Jump to content
MyBlue

Agregat prądotwórczy w przyczepie???

Recommended Posts

kalapan

Pozdrawiam buraka z Sosnowca, który w połowie lipca na kempingu w Mielnie postawił sobie agregat prawie przy moim dyszlu od przyczepy. Mile to wspominam, chociaż trochę przykro , że po jakimś czasie ten agregat się chyba zatarł...

smok_wawelski

Hmmmm...... Mielno drobniutki piaseczek to może zassał :)
Ani chybi jakiś rzadki filter musiał mieć :)

Wysłane przy użyciu Tapatalka

danielpoz
Godzinę temu, kalapan napisał:

Pozdrawiam buraka z Sosnowca, który w połowie lipca na kempingu w Mielnie postawił sobie agregat prawie przy moim dyszlu od przyczepy. Mile to wspominam, chociaż trochę przykro , że po jakimś czasie ten agregat się chyba zatarł...

I nie wylaczyl jak mu zwrociles uwage? Faktycznie burak😂

Po co komus w ogole agregat na kempingu 😲

kalapan

Pan burak stwierdził, że prąd na polu za drogi .Mną się w ogóle nie przejmował - dyskurs toczył z właścicielem pola. Skończyło się na policji, która ni w ząb mimo wielkich próśb Pana buraka nie chciała popróbować podobno zajebiście słodkiej benzyny w agregacie. Ale ja nic nie widziałem, więc nawet świadkiem nie mogłem być, choć Pan burak wyróżnił mnie w gronie podejrzanych. Po godzinie Pan burak wzburzony wyjechał z kempingu pokazując nam z daleka środkowy palec. Po odjeździe Pana buraka  wszyscy bardzo ubolewaliśmy nad tym, że agregat dziwnym trafem padł i dumaliśmy  jak to mogło się stać.

danielpoz

Taki agregat na dobe moze spalic paliwa nawet za 50zl. Gdzie sens i logika🤔

Agregat padl bo byl pewnie chinski najtanszy badziew😏. No nie wierze ze ktos mu specjalnie zepsul bo to juz w ogole buractwo.