Skocz do zawartości

Pomoc w sprawie prawidłowości tabliczki Hobby


adaśko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Po długiej nieobecności jestem w trakcie poszukiwań przyczepki dla nas i mam prośbę do Was. Otrzymałem na maila zdjęcie tabliczki znamionowej, na której mało co widać. Próbowałem znaleźć coś na forum i necie na temat dekodowania vinu, ale nie udało się. Nie mam możliwości przyjrzenia się jakiejkolwiek tabliczki na Hobby, czy mógłbym prosić o ocenę, czy wszystko z nią (tabliczką) jest ok, czy może jest to jakaś ręczna robota :hmm: ?

Dla uzupełnienia dopiszę, że jest to 94 rocznik, model 470, łóżko małżeńskie z tyłu, podkowa z przodu. Zdaję sobie sprawę, że przez 20 lat wyposażenie nie zgadza się, ale podstawa powinna być :smirk: .

Jak już byłbym bliski zakupu chciałbym poprosić Kogoś z Poznania i okolic (jeżeli nie byłby to problem) o rzucenie okiem na sprzęt :thank:

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

post-3105-0-40056600-1414691346_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dane na tabliczce powinny być wybite, a nie wydrapane cyrklem :) Tabliczka powinna być przynitowana, a nie przykręcona wkrętami. To chyba jakiś kowal sprzedaje?

No właśnie też mi to jakoś nie podoba się, dlatego wolałem zapytać. Dzięki bardzo za szybką odpowiedź :yes: . Kurcze trochę ostygłem :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, przyczepa odnowiona i ładna, chociaż jak na ten rocznik sporo żąda


Podoba mi się i pasowałaby, jak szyta na miarę :] , ale ta tabliczka mnie przeraziła :oslabiony: , wygląda jakby z zewnątrz folią oklejona była.

post-3105-0-84492300-1414693628_thumb.jpg

post-3105-0-47433900-1414693655_thumb.jpg

post-3105-0-35300500-1414693677_thumb.jpg

post-3105-0-90869000-1414693693_thumb.jpg

post-3105-0-40922400-1414693734_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart :] Dużo dodatków to masz: roletę, telewizor, zbiornik wody pod siedzeniem z wlewem z zewnątrz, stopień wejściowy, światła punktowe pod szafkami, wymieniona tapicerka. Koniec. Przyczepa odnowiona, to fakt, klejona i lakierowana bakista, co akurat rozumiem. Brak przedsionka to prawie równoważy. Malowana buda z naklejonymi dość nieudolnie paskami, które odkleją Ci się przy prędkości 80km/h po kilku godzinach jazdy. Daj sobie spokój.

Edit. A przepraszam, jeszcze są obrysówki i nawalone kilo odblasków :)

Edytowane przez Robak70 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze są alufelgi :-o. Moim zdaniem odnowiona bardzo po łebkach typowo na dalszą sprzedaż a po cenie patrząc to ze znacznym zyskiem. Ciekawe co siedzi pod tymi odmalowywanymi ścianami. Ja bym sobie darował zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz dodatków wymienionych przez Robak70: mikrofalówka, czajnik, odkurzacz, całe wyposażenie w postaci naczyń, zbiorników, dwóch kamer zewnętrznych z monitorem, dodatkowym nawiewem nad łóżkiem, radiem, antena satelitarna, antena tv cyfrowej z tunerem, dvd blu ray itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka znamionowa wygląda jakby wyszła spod igły Gangu Olsena. 

 

Buda z zewnątrz dopicowana do sprzedaży dla laika...  ostrożność zalecana... do zdjęć dodane poduszki, liczne kwiatki, kieliszków z winem brakuje...

 

Odpicowana na maxa dla zysku na maxa

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze są alufelgi :-o. Moim zdaniem odnowiona bardzo po łebkach typowo na dalszą sprzedaż a po cenie patrząc to ze znacznym zyskiem. Ciekawe co siedzi pod tymi odmalowywanymi ścianami. Ja bym sobie darował zdecydowanie.

Już sobie odpuściłem, zastanawiam się jednak nad angielką, miałem fajną i funkcjonalną-odpowiadała mi i chyba w tym kierunku pójdę. Myślę o wyprawie do Wiórka za Poznaniem, ofertę mają dosyć obszerną, tylko nie wiem jak w rzeczywistości tam jest. Jeszcze taką oglądam, pierwszy raz widzę ten model http://tufotki.pl/5pVGP#p3881747

Edytowane przez adaśko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te wszystkie dodatki to chyba nie po to by odwrócić uwagę od istotniejszych kwestii... Tabliczka ewidentnie do wybitnych nie należy a zastępczą - wtórnik można uzyskać w stosownym urzędzie po konkretnych procedurach. To jest do sprawdzenia a właściciel powinien mieć to udokumentowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.