Skocz do zawartości

małe szybkie pytanko o angielkę


edisoniras

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/przyczepa-avondale-landranger-lux-5-osobowa-ideal-CID5-ID6Msb1.html#1b596b015c

 Kolega mój jest zainteresowany tą przyczepą, że chcę mu pomóc to sprawdzam tą przyczepę w szerz i wzdłuż, no i coś mi tu nie pasuje, W specyfikacjach caravan uk taka przyczepa widnieje jako dwuosiowa, a tu mamy jedną oś. Pytanie moje brzmi : czy sprzedający podał niewłaściwą nazwę przyczepy , a może ktoś z forum ma podobną i wie co to za model . Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w to już nie wnikam

To nie prościej powiedzieć koledze, że go nie lubisz? Chyba że to taka specyficzna subtelność, żeby jego uczuć nie ranić :)

 

To jest handlarz, jednak na tyle cwany, że w razie problemów (skarbowych, reklamacyjnych, celnych) jego tutaj nie było. Przecież nie on sprzedawał tylko jakaś firma "krzak multi-kulti".

Zawsze możesz koledze zaproponować drugą sprzedawaną przyczepę (opis identyczny, tylko zdjęciami się różnią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tą budkę nazwał w ogóle 

Avondale Landranger ???

Przecież to linia Rialto ew Argente.

Albo jest to jakiś mix bo front panel nie gra mi z tylnym.

Wszystkie Landranger szły na 4 kołach, pierwszy model 1996r, zupełnie inny wygląd. Kolejny model Lifting, też nie pasuje do przedstawionej. 

Ponadto w ogłoszeniu: Który rok jest prawdziwy?

Jeśli naprawdę 1997 to wówczas nie było chyba jeszcze Rialto, może być więc jakaś klejona adaptacja.

Do tego podejrzany narożnik wewnątrz. Fotki "artystyczne".

Gość może nie oficjalnie nie handluje ale wałki robi. US lubi takie informacje.

Do każdej budy inna tożsamość. Świetnie. 

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji czy do tej przyczepy jest dowód rejestracyjny? Jak kupowałem kiedyś angielkę to nie było dowodu rej. ponieważ w anglii przyczep się nie rejestruje. W trakcie zakładania haka dostaje się dodatkową tablicę rejestracyjną, którą zakłada się na przyczepę. Z tego co słyszałem od roku już nie można zarejestrować w polsce przyczepy bez dowodu rejestracyjnego właśnie z anglii. Może się mylę ale warto sprawdzić w wydziale komunikacji. 2 lata temu wystarczało oświadczenie że dowód nigdy do takiej przyczepy nie został wydany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem od roku już nie można zarejestrować w polsce przyczepy bez dowodu rejestracyjnego właśnie z anglii.

 

Bzdura. Gdyby tak było to bym miał już kilkadziesiąt zwrotów przyczep. :) Natomiast niektóre wydziały komunikacji żądają CRISu ale co najzabawniejsze wcale nie wiedzą jak taki dokument wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dokładnie 

urzędnicy gdzieś kiedyś coś słyszeli , może widzieli najlepiej dopytywać o druk który trzeba wypełnić i oczywiście podstawę prawną i robi się zgrzyt 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.ukcampsite.co.uk/articles/view.asp%3Fid%3D89&prev=search

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wyczerpujące podpowiedzi,  jednak kolega pojedzie tę przyczepę zobaczyć   bo ważna dla niego jest przyczepa a nie sprzedający,(otrzymał poprawiony vin SGAVS1188V1267445 )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.