Jump to content

Butla na gaz 5kg

Robson73
 Share

Recommended Posts

Witam, w moim kamperku niestety nie wchodzi w schowek butla 11kg :lol: , dlatego muszę nabyć dwie 5kg, niestety wredny szkop zabrał butle :bukiet: , gdzie moge kupić takie butle?

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• akubit

14

• Piotr J

9

• Robson73

6

• petek

5

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupisz bez problemu,ja kupiłem w castoramie, ale widziałem również w Praktikerze.

Powiedzcie mi po co wam te butle gazowe ,przecież jak wymieniasz na pełną to dostajesz inna i tak samo wygląda z pierwszą butla w każdym punkcie wymiany butli kupisz ją chyba że napełniacie gdzieś ciągle tą samą

Powiedzcie mi po co wam te butle gazowe ,przecież jak wymieniasz na pełną to dostajesz inna i tak samo wygląda z pierwszą butla w każdym punkcie wymiany butli kupisz ją chyba że napełniacie gdzieś ciągle tą samą

oczywiście ze tak robie , kupiłem sobie nowa i chce miec ta ...zawsze prosze o nabicie mojej butli...(jeżeli jestem gdzieś na wyjezdzie- wakacje ) , bo jak jestem w domu i zbieram sie do wyjazdu na wakacje to nabijam sobie u mnie w pracy...

Ja też napełniam cały czas swoje "nowe" butle :bukiet:

Witam, w moim kamperku niestety nie wchodzi w schowek butla 11kg :lol: , dlatego muszę nabyć dwie 5kg, niestety wredny szkop zabrał butle :bukiet: , gdzie moge kupić takie butle?

Myślę, że kupowac nie musisz, w punkcie napełniania dajesz zastaw za butle i po kłopocie. Kupisz nowiutką i tak w punkcie napełniania wymienią Ci na taką jakie mają. Po sezonie oddajesz butle i dostajesz zwrot kasy, lub wymieniasz je na pełne.

petek,

Napełniam swoje 11 ki, na P....ej, daleko nie miałbyś - po drugiej stronie Modlińskiej :bukiet:

Mogę podpytać czy 5 ki też napełnią.

Podobno to nie legalne :lol: , więcej info wyślę na priv

Dzięki za podpowiedźi :bukiet: , kupie dwie 5Kg, zastanawiam się tylko dlaczego 5kg kosztuje 102zł a 11kg 99zł :-] , będe miał swoje i sobie napełniał :lol: , a na urlop dłuższy niż 14dni to nie mam niestety, co liczyć, dlatego raczej gazu nie zabraknie. Ceny z linku, jutro sprawdze ceny w castoramie.

Pozdro. Robert

astanawiam się tylko dlaczego 5kg kosztuje 102zł a 11kg 99zł :bukiet:

Cena promocyjna na 11 kg :lol:

Podobno to nie legalne , więcej info wyślę na priv
właśnie i ja np.nie mam gdzie takiej butli napełnić a jak mam jeździć i kombinować po trasie to mam to w nosie bo chyba gra nie warta świeczki :bukiet: bo butli i tak nie widać i tak

Widać czy nie, to raczej sprawa drugorzędna :bukiet: , ale 11-stki nie wcisne, a jakoś nie usmiecha mi się cięcie kampera :-] , muszą byc dwie "nielegalne" piątki, pytałem na stacji LPG to "nielegalnie" napełniają bez problemu, a ile razy będe napełniał w roku 2-3 :lol:

pytałem na stacji LPG to "nielegalnie" napełniają bez problemu, a ile razy będe napełniał w roku 2-3
też prawda :bukiet: