Skocz do zawartości

1000- sięczny użytkownik


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie ;)!!!

Chyba to mi się udało zostać tym 1000 użytkownikiem :lol::-];)

Wbrew pozorom nie było łatwo się zalogować w odpowiednim czasie :-]

 

Myślę,że część osób biorących udział w zlotach i spotkaniach mnie kojarzy, jak dotej pory żadnego zlotu nie opuściłam :bukiet:

;)

 

Czy Admin-owie przewidują jakąś specjalną nagrodę dla 1000 zarejestrowanej osoby, a dla pozostałych skromną imprezkę?

 

bardzo podoba mi się taka propozycja :-] To jak będzie Panowie Adminowie??? ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się taka propozycja :lol: To jak będzie Panowie Adminowie??? :bukiet::-]

 

Pani Magda wygrała tygodniową wycieczkę na narty :-]. Administrator przyjedzie do Pani w środę rano i zabierze w wybrane i ustalone wcześniej miejsce wypoczynku :-]. Proszę nie zapomnieć o dobrej czapce i rękawiczkach. Miłego wypoczynku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie było łatwo się zalogować w odpowiednim czasie

Coś czuję, że to 1000 to po znajomości masz załatwione :lol:

Myślę,że część osób biorących udział w zlotach i spotkaniach mnie kojarzy

Jeżeli dobrze kojarzę to... dlatego moje poprzednie stwierdzenie. No ale jest to przywilej władzy a nam szarym userom tylko pogratulować wypada. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Magda wygrała tygodniową wycieczkę na narty

 

nie żebym wybrzydzała, ale tygodniowy wyjazd na narty bez przyczepy jako upominek karawaningowy??? :-]

Myślę, że imprezka z tańcami i :lol: na 3 zlocie byłaby ciekawszym pomysłem dla wszystkich uzytkownikow :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ja znam tą Panią. :-]

 

Się nam forum rozwija wreszcie w dobrą stronę, bo ile można sie kłócić i o lodówkach pisać. :lol:

 

Pozdrawiamy tysięcznego uczestnika serdecznie. :bukiet:

 

Rodzina Trolli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie było łatwo się zalogować w odpowiednim czasie

Coś czuję, że to 1000 to po znajomości masz załatwione :lol:

Myślę,że część osób biorących udział w zlotach i spotkaniach mnie kojarzy

Jeżeli dobrze kojarzę to... dlatego moje poprzednie stwierdzenie. No ale jest to przywilej władzy a nam szarym userom tylko pogratulować wypada. :bukiet:

Czyżby jakaś PRYWATA? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję dla adminów by sprawdzić użytkowników którzy się zapisali w 2005-2006 i poza tym zalogowaniem już nigdy nie zaszczycicili nas osbecnością - można chyba przenieść ich do grupy nieaktywnych jak kiedyś wrócą to dobrze a jak nie to trudno. Tylko proszę nie krzyczeć że to źle - pozwoliłoby to ocenić liczbę faktycznych użytkowników forum, bo jeśli ktoś przez ponad rok niemiał czasu by wejść - to znaczy że nie jest zainteresowany. Natomiast jeśli admini uznają że mój post jest błędem to - do śmietnika z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pooglądałem sobie statystyki. Trochę mniej niż połowo z zarejestrowanych użytkowników nie napisała ani jednego posta, wię pewnie zarejestrowali się tak tylko z nudów. Wiele jest takich co napisali po 1 poście, pewnie w powitaniach, albo zadali jedno pytanie i nawet nie podziękowali za odpowiedzi. Tak naprawdę aktywnych userów jest około 300 - 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erotomani i boty są wywalane na bieżąco :].

 

Kont nie usuwamy, nawet jak ktoś 1 postu nie napisał to i tak jego mail jest na liście i dostarczane są do niego wiadomości masowe a co za tym idzie raz na jakiś czas se o Nas przypomina :niewiem:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.