Skocz do zawartości

Agregat prądotwórczy w przyczepie???


MyBlue

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Firma Kipor jest właśnie Chińska. A co do gwarancji to nie wiem jak jest z agregatami ale z Quadami to ludzie horror przeżywają. Gwarancja niby jest ale przyjdzie do naprawy zaczynają się schody.

 

Kolega tez kupił sobie quada. Po 2 dniach spitolił się prędkościomierz, a silnik zaczął nierówno chodzić. Przyjeli na gwarancji, ale na naprawę trzeba czekać 30dni. O tydzień jeszcze się przesunęło. Narazie (odpukać) jeździ dalej.

Drugi ma skuterka SOWĘ (niby polski ale na chińskich częściach). Przejeździł intensywnie prawie rok i jedyną awarią było zawieszenie się rozrusznika (chwilowe).

Więc nie ma zasady na chiński sprzęt.

 

mam kolegę który jest mechanikem w hondzie i twierdzi stanowczo że są to auta BDB

 

Każdej marce zdarzają się wpadki. Statystycznie honda wypada bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy radio będzie dzaiłać jak należy przy tym agregacie ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=313217373 chodzi mi o brak stabilizacji natężenia prądu

 

Do swojego podłączałem jamnika z cd i chodził normalnie :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo, nie załamujcie mnie... :?:niewiem::]

Cena:2300 PLN i rozkładam sobie na raty. Mam gwarancję na 2 lata. Pzrecież ten agregat ma spełniać funkcję awaryjną a latem pomocniczą. Przecież ten agregat nie ma zadania chodzić non-stop...

A firma KIPOR wam się podoba???? :) Przecież jest pełno takich agregatów, serwis jest w zasadzie dostepny.

Wolę taki mały, cichy i dużej mocy niż wielką chińską krowę za pół ceny :)

Kipor to skopiowana Honda - zrobiłeś dobry zakup, przynajmniej wg mnie. Cena zdecydowanie niższa niż Honda, a jakość podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie BIEDRONKI od 25 lutego jest generator prądotwórczy firmy KINZO typ 48P7400 , moc nom. 2000 W, moc max. 2300W , zużycie paliwa przy max. obciążeniu 1,36 l/h, 2 gniazda 230 V, woltomierz, prawdopodobnie 2 lata gwarancji,cena 699,00 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kipor to skopiowana Honda - zrobiłeś dobry zakup, przynajmniej wg mnie. Cena zdecydowanie niższa niż Honda, a jakość podobna

 

Tak naprawdę to te chińskie wyroby są produkowane na licencji głównie japońskiej .Technologia, najwyższej jakości . Tam "siedzi" cały świat i wszyscy liczący się producenci. Mają z czego ściągać.

 

Też wyszedłem z tego założenia a dodatkowo KIPOR ma większą moc, lepsze parametry niż dwa razy droższa HONDA EU20i za 4.000 PLN!!!

 

Wyglądają identycznie! A nawet KIPOR - lepiej!

 

Dzięki za kilka pozytywnych opinii na temat KIPOR-a, :niewiem: właśnie przystepuję do kupna na raty.

 

Do zobaczenia na trasie. :]

abart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ale skoro Honda to markuje, to znaczy że sprawdziła i swoje testy zrobiła. NIe wiem jak inne, mam go od 2001 i uzywam wyłącznie jako backup do przyczepy czy domu jak nie ma prądu i jak do tej pory odpukać - IDEALNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,; mam Honde 1kw. cena ok.3000. Syn ma Honde 2kw.ok 4000ta syna to jest druga. Pierwsza poszła nocą z garażu do ludzi. Kupił drugą bo Hond używamy od 5-ciu lat. Na wyjazdach,na działce, w garażu do prac różnych itp. Możemy je łączy aby zwiększyć moc. są b. dobre.Te za kilka Pl to dymiąi chałasują. Agregatów nie wolno zamykać w skrzynki, niewolno dorabiać tłumików. mogą stać za campingiem, za autem na przedłużaczu ale na otwartej przeszczeni.Długo popracują. Pozdrowienia z Wrocławia. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ten Kipor wygląda jak Honda nie oznacza że Honda to markuje. Być może tak jest. A być może chińczycy poradzili sobie tak jak z autami. Bezczelnie podrabiają wszystko. Nawet Smarta i Maybacha podrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie kupowania tego KIPOR-a :]

Agregat prądotwórczy 2,6kW KIPOR KAMPING-MATE,

 

http://www.allegro.pl/item312124011_agregat_pradotworczy_2_6kw_kipor_kamping_mate.html

 

trwa to ze 2-3 dni, bo na kredyt, więc procedury. :) Tak się złożyło,że akurat mi się pojawił kolejny wyjazd na kilka dni z przyczepą,( a bo i pogoda też dobra) więc sprawdzę od razu w boju tego KIPOR-a :? i Wam wszystko opiszę( o ile będziecie chcieli czytać).

Wracam na początku marca. Mam zamiar używać KIPOR-a do ogrzewania przyczepy ( m.innymi farelka/piecyk 2000W + TV/ internet z laptopa i oświetlenie). w zeszłym miesiącu - byłem w NIemczech i bardzo żałowałem braku agregatu w przyczepie. Sprawdze go w boju. Z uwagi na możliwie najmniejszy poziom hałasu - nie dorobę ani tłumika ani pudełkla :niewiem: . Po prostu postawię go w zagłębieniu i przypnę metalową linką do ramy przyczepy :) - jak zabezpiecza się rowery. przed kradzieżą. Będę spał na special - placach, więc dobrze przetestuję głośność. Precyzyjnie też dobrałem moc na możliwość pracy ciągłej na 2.300W :) =powinno starczyć.

 

dzięki za posty.

abart :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.