Jump to content

NO I KUPIŁEM

mateusz
 Share

Recommended Posts

właśnie wczoraj kupiłem przyczepe n126 1979rok hamulec najazdowy z przecionkem

koszt 1600zł szukałem czegoś do 5tyś i już wiem że na handach nie ma co szukać takich przyczep bo to ruina. mam pytanie moja przyczepa ma kilka pająkow na skorupie co można z tym zrobić??

No to gratulacje. teraz parę fotek żeby fachowcy coś doradzili, no i w profilu wpisz dumnie "Sprzęt: przyczepa" :bukiet:

ja równiez gratuluje zakupu

podobnie jak ty szukałem , szukałem i.... kupiłem niewiadowke N-ke bo za taka kase to nic logicznego nie widzialem a zjezdzilem pol polski...

Mateusz, kupiłeś od takiego Pana co ma Octavię z okolic Świnoujścia?

niee kupiłem z Wałcza z allegro

stan dostateczny ma belkę skrętną nowy typ kół eleganckie kołpaki :-] hamulec najazdowy, z przodu posiada skrzynie rama stalowa 4 podpory kilka pajęczyn na budzie ,okna otwierane,dach podnoszony, przecionek niby orginalny , oświetlenie sprawne a w środku no cóż za 1600zł to niewiele można sie spodziewać materiał odpada gąbka która była pod materiałem to sie kruszy niewiem z czego czy z wilgoci czy ze starości lodówki brak zlew i kuchenka jest brakują zamki do szafek by sie nie otwierały instalacja 12 i 220 jest.

prowadzi sie elegancko i nie czuć jej za autem jechałem wczoraj 220km i 100km spokojnie sie prowadzi na autostradzie 120 też poszła i nie wachlowała za autem nie czuje jej za autem bo mam busa T4 i jest wysoki to niema oporu

teraz to na zlot jadę :bukiet:;):-]:lol:;);):-]

Pytałem dlatego bo dla taty szukam takiej niewiadówki i za 1600zł miał facet koło Świnoujścia. Widziałem jej tylko foty i zewnętrznie fajnie wyglądała, w środku niby tapicerka odklejała się, ale reszta miaa być ok. Cena dobra, rocznik podobny, żeby nie odległość pewnie bym się skusił. No ale cuż... coś bliżej szukam dalej :bukiet: