Skocz do zawartości

Szukam przyczepy


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem obejrzeć knausa z jednego z wyżej pokazanych linków

przyczepa fajna układ ok. oglądałem, wąchałem :] już prawie i zajrzałem pod spód  :miga: przód ok, nadkola ok, z tyłu narożniki miękkie suche ale już coś się działo w jednym narożniku płyta rozwarstwiona :oslabiony:, z zakupu nici, rozmowa ze sprzedającym "ten typ tak ma a w ogóle to w salonie sprzedają idealne" .

no cóż szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem obejrzeć knausa z jednego z wyżej pokazanych linków

Powiedz czy chodzi o Mańczaka czy o Alexcamp, bo wszystkie Knausy. To są cenne wiadomości dla potomnych żeby wiedzieć jak się nastawiać do sprzedającego. U Mańczaka to wiadomo, że potrójna czujność konieczna, ale o Alexcamp niewiele wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak stan podłogi w tylnych narożnikach?

 

 

Sprawdzałem podczas kupna i nic nie wzbudziło mojego niepokoju. Podejdę jutro może i przeglądnę jeszcze raz dla uspokojenia własnego sumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa w tych tylnych narożnikach? A czy oprócz tego coś im dolegało?

Tak, wyglądało to jakby z plastkiowych narożników woda spływała i trafiał na spód podłogi :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samej przyczepy układ nie jest zły, natomiast przy posiadaniu jak to napisałeś "drobiazgu" trzeba by zamontować barierki na górnym łóżku, a jak "drobiazg" podrośnie, to myśleć o zmianie przyczepy. Z drugiej strony, przymierzałem się u siebie i moja lepsza połówka na łóżku piętrowym też by się wyspała, więc nie jest źle. 

Zgodnie z tą stroną:

http://www.wohnwagen-kemper.de/knaus/www.knaus.de/produkte/wohnwagen7e05.html

DMC w zależności od zamówienia może być 1500/1600/1700 kg. Natomiast wymiary łóżek piętrowych to 205 dł/72 szerokość, czyli nie jest źle.

 

Witaj. Moge się mylić, ale przedstawiłeś Knaus Sudwind 500 fsk. DMC tej przyczepy to 1600kg. Dodatkowo wydaje mi się, że wersja 500 przy opcji 2+3 to troszkę za mało, chyba, że masz całkowity drobiazg?

 

Trochę nie na temat, ale nie umiem sobie tego wytłumaczyć - dlaczego mieniące się "Centrami Karawaningowymi" lub podobnie firmy nie podają bardzo istotnych danych w ogłoszeniu - czyli dokładnie modelu przyczepy oraz DMC i MW. Przecież te dwie ostatnie wartości mają chyba największy wpływ na decyzję co do potencjalnego zakupu (a zwłaszcza DMC). Ktoś z doświadczeniem jest w stanie pewne informacje "wyciągnąć" na podstawie zdjęć, ale osoby "świeże" po prostu nie będą wiedziały nic z takiego ogłoszenia. To tak, jak bym sprzedawał samochód i nie podał jaki ma silnik, ani jaki to model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/knaus-sudwind-500-pietrowe-lozka-T4680631.html ten układ jest optymalny, nie wiem jak skoda da radę ale mam nadzieję że da.

 

 


DMC w zależności od zamówienia może być 1500/1600/1700 kg. Natomiast wymiary łóżek piętrowych to 205 dł/72 szerokość, czyli nie jest źle.

 

 

dmc - 1400 za stroną Alex camp

niestety knaus którego oglądałem odpadł może ktoś ma blisko do linkowanego w poście i by go obejżał, bo ja mam ze 2 dni drogi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.