Skocz do zawartości

Nadchodzą Święta! Życzenia


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

DUŻO SZCZĘŚCIA ZDROWIA I POWODZENIA                                                                                                                                        TO TRADYCYJNE NAJSZCZERSZE ŻYCZENIA                                                                                                                                      WESOŁYCH ŚWIĄT I ROKU SZCZĘŚLIWEGO                                                                                                                                        NIECH OBFICIE DA CO MA NAJLEPSZEGO                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ŻYCZĄ WSZYSTKIM FORUMOWICZOM TOMEK I MALA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dla Was obrazka ani ładnej widokóweczki ale niech moje szczere życzenia to zrekompensują .

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia przyjmijcie od załogi finger'ków .

 

PS - Za chwilkę wyjazd na wigilię . Do napisania po świętach ... chyba .

Może gdzieś się dorwę do kompa u rodzinki . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień Bożego Narodzenia, wszyscy ślemy Wam życzenia.

By Ten nowo narodzony, zesłał na Was łask swych gromy.

 

Zdrowych, radosnych,spokojnych Świąt Bożego  Narodzenia

oraz Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim sympatykom karawaningu 

życzy  Marian 1949

Załączone miniatury

 

post-8400-0-58685900-1419449143_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie byłem na forum ale z okazji świąt mam taki mały prezencik dla wszystkich karawaningowców a szczególnie dla tych , którzy znają mnie osobiście .

"Czterech Świetnych Mikołajów" oraz gościnnie na "basetli" ...... ?????    

Pozdrawiam - Robert !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

22 XII 2017

 

Witam Wszystkich!
Zbliżają się Święta i kończy się rok 2017, a na horyzoncie widać już kolejny 2018
Jak zawsze przy tej okazji, składam Wam wszystkim życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, suto zastawionych stołów, miłych, rodzinnych spotkań i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych Wam osób.
W Sylwestrową noc, życzę Wam szampańskiej zabawy, aż do białego rana, a w 2018 roku - spełnienia marzeń i wielu wspaniałych, karawaningowych wyjazdów.
Mam też nadzieję, że wraz z mijającym rokiem, miną na forum wszelkie zwady, animozje i uprzedzenia,  dotychczasowe spory pójdą w niepamięć, a w ich miejscu pojawi się ogólna empatia i życzliwość.

 

Jesteśmy jedną, karawaningową rodziną.
 

Spokojnych i radosnych Świąt!

 

post-8228-0-82484900-1513974442_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.