Skocz do zawartości

Kątowniki do zrobienia bagażnika


petek

Rekomendowane odpowiedzi

3e4a876a863ab7f1m.jpg

+ zużycie paliwa na tym samym poziomie (0,26zł / km)

+ nie zasłania świateł, rejestracji itp

+ suszak na pranie - ręczniki

+ nie utrudnia dostępu do kuferka

Obawiałem się, ze dopiero po przyjeździe na miejsce będę wiedział czy rowery są gdzie być powinny ale w niewiadówce wystarczy odsłonić zasłony ew rolety i widać rowery całkiem dobrze.

Aluminiowy byłby napewno lepszy ze wzgledu na wagę, nie trzeba go zabezpieczać przed rdzą (mój waży ok 8kg i materiał kosztował 30zł+śruby) ale zdecydowałem się na stalowy bo mi było łatwiej i taniej taki zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dobre pytanie, bo nie dość, że bagażnik z rowerami to jeszcze lodówka jest dołożona też z tyłu osi ale jakoś nie zauważyłem żeby bardziej podskakiwał do góry tył samochodu. Łatwiej jest mi załadować przód przyczepy - przedsionek, picie w schowkach pod łózkiem i 20litrowy baniak na wodę w kuferku moge napełnić. Jak by te rowery były z przodu, to bym hak dociążył i bujało by w dół też nie przyjemnie. Na dachu samochodu też źle, a w środku prymitywnie. Jak mówią w moich stronach "jak sie nie obrócisz to d.. z tyłu" :bukiet: . Zauważyłem za to, że im bardziej załadowana przyczepa tym mniej podskakuje na nierównościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to kominek do lodówki gdyż lodówka jest też na gaz a wywietrzniki to są typowe... do drzwi łazienkowych (11zł 2 szt ) i nie maja wbudowanego kominka. Oryginalny dodatkowy kominek taki jakie były montowane w starszych przyczeach jest nie do zdobycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Obrazek

+ zużycie paliwa na tym samym poziomie (0,26zł / km)

+ nie zasłania świateł, rejestracji itp

+ suszak na pranie - ręczniki

+ nie utrudnia dostępu do kuferka

Obawiałem się, ze dopiero po przyjeździe na miejsce będę wiedział czy rowery są gdzie być powinny ale w niewiadówce wystarczy odsłonić zasłony ew rolety i widać rowery całkiem dobrze.

Aluminiowy byłby napewno lepszy ze wzgledu na wagę, nie trzeba go zabezpieczać przed rdzą (mój waży ok 8kg i materiał kosztował 30zł+śruby) ale zdecydowałem się na stalowy bo mi było łatwiej i taniej taki zrobić.

 

Swietne rozwiazanie. Musze to zrobic u sibie. Masz moze zdjecia jak zamontowales ten bagaznik pod podloga ? Bylbym wdzieczny za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.