Skocz do zawartości

Łóżko ze ściętym rogiem oraz pozostała tapicerka Chateau


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 
Jak obiecałem tak też po kolei sukcesywnie rozwiewam moje wątpliwości.

Po zakupieniu swojego domu na kołach robię rachunek sumienia poprzednim właścicielom :) 
No i stwierdzam, że wymienić należy materac dużego łóżka jednak tu problem bo jest on ścięty... 
Gdzie takie coś się zamawia albo kupuje? są jakieś sklepy z takimi materacami? 
Ponadto polecacie jakiegoś tapicera w Warszawie lub okolicy? Bo pozostałą część tapicerki wszelakiej chcemy wymienić. 

post-18624-0-07739600-1419788098_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czemu do wymiany? Budka wygląda na całkiem nową.... w poprzednich postach pisałeś coś o wypalonych plafonach, zniszczonych lampkach... czy ja coś nie doczytałem, czy ona taka dojechana ta budka jest ? :hmm:

 

A co do materaca, to myślę, że większość porządnych tapicerów da sobie z tym radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu do wymiany? Budka wygląda na całkiem nową.... w poprzednich postach pisałeś coś o wypalonych plafonach, zniszczonych lampkach... czy ja coś nie doczytałem, czy ona taka dojechana ta budka jest ? :hmm:

 

A co do materaca, to myślę, że większość porządnych tapicerów da sobie z tym radę :)

Niestety, ale moja druga połówka wychodzi z założenia, że spać w łóżku po kimś to nie do końca fajnie więc Ja jako dobry przyszły mąż... 

jeden plafon wypalony bo za mocna żarówka więc spoko :) a cepka 2005 wiec niby świeżo niby nie :) więc nie jest dojechana :) ale parę drobiazgów trzeba ogarnąć

A co z materacem masz za problem? Tapicer w Warszawie zedrze z Ciebie skórę, mowa o takim co sie tym zajmuje zawodowo, podaj więcej szczegółów to postaramy się pomóc.

Materac bym chętnie wymienił wraz z tapicerką. jakie szczegóły Cię interesują? 

Zdaję sobie sprawę, że tapicer to zdzierca :) ale wiadomo wiedza kosztuje :) 

Pierwszy link będzie za wąski o 4cm jeśli połączę dwie sztuki... Ze stron typu oferia może skorzystam :) a trzecia opcja... napiszę jutro! Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic zapytaj żonę, czy też wymienia materac gdy spędza noc w hotelu. Jak nie jest zniszczone to takie rzeczy się dezynfekuje.

Wiesz ja jestem zdania, że wystarczyło by pranie, jednak nie będę dyskutował :) 

Witaj.

Osobiście - jeśli materac nie jest zniszczony lub poplamiony - uprałbym go jakimś ustrojstwem generującycm silną parę.

Nowe prześcieradło i po kłopocie.

Oczywiście przeszło mi też przez głowę to o czym mówisz :) Zobaczę jak mi wycenią w firmie produkującej materace i wtedy będę się zastanawiał :) 

Było... tylko podane tu firmy nie odpowiedziały mi od ponad dwóch tygodni na prośbę o wycenę materaca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale moja druga połówka wychodzi z założenia, że spać w łóżku po kimś to nie do końca fajnie więc Ja jako dobry przyszły mąż... 

 

 

Gdyby przypadkiem Szanowna Małżonka nie chciała siadać "po kimś" na kibelku i zdecydowałbyś się na wymianę to chętnie ten stary odkupię za grosze  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby przypadkiem Szanowna Małżonka nie chciała siadać "po kimś" na kibelku i zdecydowałbyś się na wymianę to chętnie ten stary odkupię za grosze  :ee:

Co Wy tu tacy złośliwi ? :) 

 

W załączeniu fotka "makiety" materaca wraz z wymiarami  :)

post-18624-0-10179400-1419872450_thumb.jpg

Edytowane przez Magic (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie Wy... nie lubię liczby mnogiej i zbiorowej odpowiedzialności :foch: .

W firmie z usług której ja korzystałem taki materac kosztowałby 400-500 zł. Mowa tu o materacu z pianki (nie mylić z gabką) a do jego obszycia możesz dostarczyć dowolny materiał. Jz z żoną wybraliśmy niebiski sztuksik i wyszło super.

Ale masz tu trochę drogi niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.