Skocz do zawartości

Łóżko ze ściętym rogiem oraz pozostała tapicerka Chateau


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wystarczy znaleźć kogoś z odkurzaczem piorącym (np. Rainbow), potem jeszcze dobrze zdezynfekować i temat będzie "z bani"  :] Ale to już zależy od Waszego podejścia do higieny. Jak na pisał ktoś z moich przedmówców, w hotelu czy na kwaterze też nie wiesz na czym śpisz. Jak ktoś z gości się "zlał" na materac, to nie sądzę żeby nowy kupowali, tylko pranie i dalej w obrót.... :look:

 

Szczerze mówiąc, to my w żadnej przyczepie nigdy nic nie dezynfekowaliśmy po poprzednich właścicielach  :hmm:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiesz, ten materac w dotyku się klei, druga strona wygląda nie lepiej... 
Jakoś nie mam przekonania, ja wiem, że w hotelach bywa różnie, ale takiego materaca chyba nigdy nie widziałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic, twoja cepka i robcie tak aby to Wam bylo wygodnie i przyjemnie. Kilka rad dostales a ktore zastosujesz to juz tylko od Was zalezy. Nie ma co sie zastnanawiac, jezeli potem macie miec jakis duskomfort i wypoczynek nie bedzie juz wypoczynkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wymień ten materac - pianka nie tylko brudzi się, ale i starzeje. Możesz kupić prosty wkład odpowiedniej grubości i po prostu obciąć ostrym nożem. Nie jest to duży problem. Pokrowce to już można uprać, albo uszyć nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w swojej 28 letniej budce wymieniłem materace wraz z obiciem na obu spaniach. Poszycia były poprute a pianki zmalteretowane przez tyle lat. Materiały na nowe "spania" kupowałem w hurtowni tapicerskiej. Koszt pianek o grubości 10 cm i wymiarach 120x200 i 140x200 to około 220 zł do tego materiał na wierzch i na spód ok 450zł + 30 zł za obciągnięte materiałem guziki. W hurtowni zapłaciłe 700 zł. Pytałem, na miejscu robią usługi tego typu i  za obszycie chcą 400zł. Zrobiłem to sam więc zaoszczędziłem tą kaskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kmtaxi, Jednak 50 Euro za taki materac... to jakos się mija z celem, do tego wysyłka... to ja za 400 pln dostałem propozycje nowego materaca na wymiar z ekstra pokrowcem zeby łatwiej było ew wyprać. i to materac sprezynowy nie piankowy.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

okej podsumuję: 
Materace sprężynowe dostałem propozycje od 400pln do 600pln ze ściętym rogiem na wymiar.
Materace piankowe mam kilka propozycji i taką za 320 pln goła pianka oraz 300 za piankę z pokrowcem a także 600 za piankę z pokrowcem.
Jeśli chodzi o tapicerkę czyli podkowa, zasłonki i wyściełanie ścian przy łóżku jakoś nie mogę znaleźć tapicera w tak dużym mieście jak Stolica... 
Tu może ktoś by jednak poratował ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem podając konkretne wymiary, ilość poduszek i nawet zdjęcie... 
Poprosiłem o konkretne oferty i jak to na oferii dużo odpowiedzi z wyceną "do negocjacji" oraz informacji "proszę o kontakt mailowy" 
Wysłałem zatem do każdego zgłoszenia maila z prośbą o konkretną wycenę, załączając szczegółowe zdjęcia oraz podając swój nr telefonu. 
Niestety nikt mi nie odpisał ani nikt nie zadzwonił... 
Oferię zatem skreślam z listy sensownych rozwiązań.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.