Jump to content

sezon 2008 rozpoczęty...

CamperDiem
 Share

Recommended Posts

witam wszystkich karawaningowców-praktyków :lol:

wreszcie udało nam się rozpocząć nowy sezon. tradycyjnie nad naszym ukochanym jeziorem.

trochę wilgotno, bez deszczu.

temperatura w dzień do 8 stopni, noc około zera, a w przyczepie około 23- dziękujemy Ci Trumo :-]

bobry też rozpoczęły sezon, bo nowe drzewa ścięte. kormorany też nie odleciały do ciepłych krajów :-] i tylko żadnej żaglówki nie zauważyliśmy :bukiet:

poniżej dwie szybkie fotki (sprzed godziny 7, świta...)

foto 1

foto 2

pozdrawiamy

affa, Twardy z Ciebie zawodnik. :bukiet: Moja narazie stoi opatulona i czeka na wiosnę.

affa Chyba zapomniałeś nas powiadomić albo decyzja zapadła w ostatniej chwili. Czy przyczepa zostaje na miejscu do końca kwietnia?

wreszcie udało nam się rozpocząć nowy sezon.

:bukiet: gratuluję i troszeczkę zazdroszczę

Lepciak, to nie była decyzja w ostatniej chwili, wiesz, że musimy planować takie wyjazdy ze względu na dzieci. Wyjeżdżając chcieliśmy też sprawdzić czy przyczepa jeszcze dycha, licząc się z koniecznością powrotu przed nocą... I trochę nie pomyślałem, przyznaję :bukiet:

Słońce się pokazało- jest bosko! Mamy warunki niezimowe tej zimy- korzystajmy z tego :lol:

Przyczepę muszę odstawić, póki co tylko krótkie wyjazdy na weekend

miłego wypoczynku życze ... oby pogoda dopisywała i tak mżna siedzieć i siedzieć... :bukiet:

W zeszłym togodniu proponowałem wyjazd, ale spotkał się on z takim entuzjazmem, że... czekam do wiosny :bukiet:

Affa, nie miałeś problemu z namówieniem rodzinki? Może jakiś "sposób" podpowiesz? :-]

Fajnie Wam :lol:

Affa, brawo, nie gadasz tylko działasz.

Godne naśladownictwa.

Pozdro, Jacek.

szary11: mojego sposobu nie skopiujesz- trzeba być mną i mieć taką żonę jak ja :lol:

a poważnie: tak bardzo lubimy karawaning, że nas ciągnie do przyczepy.

dzieci od września (od ostatniego wyjazdu) zamęczały nas pytaniami o wyjazd. przyczepa nie zastępuje nam domu oczywiście, ale jest ważną częścią naszego życia :bukiet:

jacek: szkoda czasu na gadanie, jeśli można go spędzać na beztroskim wypoczynku :lol:

szary: może o to chodzi? zamiast się zastanawiać podejmujemy decyzję o wyjeździe. no i jeszcze jedno: do wyjazdu nie potrzeba nam towarzystwa, świetnie się czujemy w swoim i w sumie najlepsze wyjazdy to te kiedy nie napotykamy żywego ducha :-]

ps. już popijamy drinka w domku, opowiadamy teściowej co się od jesieni nad jeziorem zmieniło, co się nam na wyjeździe przydarzyło...

ps2. odwiedziło nas dzisiaj stado sikorek, były tak wesołe i tak rozśpiewane, że u ludzi tego niestety nie uświadczysz :bukiet:

affa:

szary11: mojego sposobu nie skopiujesz- trzeba być mną i mieć taką żonę jak ja

szary11 - zarażony carawaningiem już jesteś, teraz się ożeń a w końcu spotkaj się z affą i przekonaj się co tak ich w plener gna.

No już pisałam "gdzieś" , że "zazdraszczam" :lol:

Dzisiejszy tekst Zuzi jak odwoziliśmy starszego do akadmika

"dlaczego nie wzięliście kampera, teraz muszę się męczyć bo nie mam tu łóżka. :bukiet:

szary11: mojego sposobu nie skopiujesz- trzeba być mną i mieć taką żonę jak ja

Będę musiał jeszcze sporo uczyć moją połóweczkę ;-)

no i jeszcze jedno: do wyjazdu nie potrzeba nam towarzystwa, świetnie się czujemy w swoim

Również wyjeżdżamy często sami... szczególnie nad zalew Siemianówka. Ja sobie podławiam rybki, Ania coś tam podczyta, coś upichci, gdzieś pospacerujemy i takie tam... wieczorkiem grilik i jakieś drinki i jest super :bukiet:

jedynie jak gorsza pogoda to mam problem z wyciągnięciem dziewczyny... jeszcze za słabo zaraziłem ;-)

Dasz radę.

A co do inauguracji sezonu, to Affa zazdroszczę tych sikorek też.

Kiedyś w moim ukochanym Czaplinku uratowałem takiego małego ptaszka jak wypadł z gniazda.

To mu zrobiliśmy gniazdo w pudełku i postawiliśmy na dachu przyczepy.

I jego ptasia mama przylatywała i go karmiła.

I sobie urósł i pewnego dnia poleciał.

J.