Skocz do zawartości

Wodny caravaning, macie pojęcie !!!! WODNY!!!!


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

http://www.m-vp.de/karten/camping5.htm

to blisko jest, ze 100 od granicy, albo i mniej, a ile tam campingow maja...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na to patrze caly czas i z podziwu wyjsc nie moge.

 

Wiecie, ze ten z nas, kto pierwszy podda sie tej probie i relacje zda na forum przejdzie do historii i zostanie bohaterem tego forum na wiele, wiele lat :winner:

 

Ciekawe kto to bedzie? 64 euro za dobe...

kamper tez moze byc..

 

J.

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna mam w ulubionych link do tej firmy, która czarteruje coś co się nazywa Watercamp 1050. Jak tylko kiedyś będę miał trochę zbędnych srebrników i dzieciaki mi trochę podrosną tak żebym nie musiał się ciągle stresować to na stówkę na kilka dni to wypożyczę. 

http://www.boating.pl/galeria-watercamp-1050.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna mam w ulubionych link do tej firmy, która czarteruje coś co się nazywa Watercamp 1050. Jak tylko kiedyś będę miał trochę zbędnych srebrników i dzieciaki mi trochę podrosną tak żebym nie musiał się ciągle stresować to na stówkę na kilka dni to wypożyczę. 

http://www.boating.pl/galeria-watercamp-1050.htm

 

nie rozumiem tego zachwytu, i wielkości odkrycia - fajna forma spędzenia urlopu i oglądnięcia świata z innej strony 

 

można wynająć barkę i popływać sobie zamiast ciągać ogon za samochodem, polecam kanał midi mimo tłoku albo coś w niemczech 

 

http://www.barki.velmundi.pl/pl,poznaj_velmundi.html   przykładowa strona do czarterów 

 

jak dla mnie to na większy sens niż wsadzanie domku na promik - płyniesz "tam", oddajesz sprzęt i wracasz do punktu gdzie masz auto i ewentualnie przyczepkę - a wsadzając budę na prom na końcu trasy zostajesz z budą "tu", a auto jest "tam" - chyba, że ktoś w kółko płynie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy wypywali na rejs a Jola z Ania będą dojeżdżały do portów, na które wieczorami będziemy wpływali. Nocą ładowanie aku i rano powtórka ;)

 

Zaczynamy od Mazur, jak się sprawdzi ruszymy na morze od Szczecina po Kolke :)

 

W Szczecinie za bierzemy Marasa. Ma tez łajbe, doświadczenie, przyda się człowiek :)

 

 

Ale sami Michal nie mozemy :nono: , nie, bo moze by nas jakis wir wciagnal a poza tym z glodu bysmy umarli na pewno i jednak dziewczyny sa potrzebne, bo ktos musi obiad zrobic i wesolo tez bardziej jest. JA ZMYWAM I PLYNE DO SKLEPU.

Zeby nie bylo... :mlot::zly::czerwona:

 

Taaaak, Marasa mozemy.. :slina: z zona,bo z zonami, to zawsze lepiej jakby jest. :serce::miga:

Słuchajcie , czy jest jeszcze coś zaplanowane o czym ja nic nie wiem ? :D

Wasser reisen- tego jeszcze nie było a wygląda zajefanie.

A wracając do tematu ,jak już dopłyniecie do szczecina to mam propozycję przedłużenia czarteu w kierunku DE a dokładnie Meclenburg-Vorpommer mówiac po polsku Maklemburgia Pomorze -Przednie . Stralsund,Rostock a tam już jest rzut beretem Rugia czyli największa niemiecka wyspa nad Bałtykiem.

Tu mam też fajny link ,przyczep na wodzie :http://www.caravaning.de/ratgeber/reise-tipp-mecklenburg-vorpommern-6508224.html

 

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest zaplanowane, ze poniewaz Ty MASZ budke, a my z Michalem juz na razie nie mamy,  ze wzgledu tego, ze blisko masz i niestety ktos pierwszy musi byc to pojedziemy tam razem z Twoja przyczepa, a my z MIchalem najwyzej bedziemy spali na pokladzie bez zon, trudno, sami pojedziemy, ale KTOS musi zostac bohaterem i wtedy my bedziemy majtkami, bedziemy Ci robili kawe, sprzatali kajute, wyskakiwali po piwo, kopali robaki do wedki i ogolnie spelniali zachcianki KAPITANA jednostki.

 

Wtedy caly spledor spadnie na Ciebie, ALE MY z Michalem troche sie w jego blasku(tego splendoru) ogrzejemy... :bzik:

 

 

 

J.

A powaznie mowiac - myslicie, ze zony by nas puscily na 3 dni zeby taki wyczyn ogarnac? - ja moge dac holownik i znajomosc jezykow wszelakich o piwie nie wspominajac...

 

Zasiewam ziarno... na 3 dni to tak drogo nie byloby jakbysmy na 3 podzielili... :blagac:

 

To nawet by sie oplacilo moze jakas budke na szybko zakupic taka za 5 stow, zeby szkoda nie bylo ja zatonie...A w telewizji bysmy wtedy nawet byli na bank. :slina:

Z tym zasiewaniem to na powaznie mowie...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym byc niemieckim emerytem, naprawde...

bo tu, to najwyzej to, no ale nie wiem czy w wieku 67 lat sily jeszcze beda...

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.