu wypowiedzi lub jak się da to fragmenty).

Mogę podać już teraz moją nominację do kategorii Złota czcionka za słowotwórstwo , luz w postach i za nieodpartą chęć czytania jego postów od dechy do dechy - adamkwiatek . :)

Ostatnia złota czcionka dla Marasa :lol: - http://forum.karawaning.pl/topic/18115-jaka-pościel-wam-się-sprawdza-najlepiej/?p=399826

 

Może by dodać kategorię Byka miesiąca/roku. - ;) ... kfestja henci .

Może nie tyle wytknięcie ale bardziej wskazanie pisania takich byczków zobliguje forumowiczów do poprawnego pisania ??? Czasami czytamy całe zdania po których można stwierdzić niezłą banię .

 

Hmmm ... Sam nie wiem. Myślcie ludziska . Może coś jeszcze . Byle nie wyzywać kogoś od głupków bo wojenka murowana .

Pozdrawiam i miłej niedzieli. :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kategoria  Pomocnik (lub jakoś inaczej) ???

Jest to kategoria szczególnego znaczenia bo noszących pomoc (ogólnie rozumianą).

Bezdyskusyjnie w dziale technicznym prym wiedzie Kristofer . Jeden z ostatnich przykładów - http://forum.karawaning.pl/topic/18099-duża-lodówka-thetford-n180/?p=399414

 

Jacku , nasz pomysłodawco. Co Ty na to ? My byśmy podawali Ci linki do poszczególnych kategorii a Ty (może z kimś jeszcze) wyróżniałbyś na koniec miesiąca tych co w danych kategoriach zwyciężyli. Ot i cała zabawa .

Ustal kategorie i poleci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy 

Piszesz pejoratywnie o policjantach (milicjantach)?

 

Przyszedł (z mamusią)  na komisariat młodzieniec w bluzie "JP 100%". Było trochę dyskretnych uśmiechów, bo przyszedł zgłosić, że wpierdol dostał od ziomali.

 

Niektórym przydałaby się bluza "JP 95%", bo "jebać psy" to jedno, ale gdyby przyczepę ukradli to trzeba gdzieś się wyżalić - a do tego potrzebny jest procentowy margines :(

 

1276806055_by_SebeekS_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.