Skocz do zawartości

Sprzedawca z Bogaczewa - jakieś doswiadczenie ?


Lady

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, rumpel napisał(a):

na życzenie klienta mogą zmniejszyć DMC przyczep

Zastanawia mnie jak można zmniejszyć zgodnie z przepisami DMC przyczepki, jeżeli choćby w takim dokumencie jak w dowodzie rejestracyjnym przyczepki - wydanym w kraju, gdzie przyczepka była zakupiona - jest wpis dotyczący DMC a na samej przyczepce jest naklejka jak poniżej?

pzdr

Włodek

PS - inna sprawa, że jak widać można wszystko napisać - jak choćby wpisać ową benzynę do napędu przyczepki :brawo:

skanowanie0001.jpg

IMG_0013-2.jpg

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

11 minut temu, Jacques napisał(a):

(rety, chyba jestem już upodlony tym doświadczeniem poszukiwania przyczepy, skoro takie żarty się mnie trzymają)

albo objaw "zlasowanego mózgu" :lol:. Dość częste zjawisko w kraju zwanym Polska...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jacques napisał(a):

(rety, chyba jestem już upodlony tym doświadczeniem poszukiwania przyczepy, skoro takie żarty się mnie trzymają)

A jak mówiłem CIERPLIWOŚCI - to Kuba nie wierzyłeś ...

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BuryKocur napisał(a):

CIERPLIWOŚCI

Włodek, ale ile można??

Serio, wiem, że przemawia przeze mnie frustracja, bo - nieskromnie (bo ze świadomością, ile tu na forum i od Ciebie dostałem pomocy, za co chylę przed Wami czoło) - coś tam wydaje mi się, że już potrafię, ale im głębiej szukam, tym więcej smrodu wynajduję.

Wiesz, potrafię się pogodzić z tym, że na dobrą przyczepę trzeba poczekać, musi się trafić, ot, łut szczęścia. Z tym sobie poradzę. Ale pękam, kiedy w całym tym procesie szukania, oglądania (co jest też niesamowitą lekcją i doświadczeniem) non-stop trafiam na ludzi, których indolencji nie potrafię wytłumaczyć niczym innym, niż po prostu złą wolą. A jak w ten sposób na to spojrzę, to sorry, ale jakoś inaczej nie umiem tego nazwać - czuję się 'brudny' od tego syfu.

26 minut temu, rumpel napisał(a):

objaw "zlasowanego mózgu"

Tak, Łukaszu, masz rację, wylewny się zrobiłem. Efekt przestudiowania dziesiątek zdjęć, szpiegowania historii wehikułów zagramanicą etc., chleb powszechni karawaniarza na dorobku.

Chyba pora spać:mellow:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jacques napisał(a):

ale im głębiej szukam, tym więcej smrodu wynajduję.

Widzę szukasz i czytasz różne wątki - co jest chwalebne bo człek się uczy, ale jednocześnie wiem, że takie sytuacje zniechęcają do bólu.

Dlatego zaproponowałem Ci na PRIV pewne rozwiązanie, które wydaje mi się niezłe.

Kolega z forum kupił tam budkę, którą wcześniej  oglądałem - zarekomendowałem mu ją i jest z budki zadowolony.

Przeczytaj temat raz jeszcze i przemyśl.

Pzdr

Włodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.